Sayfa 280/326 İlkİlk ... 180230270278279280281282290 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Açıklamada endişe seziliyor yoksa bencede olumlu..
    Elektrifikasyon daha başlamadı bile alım fırsatı neden veriyorlar onu çözemedim 9 aylık gelsin bakalım bi

Bir dost
    Elektrifikasyon dan kastınız elektrikli oto şarj istasyonu vs mi acaba yoksa başka taraflar da mı var?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Elektrifikasyon elektriğin her alanda öncelikli enerji kaynağı olması, fosilin yerine geçmesi.

Denizden raylı sisteme havacılık tan tabiki en önemlisi elektrikli otomotivlere..

Bu da elektrik alt yapısı demek sarky demek

Bir dost

3. E geldik 4.7 küsürleri tarihi zirveyi kırıyoruz 1 hafta önce dedik 5 gösteriyor çaycı nasıl saklayacan bunu tahtacı nasıl baskılayacak hala kağıdı ahada yabancılar geliyor yavaş nereye kadar gerecen yayı tut şunun ucunu döşeyelim abi
    ytd deli saçmasıdır

4. Slm....

Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    180 civarı kar gelir sene sonuda bakır teknik olarak 5 görünüyor dolarda 9.5 larda olur döviz poziyonundan sene sonu ve bakır fiyatlarından gelecek karla 220 civarı kar bekliyorum totalde yılsonu 680-700arası kapatmasını bekliyorum ortalam fk sı alsak dahi 10 civaronda olmalı bu da piyasa değerinin 7 milyona yaklaşması ciro yu söylemiyorum sötiylersem benim düşündüğüm ve beklediğim 3 rakamları zorlar eğer hisse toplandıysa çaycının sadece bakır çıkarmaya başladık demesi bile hisseyi 40 ile 50 bandına taşıması lazım
    Az kaldı doların yüzde 3 bakırın yüzde 5 yükselmesi ile öngörümüz gerçekleşecek artık topladığını topladım demenlazım çaycıııı bak bende bugün 10k lotu attım bakırın hareketine ama dahada almam senle sözleşmiştik tek hanede elimdeki kadar alacam diye
    ytd deli saçmasıdır

Elektrifikasyon bu işte bakır rekor kırdı...
     Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Elektrifikasyon elektriğin her alanda öncelikli enerji kaynağı olması, fosilin yerine geçmesi.

Denizden raylı sisteme havacılık tan tabiki en önemlisi elektrikli otomotivlere..

Bu da elektrik alt yapısı demek sarky demek

Bir dost
    Bir dost

6. Bakırın rekor kırmasının asıl nedeni elektirifikasyon xediğiniz olaydan ziyade çünkü bu süre uzun asıl yükseliş çinin sürekli baskılamsıydı ve baskılayacak gücü kalmadı teknikte bangır bangır bağırıyordu
    ytd deli saçmasıdır

7. bu fiyatları hazmedip, artık 13 altına bir daha gelmemeli, hisse fiyatı çok da önemli değil ben kendi adıma 9 aylık bilançoyu, şirketin başarısını gösterecek önemli bir gösterge olarak bekliyorum. O bilanço şirketin bakır ve döviz kurları stabil ikin karlılığının nasıl olduğunu inceleme imkanı sağlayacak. 12 aylık bilanço ise muhtemelen bu döviz kurları ve bakır fiyatları ile çok çok iyi gelebilir. yıl sonu döviz kuru ve bakır fiyatı bugünkü rakamlar civarında olsa bile mükemmel bir bilanço gelmesine ortam oluşmuş olur.

İki gündür sarıkız güldürüyor, lakin geri kalan kuzularımın durumu içler acısı, bir bunun yavrusu da (dmsas) pek can sıkmadı bugün. Temeli sağlam deyip güvendiğim bütün hisseleri yerin dibine sokuyorlar yavaş yavaş

8. Şunun şurasında kaç kişide Sarky var ki?
    9 aylık bilançolar denetimsiz.9 aylık kara odaklanmamak lazım.Ne yani ! şimdi kar umulan kadar gelmeyince Sarky dan vaz mı geçeceğiz?
    Uzunca süredir boğmak için milletin kafasını suya bastırdılar.Tüm senetlerde böyle oldu.Hala da oluyor.Muazzam bir durgunluk var borsada.Umutsuzluğa kapılıp "ver malını ellere,vur hötünü yerlere!" olmamak lazım.

Sayfa 280/326 İlkİlk ... 180230270278279280281282290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •