Sayfa 87/326 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 2607 madde; 689 - 696 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. 2-3 ay önce İşlem yaptığım aracı kurumdaki kız dedi ki; anladık sarku ya aşıksınız satmaya kıyamıyorsunuz ama %30-40 satın da endeks kağıtlarına oynayın dedi.
    Peki dedim, ereğli, adana, turcel, petkim, göltaş, vakıf, netaş gibi kağıtları aldım sattım. ve çoğunluk da karlı olarak sattım. şimdi bir hesap yaptım hiç kımılda masaymışım daha çok kazanacakmışım. borsa bu işte....

2.  Alıntı Originally Posted by Trabzonlu Yazıyı Oku
    Üstadımız emretti: "İhsan on misli olacak.

Kastamonu - 50

Ytd dir.....
    Kardeş bu ihsan ne? sen yine lazca konuşuyorsun...

Hanönünden haber var mı? Bir de ordan haber gelse dadından yenmez ha...

3. Hala numara peşindesin Çaycı !

Bu hafta başı senet 3,97'lerdeyken kendikendime "ulan borsa çıldırmış bu hala bedava duruyor" deyip kapmadım senedi.
    Çingene dikildikten sonra kapıyı kitlermiş misali şimdi ah vah ediyorum.Sanırım herkes benim gibi düşündü ve almadı.Öyle ya borsa çıldırdığı halde sent sanki "buraya kadarmış" gibi gitmiyordu.Ve ben sürekli yazdım."Şayet Sarkuysan hala bu fiyatta ise borsa triçkadan gidiyor" demiştim.
    Nihayet biraz kımıldadı.Ama sadece kımıldadı.Spek biraz çıkarıp yeniden aşağıya veriyor.Kanımca ky'lerin " tüh,keşke verseydim" demelerini istiyor.Bunu bazıları aniden yukarı gidecekmiş hissini verip mal çıkıyor olarak da düşünebilir ama şahsen öyle düşünmüyorum.
    Senet hala borsanın en ucuz senedi.

4. Bugün d*****n kuyruğu kopacak. yükseliş kalıcı mı yoksa çaycının her yıl yaptığı gibi %20-30 yükselsin orda dursun talimatı mı bunu göreceğiz.
    Birşey hatırlatmak istiyorum.
    Bu kağıdın değerini bakır fiyatlarındaki yükseliş ile açıklamak çok yanlış. bu şirket dünyanın her yerinden dolarla hurda bakır ithal ediyor. işleyip %3-5 karla satıyor. Bakır fiyatları nekadar çok yükselirse piyasası o kadar daralır.

Ama şu Hanönünden hiç ses yok. ortaklar kağıt çıkacağı zaman yine bir haber uçururlar.

5. Üyesi olduğumuz Mess İşveren Sendikası ile işyerimizde yetkili Birleşik Metal İş Sendikası arasında yürütülmekte olan Grup Toplu İş Görüş Müzakereleri uyuşmazlıkla sonuçlanmış olup taraflar arasında Uyuşmazlık Tutanağı düzenlenmiştir. Prosedür gereğince konu arabulucuya intikal edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

6. tahtayı biraz çizeyim dedim ama fırsat vermiyorlar hemen kafama vuruyorlar.
    parayı da bitirmek istemiyorum aşağı verirse ordan toplayayım.

7. Patron, muhasebeci ye soruyor;
    Devletin bu yıl vergi ve ceza artış oranları ne olacak? %22.5
    Bizim kağıdın şu an değeri ne; 3.90
    3.90x1.225=4.78
    Tamam, fiyat bu olacak. kimseyi küstürmeyin herkes mutlu olsun burada tutun.

8.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Patron, muhasebeci ye soruyor;
    Devletin bu yıl vergi ve ceza artış oranları ne olacak? %22.5
    Bizim kağıdın şu an değeri ne; 3.90
    3.90x1.225=4.78
    Tamam, fiyat bu olacak. kimseyi küstürmeyin herkes mutlu olsun burada tutun.
    Herkes mutlu sayın arpacı55 ben çok mutlu değilim buralar alıma uygun olmadığı için yeni hisseler bulmak zorundayım. Link gitti tamamen elimden dmsas ve sarky de de kar realize ettik kısmen. Ee şimdi ne yapacağız 4.3 4.5 4. 6 civarlarından dan kademeli sattıkarımızı daha yüksekten alacak değiliz gidip saçma sapan fiyatlardan uçan kaçan hissede alamayız. Kar ettik güzel de şimdi yeni strateji kurmak lazım. Minumum lot belirlediğim sarky ve dmsas I elde tutmaya kararlıyım. Ama yeni hisselerde lazım nerede derinleşeceğiz bu aralar yeni bir arama tarama çalışması yapacağız mecbur.

Sayfa 87/326 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •