Sayfa 117/326 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 929 - 936 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Sayın arpacı, çaycı da sizi analiz ediyor mu acaba sonuçta yıllardır redd oyu kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla, bol kazançlar
    Sevgili cover biliyorsun Üç yıl önce burdaki bütün arkadaslarin nickleri ve ip leri ban lanarak üç yıl bu siteye giremedik ve yeni nick bile alamadik. Birbirimizi h uttuk. Kim yaptı bunu.tabi ki kanlimiz., Belki bir gün barisiriz

2. Sayın melih bey

Kaç bin lot çaycıyı iyice bir sallar

Tahminin nedir

Bizim mobil imza yetişmiyor

Vekalet sıkıntı

Ytd dir

Saygı gerektirir...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. J
     Alıntı Originally Posted by Rcevahir Yazıyı Oku
    Sayın melih bey

Kaç bin lot çaycıyı iyice bir sallar
    Tahminin nedir
    Bizim mobil imza yetişmiyor
    Vekalet sıkıntı
    Ytd dir
    Saygı gerektirir...
    Çaycının %10 kendinin, %20 kilimcilerin ve tahminim vekalet veren %40-50 mirasyedilerin olmak üzere toplam %80 yakın bir desteği var. Şu anda onu kimse sallayamaz. Bu şartlarda Ancak yanlışları ortaya konularak vekalet verenlerin zorlaması ile bir miktar hizaya getirilebilir.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

4. Sayın arpaci55 son yönetim kurulu kararını kağıdın hareketi açısından nasıl değerlendiriyorsunuz?

5.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    J

Çaycının %10 kendinin, %20 kilimcilerin ve tahminim vekalet veren %40-50 mirasyedilerin olmak üzere toplam %80 yakın bir desteği var. Şu anda onu kimse sallayamaz. Bu şartlarda Ancak yanlışları ortaya konularak vekalet verenlerin zorlaması ile bir miktar hizaya getirilebilir.
    Sallarız sallarız da hala 5 yıl önceki olduğumuz yerdeyiz

O gün geldiğinde ky nin adı değişecek inşaallah.
    ......
    Hem o yeistir ki, yüksek ahlâkımızı öldürmüş, menfaat-i umumiyeyi bırakıp menfaat-i şahsiyeye nazarımızı hasrettirmiş.
    .....
    Madem bu derece bu hastalık bize bu zulmü etmiş, bizi öldürüyor; biz de o kàtilimizden kısâsımızı alıp öldüreceğiz.
    .....
    İnanıyorum ki bir gün başaracağız olacak.
    inşaallah

Şimdilik şahsı gayrete devam...
    ....
    Ytd dir

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Arkadaşlar ne oldu % 50 bedelsizden vazmı geçtiler ,bilen arkadaşlar cevap yazarsa memnun olurum .

7. Genel kurul tutanağını okudum kahroldum. Maalesef ben katılamadım biri çalmış biri oynamış hesabı olmus. Ne soru soran ne görüş veren kimse yok. Sadece 1 hisse (100 oy) red oyu vermiş.
    Temettunun yarısını kesmiş.%8 olmuş.
    %50 bedelsiz duruyor. Ama ne Hanönü den ne ABD den ne Bulgaristan dan bilgi yok.
    Ah ah katılamadım ve elimden kaçırdım.
    Kabul edenler kabul etmeyenler kabul edilmiştir... Oh ne ala

Sayfa 117/326 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •