Sayfa 309/327 İlkİlk ... 209259299307308309310311319 ... SonSon
Arama sonucu : 2610 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. bu kagıdın kocası çok s. miz çok olur

2. 4 aydır kuruş kazanamadım nasıl sahip çıkmaksa

3.  Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    4 aydır kuruş kazanamadım nasıl sahip çıkmaksa
    Bence problemi kendinizde arayın, hisse 4 ay içinde 16 TL de gördü 21 TL lerde gördü, şu anda da bu marjin üst kısmına yakın bir yerlerde. İstikrarlı yatırımcı için sarky de kazanç pek zor değildir.

4. 5000 lot alsan ne almasan ne yöneticiyiz diye gezmeyin ortada alım haberide yollama yalandan

5. Spk boş çıktı haftaya ins bedelsiz çıksın hacim lazım ölü toprağı dökülmüş üstüne yaprak kıpırdamıyor...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hayatımı değiştiren süper kağıt. Yıllarca kuruş kuruş topladım.
    Daha düne kadar piyasa değeri 100 milyon dolar civarıydı. Bir yalı parası bile değil diyorduk.

Şimdi 400/500 milyon dolarlara ulaştı. Eh biraz dinlensin .
    Bundan hayır gelmez diyenler Kısacılar dökülsün hele.
    Kaçan göçen Yok, başka kağıtlarda kazandıklarımızı büyütelim yine buradayız. Fazla götürmeyin haa
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

7.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Hayatımı değiştiren süper kağıt. Yıllarca kuruş kuruş topladım.
    Daha düne kadar piyasa değeri 100 milyon dolar civarıydı. Bir yalı parası bile değil diyorduk.

Şimdi 400/500 milyon dolarlara ulaştı. Eh biraz dinlensin .
    Bundan hayır gelmez diyenler Kısacılar dökülsün hele.
    Kaçan göçen Yok, başka kağıtlarda kazandıklarımızı büyütelim yine buradayız. Fazla götürmeyin haa
    Sizi tekrar sarky e inançlı görmek çok güzel, bazı şirketlerin gelişimine ortak olmak insanı mutlu ediyor. Sizin kadar eski değilim, ama 2019 dan sonra sarky le buluşmak borsaya bakış açımı değiştirdi. Borsamızda cok güzel potansiyel taşıyan şirketler var, sarky de bunlardan biri, ve ben açıkçası bu şirkete gönülden bağlıyım.

8. 09.06.2021 tarihli bildirim

Kastamonu ili Hanönü ilçesi sınırları içinde Şirketimize ait*201200541 numaralı IV. Grup Arama Ruhsatımız ile ilgili, maden sahamızda arama ruhsat*sürecinin devamı olarak planlanan işletme ruhsatı için MAPEG (Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü) *E-maden platformuna*gerekli başvurular yapılmış olup, söz konusu başvurumuzun değerlendirme süreci*devam etmektedir. İşletme ruhsatı başvurusu sürecin gereği olarak yapılmış*olup, arama sürecinin tamamlandığı ve işletmeye geçileceği anlamına*gelmemektedir. Konu ile ilgili gelişmeler oldukça kamuoyuna gerekli*açıklamalar yapılacaktır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Bu konuda neden hala bir gelisme olmadı acaba normal mıdır bu kadar uzamasi?? Saygılar...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 309/327 İlkİlk ... 209259299307308309310311319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •