Sayfa 103/504 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 4029 madde; 817 - 824 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Gübre üretim faaliyetlerimize yönelik olarak, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi 5 Ocak Cad. N6 Sarıçam/ ADANA adresindeki üretim/işleme tesisinin kiralanması suretiyle, organomineral gübre üretimi yapılacaktır.

Türkiye'de organomineral gübre üretimi/ithalatı ve satışı yapan kaç firma var?
    Toplam gübre pazarı içinde organomineral gübrenin payı nedir?

3. Gunlukculer endekse kizip hektsa saldirdi.iyi trade yaptilar 7.96 tepe 7.50 kapanis.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kocaeli
    Gönderi
    6,749
     Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Türkiye'de organomineral gübre üretimi/ithalatı ve satışı yapan kaç firma var?
    Toplam gübre pazarı içinde organomineral gübrenin payı nedir?
    http://www.bloomberght.com/yorum/irf...gubre-alir-mi/

Şİmdilik pazar payının oldukça düşük, yüksek tutarda yatırım ve dolayısıyla ciddi teşvik gerektirdiği anlaşılıyor

6. Hektaş için teknuk beklenti ne dir.YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kocaeli
    Gönderi
    6,749
     Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Şİmdilik pazar payının oldukça düşük, yüksek tutarda yatırım ve dolayısıyla ciddi teşvik gerektirdiği anlaşılıyor
    Jan Nahum 100 milyon dolar yatırdıysa onu kat kat çıkaracaktır. Önü çok açık demek bu işin. Neyse Hektaş da bi yerlerden başlamış oldu.

8. organomineral gubrenin payi su anda yuzde 4 civarinda. yalniz AB de cikan ve biz de yavas yavas gelmesi beklenen duzenlemelere gore kimyasal gubrede ciddi kisitlamlar baslayacak. Nitrat azaltilmasi vs gibi. Bu nedenle organomineral gubre gelecek 10 senenin yildizi olur bu sektorde. Hektas coknl akillica bir ise girismis. Tohumculuktan sonra organomineral gubre ile elde edilecek faaliyet kari muhtemelen bugun gordugumuz rakamlarin birkac kati olacaktir. Tabi hemen bir senede olacak is degil bu. Ama 2-3 seneye ciddi fark olur diye dusunuyorum.

Sayfa 103/504 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •