Sayfa 448/509 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498 ... SonSon
Arama sonucu : 4067 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Sayın Dudu Bey ,

Question mark ???????
    Oyak sahibi olduğu şirketin yatırımcısını mı korumaya çalışıyor ???????
    YOKSAM
    Oyak yatırımcısını mı öpmeye çalışıyor?

Bir ara BNP yi önlemeye çalışıooo dediler

beetlejuice
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Iste en begendigim yatirimci tavri..
    Daha iyi bir sey varsa neden satmayalim?
    Syg,
    Teşekkür ederim dudu abi.Borsa risk işi .Hektas yine bizim hektas .Her zaman alırım .16-17 tlden aşağı alamam biliyorum ama diğer hisselerden daha çok kazanmayı hedefliyorum.

Inşallah nasip olur .Sağlıcakla kalın hissenet hektas ailesi .Sizleri seviyor ve takdir ediyorum .
    15 temmuzu unutmadık .Milleti de, lideri de unutmadık .Liderin sırtından geçinen hainleri de unutmadık!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul / Montreal
    Gönderi
    8,142
    Bolunme sonrasi para vermemek icin kenarda bekleyenlerin yogun talebi ile karsilasabilir..

Syg,
    “All the benefits in life come from compound interest — money, relationships, habits — anything of importance.”

4. Selamlar bütün ortaklara

Eskiden buralar hep dutluktu

şimdi sayfalarca yazılmış

Sıra bize de gelir inşallah

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e, cenneti vaad etmeseydi şayet, rabbine bile etmezlerdi secde.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul / Montreal
    Gönderi
    8,142
    Herkesin kafasindaki tek soru:

Bolunmeden once alip 2 TL vermek mi?

Bolundukten sonra alip 2 TL den yirtmak mi?

Syg,
    “All the benefits in life come from compound interest — money, relationships, habits — anything of importance.”

Sonuçta 1 taraf en az %15 artı oolacak. Bu da benim gibi 2 tl yatıran tarafı olur umarım abi. Bu arada bilanço öncesi hep sert yukarı olurdu. Hareket bekliyorum.
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Herkesin kafasindaki tek soru:

Bolunmeden once alip 2 TL vermek mi?

Bolundukten sonra alip 2 TL den yirtmak mi?

Syg,
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e, cenneti vaad etmeseydi şayet, rabbine bile etmezlerdi secde.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul / Montreal
    Gönderi
    8,142
     Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Sonuçta 1 taraf en az %15 artı oolacak. Bu da benim gibi 2 tl yatıran tarafı olur umarım abi. Bu arada bilanço öncesi hep sert yukarı olurdu. Hareket bekliyorum.

Benim nacizane fikrim de bolunmeden once alanlarin daha karli cikacaklari yonunde...

Syg,

Sayfa 448/509 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •