Sayfa 197/326 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Neler oluyor net birleyen söylemek zor. Ben ara ara alım yapıyorum adam deliriyor basıyor aşağı. Bassın bakalım.
    Baba kilimci elindeki %9 hisseyi dağıttı. Yani iki kilimcide %9 ar dan %%18 pay vardı şimdi kayıtlarda sadece biri var, sanıyorum mirasçılara dağıtıldı.
    Burdan çaycı kendine pay çıkarmaya çalışır ama artık zor. Bu fiyatlardan malı toplamaya çok istekli var. Belli bir toplama sonrası işler açılacak...
    Ben de aldıkça düşürüyor bu ********.
    9 dan 30... alış girdim vermedi, ben de yukarı sürüp alabildim.
    Bu hissenin hakkının burası olmadığını hepimiz biliyoruz.
    Ya şimdi ya sonra, ya da daha daha sonra, ama muhakkak yukarı sürmek zorunda .

Satışlardaki artış, faaliyet ve dönem karındaki artış sürdükçe tutamazlar buralarda. Kendileri de biliyorlar.

Ben tahminimi söyleyim: Önceki hafta 10.70 tavan yaptıkları gün verdikleri malları 9.00 altında toplamak istiyorlardı.
    Tabi mallar geri gelmediği gibi gelen mallaın büyük bir kısmını da piranhalara kaptırdılar. Yükselen borsada kıvranıyorlar şimdii.

2. Adama ne miras kalmış be

3. Yuvaya dönme vakti.
    Nerden yazarsan veriyor. Şimdilik kıçın kıçın gidiyor toplamak için ideal.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

4. Merhaba Hacı bey

Yuvaya dönme vakti.
    Nerden yazarsan veriyor. Şimdilik kıçın kıçın gidiyor toplamak için ideal.
    Teşekkürler Hacı bey. Sayenizde torunların istikbali kurtulacak Alıma devam.

5.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Teşekkürler Hacı bey. Sayenizde torunların istikbali kurtulacak Alıma devam.
    Rabbim bol kazançlar ve uzun ömürler versin. Bahtları açık olsun.

6. Merhaba Hacı bey

Rabbim bol kazançlar ve uzun ömürler versin. Bahtları açık olsun.
    Amin Cümlemizin çocukları ve torunları için.

Bu SARKY speği mi artık spekleri mi her neyse çok çakalca hareketler ediyor.
    Beni bile usandırdı, götürmek zorunda olduklarını bildiğim halde yarısını verdim. Kalan yarısı da az değil ama sağlık olsun. Belki geri çekilirse geri yerine koyarım.

Neden çakalca diyorum?
    -Buyurun dünyada bakır fiyatları. Her yükseliş SARKY için ciro artışı demek.

8. Bakır fiyatlarının yükselmesinin şirkete faydası olmaz. Sadece ciro büyür.
    Çünkü sarkuysan en büyük işlenmiş bakır ihracatçısı olduğu kadar hurda ithalatçısı.
    Ama yıllardır kadtamonu hanönü nde iki bakır madeni ruhsatı var ve bakır çıkarılması işi vardı bu ara ses seda çıkmıyor. Ordan iyi bir haber gelirse durum değişir. Fakat ses seda yok.

Sayfa 197/326 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •