Sayfa 271/326 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

Bende işte o yüzden sordum abd alt yapı paketi hem raylı sistem hem geniş bant kablo hemde elektrikli araç yönergesi hep bakırı işaret ediyor... Sark wire süpriz yapar mı....şirkete sormak lazım bunu yi ile içli dışlı olan varsa sorabilir mi..

Alüminyum rekora koşuyor sırf bu lightweight ev ve inşaat hikayesi ile...
     Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    İşte bunu demek istiyorum normal bakır kullanımı artıyor ve çaycının verdiğiröportajda yüzde 25 yıllık artış olur diyordu ama olmuyor burda artışı sağlayacak şey metrolar ve arabalar ama buda ne zaman olır bilmiyorum ama çok uzun olacağı kesin
    Bir dost

2. Değerli kardeşim; sonuç eksi 2.46 yazmışsınız.
    Şahsen ben bu düşüşlerde ufaktan sürekli mal topladım.30 yıldır hergün bilfiil borsadayım.Bunların oyunlarından bağışıklık kazandım.
    Alıcının olmadığı borsa spekler için fırsattır.Sürekli aşağıya basıp umutsuzluk yaratırlar.Bıktırırlar,kahrettirirler.Küfür ettirirler.Altı aylık karıyla resmen devrim yaratmışlar.Devir bakır devri.Bundan sonra da öyle olacak.Spekin ayak oyunlarından etkilenmemek lazım.Kar gelince çocuk kandırır gibi sanki önemli değilmiş gibi aşağıya bastılar.Bunlara aldanmayın.Sarky candır.

Neden kimse yazmazki

4. Hisseyi elinde bulunduran ben gibi yatırımcıların boyle kritik fiyatlarda yazması hisse ile ilgili insanları heveslendirmesi yada uyarması çok doğru olmayacaktır. Ben şahsen biraz daha durgunken, yada desteklerde hissenin o fiyatları hak edip etmediğini konuşmayı, yada bir haber vs bilanço varsa onun üzerine konuşmayı tercih ederim. Su an ne yeni bir zirveye yakınız, ne bilanço yeni, ne de farklı bir gelisme var. O nedenle suskunum. Sizin varsa sorunuz yazın burada mutlaka birisi cevaplar.

5. İşin doğrusunu söylemek gerekirse bizler piyasa değeri 100 milyon dolar civarında iken kağıda girdik. Şimdi 500 milyon dolar.
    Dolar bazında 5 kat yükseldi. Bundan sonra da daha da yükselecek uçacak kaçacak demek insanları yanıltmak olabilir.
    Bofa her fırsatta alım yapıyor. Bir beklentisi yada bir bildiği olmasa almaz.

Borsada fiyatı çok çok ucuz kalmış sağlam kağıtlar var. Açıkçası ben sarkuysan daki bu yükselişi fırsat bilip bir miktar beklentili sağlam kağıtlara %50 oranında geçmeyi tercih ettim .

Bofa boşa kağıt toplanmaz, Sarkuysan gerçek değerine ulaşmak için yükselmeye devam edebilir ama riskleri de dagitmakta fayda var.
    Ayılar ile dans ederken dikkatli olmak gerekir .

6. Merhaba Hacı bey

Nerelerdesin ortağımız hacı bey. Sanki aylardır yoksun. Korkmaya başlamıştım. Senden haber çıkmayınca ben hala alıma devam ettim. Som temmuz sonunda aldım. Keşke bize de çıtlatsaydın . Sen nerde olursan orası garantidir. Çıtlat ta bizde kayalım biraz. Teşekkürler.

7.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Nerelerdesin ortağımız hacı bey. Sanki aylardır yoksun. Korkmaya başlamıştım. Senden haber çıkmayınca ben hala alıma devam ettim. Som temmuz sonunda aldım. Keşke bize de çıtlatsaydın . Sen nerde olursan orası garantidir. Çıtlat ta bizde kayalım biraz. Teşekkürler.
    Dostum bu dediklerimi ben daha önce de söyledim. Hernekadar Beklentimiz olan virgül kayması ya da ciro piyasa Değeri hedefimize ulaşmasa da biraz tedbirli olmak Lazım diye düşünüyorum.
    Son bir yılda Dolar bazında yaklaşık beş kat atmış bir kağıda davada uçacak kaçacak demeye şimdilik dilim varmıyor. Biraz hazmetmesi Lazım. Taşların yerine oturması lazım.
    Hanönü haberlerinin gelmesi gerekiyor.
    Ciro ve kar patlamalarını görmeliyiz.
    BofA her fırsatta bol bol Boşa toplamıyor bir bildiği vardır.
    Tedbirli olmakta fayda var... Bol kazançlar diliyorum.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

8.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Hisseyi elinde bulunduran ben gibi yatırımcıların boyle kritik fiyatlarda yazması hisse ile ilgili insanları heveslendirmesi yada uyarması çok doğru olmayacaktır. Ben şahsen biraz daha durgunken, yada desteklerde hissenin o fiyatları hak edip etmediğini konuşmayı, yada bir haber vs bilanço varsa onun üzerine konuşmayı tercih ederim. Su an ne yeni bir zirveye yakınız, ne bilanço yeni, ne de farklı bir gelisme var. O nedenle suskunum. Sizin varsa sorunuz yazın burada mutlaka birisi cevaplar.
    çok doğru bir yaklaşım, tebrik ederim.

saygılar, YTD

Sayfa 271/326 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •