Sayfa 325/327 İlkİlk ... 225275315323324325326327 SonSon
Arama sonucu : 2610 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Merhaba

Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Şu andaki Saygı değer genel müdürümüz Çaycı girişte memur şimdi ise büyük hissedar. Ama Allah var yönetimde, o da çalıştı. Bu dünya çapında bir şirket ortaya çıktı. Hem şirket büyüdü hem de yönetim ve Çaycı ailesi büyüdü. Sabreden bizler bekliyoruz. Ya haram olsun deyip suratına tüküreceğiz Yada gelişmelerden, Han önündeki gelişmelerden bilgi verirse Allah razı olsun Helal olsun yönetime diyeceğiz.
    Ya arkadaş insan taş olsa bi cevap verir hiç mi sorumluluk yok. Taş çatlar be başlarda el ufalayıp destek beklerken şimdi mi kibir abidesi olduk

2. Helal olsun sayın yönetim

Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Ya arkadaş insan taş olsa bi cevap verir hiç mi sorumluluk yok. Taş çatlar be başlarda el ufalayıp destek beklerken şimdi mi kibir abidesi olduk
    Her konumda yönetim dışında başka kurucu üye kalmadı benden başka. Veya hepsi halinden memnun iç işlerinden haberdar olduğundan. Bende baba mirası diye devam ettim ama şimdilerde 300.000 adete eriştim. Sizin kadar olmasa da toplamaya devam. Yine geleceksin bana sonunda sayın genel müdür. Helalleşmek şart olacak inancın varsa. Saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Her konumda yönetim dışında başka kurucu üye kalmadı benden başka. Veya hepsi halinden memnun iç işlerinden haberdar olduğundan. Bende baba mirası diye devam ettim ama şimdilerde 300.000 adete eriştim. Sizin kadar olmasa da toplamaya devam. Yine geleceksin bana sonunda sayın genel müdür. Helalleşmek şart olacak inancın varsa. Saygılar.
    Ya şimdi aklıma geldi maliyete bakmak .Hayret doğrusu 4.33 tl olmuş nasıl oldu hayret ettim. Yönetim maliyeti herhalde eksidedir.

4.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Ya şimdi aklıma geldi maliyete bakmak .Hayret doğrusu 4.33 tl olmuş nasıl oldu hayret ettim. Yönetim maliyeti herhalde eksidedir.
    Ya insan olan birşeyler paylaşır. Milyon lot alım satım var tek bir yorum yok. Çıkacak madenden altınlarımı yastık altı ediyorsunuz. İnsaf beee.

6. Anlayamadım

Söz Konusu Geri Alımın Amacı
    Pay fiyatının Şirket faaliyetlerinin gerçek performansını yansıtmaması
    Yönetim Kurulu Karar Tarihi
    01.02.2024
    Geri Alıma Konu Pay Miktarı
    200.000.000
    Ödenecek Azami Tutar (TL)
    100.000.000

Geri alıma konu edilebilecek azami pay sayısının 2.000.000,00.-TL nominal olarak belirlenmesine,

· Geri alım için ayrılacak fonun, 100.000.000,00.- TL olarak belirlenmesine,

· Yürütülecek geri alım işleminin, yapılacak ilk genel kurul toplantısı gündemine alınarak, genel kurulda pay sahiplerinin bilgisine ve onayına sunulmasına,

7. Yazık bizim gibi olan yatırımcılarına. 1 yılda %25 kazandırmış. Uzun vade üzmez diyorduk gerçekten çok yazık.
    48e neden vurdun ki madem değerin buralardaysa ?
    Çaycının yaş 80 ama hala âh almaya devam ediyor.

Sayfa 325/327 İlkİlk ... 225275315323324325326327 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •