Sayfa 232/326 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Sarky de temettü gerçek anlamda temettüdür. Başka hisseler verdiği temettü yu yatırımcının burnundan getirir. Sarky temettü verir, hisse fiyatı da temettü düşüşünü hemen telafi edip eski yerine gelir. Temettü hisse fiyatına göre çok az, o nedenle açıkçası ben fazla önemsemiyorum, beni daha çok ilk 3 aylık bilanço ilgilendiriyor. Pazartesi ye kalabilir bilanço, onunda acelesi yok

2.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Sarky de temettü gerçek anlamda temettüdür. Başka hisseler verdiği temettü yu yatırımcının burnundan getirir. Sarky temettü verir, hisse fiyatı da temettü düşüşünü hemen telafi edip eski yerine gelir. Temettü hisse fiyatına göre çok az, o nedenle açıkçası ben fazla önemsemiyorum, beni daha çok ilk 3 aylık bilanço ilgilendiriyor. Pazartesi ye kalabilir bilanço, onunda acelesi yok
    Evet hisse fiyatına göre az görünüyor ama geçen yıllara göre % 50 daha fazla. Birde temettü ödemesi ve 1.ç den sonra belki de bedelsiz gelir.

3. Her firma deli kar açıklıyor senden de bekliyoruz.

150 milyon altı kabul değil üstü kabul....

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Temettü yatmış hayırlı olsun hepimize

5. Arkadaşlar

Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Temettü yatmış hayırlı olsun hepimize
    Teşekkür ederiz. Kandiliniz mübarek olsun.

6. Balinalar iyi bilanço nün kokusunu aldılar galiba....

7. 1 Ocak da Bakır fiyatları 3.55, şimdi 4.77 civarında. Bakalım kara ne kadar katkı yapacak. 3 aylık karının iyi geleceğini düşünüyorum. YTD.

8. Bakır ilk ceyrek kapanışında 3950 dolar civarı, dolayısıyla stok miktarına göre düz mantık %10 stok değerlemesi yaratabilir. Buda yaklaşık 70 milyon yapıyor. 4.77 civarı bir bakır Haziran sonunda da olursa o zaman 6 aylık kar rakamı çok iyi etkilenebilir.

Bakır fiyatıyla hisse fiyatını direk ilişkilendirmek yerine bilanço ile ilişkilendirmek daha doğru olur.

En önemli mesele zirvelerin sürekli yenileniyor olması bugün 16.54 olan zaten zirveyi, 17.12 yaptık hadi hayırlı olsun dükkanı bir süre kapatabiliriz

Sayfa 232/326 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •