Sayfa 326/326 İlkİlk ... 226276316324325326
Arama sonucu : 2607 madde; 2,601 - 2,607 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Arkadaşlar

4.Çeyrek ne zaman açıklanıyor? Bu yılda bedelsiz var mı ? Cevap verebilecek var mı ?

2.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    4.Çeyrek ne zaman açıklanıyor? Bu yılda bedelsiz var mı ? Cevap verebilecek var mı ?
    Yatırımcı ilişkileri mayısta açıklayacaklarını söyledi ancak bilemiyorum tabi
    Bilançoya göre bedelsizden söz edebiliriz

3. Merhaba

Alıntı Originally Posted by Umursamazborsaci Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkileri mayısta açıklayacaklarını söyledi ancak bilemiyorum tabi
    Bilançoya göre bedelsizden söz edebiliriz
    Bilgilendirme için teşekkür ederim. Taaa kuruluşundan beri han önü haberi bekleriz. Altın bulacak bakır çıkacak. Sayın Çaycı bunları göremeyecek galiba.

4.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Bilgilendirme için teşekkür ederim. Taaa kuruluşundan beri han önü haberi bekleriz. Altın bulacak bakır çıkacak. Sayın Çaycı bunları göremeyecek galiba.
    Çaycı bunları görse bile biz görmeyeceğiz gibi.
    Kim bilir belki çoktan görmüştür ?

5.  Alıntı Originally Posted by Umursamazborsaci Yazıyı Oku
    Çaycı bunları görse bile biz görmeyeceğiz gibi.
    Kim bilir belki çoktan görmüştür ?
    Han önü haberi vesaire, gelse ne olur çok birşey değişir mi? sanmam. Fiyat buralara yapıştı biraz. Bilançosunun enflasyon muhasebesi ile olumsuz geleceğine dair bir beklenti bir korku var sanki, yada böyle bir beklenti varmış gibi algılamamızı istiyorlar. Enflasyon muhasebesi kafaları karıştırmakta. net bir öngörü zor sanki, öngörebilen varsa birşeyler karalasın.

6. merhaba

Öz kaynaklar 9 aylıkta bile 2 kat artmış, kar 2 kat artmış, Han önü için mahkemeler sonuçlanmış, şirket ortalama 34 tl den 1.000.000 adet hisse almış ve o kadar daha alım için 2 katı bütçe ayırmış, yönetim 35 tl üzeri dünyalar aldı ve 45 tl den 1 senede basa basa 29 tl ye indirdiler ve hiç satan yok yönetimden. Birde yabancı oranı da % 7 lere çıkmış.

Ne düşünelim.

7. Red face Merhaba

Neler oluyor orda ? Birileri bir şeyler duydu galiba 30.000 - 50.000 lik alıma başladı

Sayfa 326/326 İlkİlk ... 226276316324325326

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •