Sayfa 86/326 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 681 - 688 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

Ha bu hissenin ederine gelince dmsaş dan kar iyi gelmeye başlayıp şark bulgarya olumlu katkı verince daha hızlı gidebilir.fiyat hedefim yoktur satmak için aldıgım bir hisse degil en az 5 yıllık bir sürem var ve kendi nakit temettü hedefim var.1 senedir ilk kez 2 günde %20 yaptığını gördüm ondan yazdım.

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Meydan sizin olsun yazmaya gerek yok artik herkez ne yapacagını kendi bilir

3. Yazdığın ile söylemin
    söylemin ile hedefin örtüşmüyor

Burası kurt kazanı...

derinde olanlar çıkarsa ki.....

Daha henüz erken......

7.77 ler de mi

ne demekse.....

Ytd dir...

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sorulara cvp verdim ayrıntıya girme sebebimde hisseye dünkü yükselişle girmedigimi az çok tanıdıgimı bildirmek içindi ne zaman satarıma gelince çaycı ne zaman satmaya başlarsa o zaman satarım iyi geceler.

5. Bunu biliyor musunuz?
    Borsada uzun süre hareket etmeyen ve fiyatı düşük kalan hisseler için yasal bir uygulama varmış. Şirket Bir aracı kurum ile anlaşıyor ve al satlar yaparak kağıda hem hareket kazandırıyor hem ilgi çekiyor hem de patronun uygun gördüğü bir fiyata getiriyor. İki yıl önce Başka bir şirkette bu başıma geldi. Allahtan iyi bir fiyatta çıktım. Sonra o şirket KAP bu bilgiyi açıkladı. Çok şaşırdım.
    Temel ve teknik verilerin dışında zaman zaman İki üç yılda bir sarkuysanda da bu tür hareketler oluyor. İki ya da üç çıkıştan sonra salınmaya devam eder.
    Bazı arkadaşlara göre bu fiyat normal, bazı arkadaşlara göre virgül kayık gibi görünse de çok merak ediyorum. Çaycı bizim ortaklar sıkılıp bana küfür etmesinler vs. Diyerek mi böyle birşey yapıyor acaba diyemeden geçemedim. (çıkış dört gün sürerse yanıldığımı anlayacağım)
    (kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir tamamen hayali düşüncelerimdir.)

6.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Bunu biliyor musunuz?
    Borsada uzun süre hareket etmeyen ve fiyatı düşük kalan hisseler için yasal bir uygulama varmış. Şirket Bir aracı kurum ile anlaşıyor ve al satlar yaparak kağıda hem hareket kazandırıyor hem ilgi çekiyor hem de patronun uygun gördüğü bir fiyata getiriyor. İki yıl önce Başka bir şirkette bu başıma geldi. Allahtan iyi bir fiyatta çıktım. Sonra o şirket KAP bu bilgiyi açıkladı. Çok şaşırdım.
    Temel ve teknik verilerin dışında zaman zaman İki üç yılda bir sarkuysanda da bu tür hareketler oluyor. İki ya da üç çıkıştan sonra salınmaya devam eder.
    Bazı arkadaşlara göre bu fiyat normal, bazı arkadaşlara göre virgül kayık gibi görünse de çok merak ediyorum. Çaycı bizim ortaklar sıkılıp bana küfür etmesinler vs. Diyerek mi böyle birşey yapıyor acaba diyemeden geçemedim. (çıkış dört gün sürerse yanıldığımı anlayacağım)
    (kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir tamamen hayali düşüncelerimdir.)
    Ucuz pahalı çok göreceli kavramlar. Aselsan a göre son 1. 5 seneye göre söyle bir bakarsan sarky çok pahalı . Ama link e göre bakarsan mesajla ucuz kaldı . Bu değerlendirmelerin ikiside pek doğru değil mesela. Ne yapacağız sektörün PD. Veya fk sına göre sarky nin kine bakacağız. mevcut durumuna göre eh işte ederini bulmuş gibi. Daha ucuzu da var pahalısıda var. Ama asıl gelecekte ne olabilir yaptığı işin geleceğe katacağı değerin ne olabileceğine bakmak lazım. Oradan bakınca çok daha değerli bir şirketin ortağı olabilirmisiz gibi geliyor. Bugün güzel yarın biraz da aşağı değerler çokta kabus olmamalı. İlla biraz sallanacak, yada dümdüz abartılı fiyatlara gidecek. Fiyat öngörüsü yapmak şu an için falcılık olur. Şahsen keşke biraz daha psikolojik olarak rahat alabileceğim yerlerde kalmasını isterdim.

7. Psikoloji böyle bir şey işte !
    Uzun süre senet 3 TL'lerde baskılanıca ve bu arada mevduat faizleri de hatırı sayılır düşüp borsa da uçunca 5 TL'lere gelen senet için bazı değerli kardeşlerimin "çok iyi gitti" algısına kapıldıklarını görüyorum.
    Oysa Sarkuysan'ı başka senetlerle mukayese edersek hiç de öyle fazla gitmediğini anlarız.Aslında Sarkuysan böyle bir durumda en çok gitmesi gereken senetti.Ama işte spek kısa süre önce senedi 3,96'larda tutabiliyordu.
    Bu aralık ayında da faizler düşecek.Kurlarda ise bir miktar artış kaçınılmaz.Zira ihracatçıların artan maliyetleri sebebiyle düşen kurlar canlarına ot tıkıyor.Kar marjlarını neredeyse sıfırlıyor.Bu dengenin kurların bir miktar artmasıyla mutlaka kurulması lazım.
    Önümüzdeki dönem dünya bakır devrine geçecek.Bakır altın olacak.Bu sebeple gelinen fiyat seviyesinin hala düşük olduğunu söylesem sanırım kimse abartıyorsun demez.

8. Üstadımız emretti: "İhsan on misli olacak.

Kastamonu - 50

Ytd dir.....

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 86/326 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •