Special Days Image
Sayfa 303/326 İlkİlk ... 203253293301302303304305313 ... SonSon
Arama sonucu : 2607 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Bugün ortaklığa son verdim, sarky 18.45 den tamamen satarak kademeli şişe cam a geçtim. Güzel günler geçirdik kalanlar için herşey güzel olur inşallah.

Biz hacı Melih ustadın rahlei redrisinden geçtik.Nasıl talim ettiysek ustadımız sattı biz hala satmadık.Sarıkızımıza güveniyoruz.Daha pd:ciro hedefimiz var. Herkese bol kazanç.
    yatırım tavsiyesi degildir.
    Son düzenleme : mmyasar69; 25-01-2022 saat: 13:16. Sebep: ..

2.  Alıntı Originally Posted by mmyasar69 Yazıyı Oku
    Biz hacı Melih ustadın rahlei redrisinden geçtik.Nasıl talim ettiysek ustadımız sattı biz hala satmadık.Sarıkızımıza güveniyoruz.Daha pd:ciro hedefimiz var. Herkese bol kazanç.
    yatırım tavsiyesi degildir.
     Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Bugün ortaklığa son verdim, sarky 18.45 den tamamen satarak kademeli şişe cam a geçtim. Güzel günler geçirdik kalanlar için herşey güzel olur inşallah.
    Sayın Cover, hayırlı olsun diyelim. Sayın Dostum, Evet sarku dan oldukça iyi kar elde ettik. Ciro yu beklemedik ama buna da şükür virgül kaydı işte. Aza şükretmeyen çoğu bulamaz. Buralarda biraz dinlenecek gibi.
    Çaycı da zaten güzel şeylerden çok sıkıntıların çok arttığından bahsetti.

Yalnız bu şişe cam a geçmeyi anlayamadım. Az olsun bizim olsun mantığı bu. Bu kağıtla Batmazsın da çıkmazsın da. Yatırım ya da Emeklilik fonu mu kurdun yoksa!
    Şöyle uçacak kaçacak güzel bir kağıt bul bence. borsada para yağıyor.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

3. Çaycı çaaycı sağa sola vakma 18 kadar isbanktan çizen benim 22k cık lot aldım hepisi
    ytd deli saçmasıdır

4.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Çaycı çaaycı sağa sola vakma 18 kadar isbanktan çizen benim 22k cık lot aldım hepisi
    Aman dikkatli ol. Çaycı onları senden bedavaya geri alır. Dikkat.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

5.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Verdim 1000 lira kazandım şükür onlada bugün mangal yapcam
    ytd deli saçmasıdır

6.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Çaycı tehlikeli hale geldi
    ytd deli saçmasıdır

7.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Sayın Cover, hayırlı olsun diyelim. Sayın Dostum, Evet sarku dan oldukça iyi kar elde ettik. Ciro yu beklemedik ama buna da şükür virgül kaydı işte. Aza şükretmeyen çoğu bulamaz. Buralarda biraz dinlenecek gibi.
    Çaycı da zaten güzel şeylerden çok sıkıntıların çok arttığından bahsetti.

Yalnız bu şişe cam a geçmeyi anlayamadım. Az olsun bizim olsun mantığı bu. Bu kağıtla Batmazsın da çıkmazsın da. Yatırım ya da Emeklilik fonu mu kurdun yoksa!
    Şöyle uçacak kaçacak güzel bir kağıt bul bence. borsada para yağıyor.
    Sayın arpacı portföyün bir ayağını da sağlama bassak kötü mü olur. Vertu, link, tuclk, ardyz, fonet, vbtyz, escom, sanko gibi her tarafı agresiflik kokan bir portföyde bitane mi büyük battal boy bir şirket olmasın, onu da sattım yedim zaten bugün şişe bize kar ettiriyor ama kalıcı olamıyorum. Sen neyi koyabildin sarı kızın yerine söyle mutlu oldun mu

8.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Sayın arpacı portföyün bir ayağını da sağlama bassak kötü mü olur. Vertu, link, tuclk, ardyz, fonet, vbtyz, escom, sanko gibi her tarafı agresiflik kokan bir portföyde bitane mi büyük battal boy bir şirket olmasın, onu da sattım yedim zaten bugün şişe bize kar ettiriyor ama kalıcı olamıyorum. Sen neyi koyabildin sarı kızın yerine söyle mutlu oldun mu
    Valla Ne desen hakkisin. Ülkenin bel kemiği sektörün yıldızı Sağlam dediğimiz bile dökülüyor.
    Üç günlük Cer çöp kağıtlar uçuyor. Artık herkes elindeki kağıdın en iyi olduğunu sanıyor . Ortalık biraz temizlemeden dibi bulmadan servet transferi bitmeden yorum yapmak doğru değil . Bol kazançlar olsun.

Sayfa 303/326 İlkİlk ... 203253293301302303304305313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •