Sayfa 511/532 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521 ... SonSon
Arama sonucu : 4250 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. 13.62 den 4 günde 15.49 yaptı.bence 14.75 den 16.50 deneyecektir.ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul / Montreal
    Gönderi
    8,611
     Alıntı Originally Posted by salcay82 Yazıyı Oku
    Rica ederim. Dediğim gibi ben de fazla uzatacaklarını düşünmüyorum. Ödenmiş sermaye miktarı konusunda tam emin değilim. Yıl sonuna doğru 37,928 mio TL temettü dağıtımı+7,2 (Orhangazi arazi kirası-yıllık) ikisi toplam 45 mio TL yapıyor. Adana 1. kapasite artırımı yatırımı ve Orhangazi'de yapılacak ar-ge, üretim vb. yatırımı ve artacak kapasitenin gerektireceği ilave işletme sermayesi ihtiyacı mevcut işletme sermayesi ihtiyacının üzerine konulduğunda 150 mio artırım yeter mi?
    Sermaye ihtiyacı olursa olsun kullanıldığı yerler göz önüne alındığında ve kısa sürede kazanç getirecek yatırımlar olması nedeniyle müthiş istikbal vaadediyor. Özellikle organomineral üretime başlayalı bir yıl geçmeden kapasite artırımı girişimine başlanması çok güzel gelişme. Orhangazi'deki arazide de sanıyorum ağırlıklı olarak Akça Tohumculuk ile ilgili ar-ge çalışmaları ve üretimi yapılacak.
    Not: Yukarıdaki değerlendirmelerde FNC Niğde gözardı edilmiştir.
    One alalim, geride kalmasin

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir."

3. Tohumlarımızı hektaş tarlamıza serpiştirdik.
    Çiftçiler gibi ürün alacağımız zamanı bekliyoruz.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul / Montreal
    Gönderi
    8,611
    %4.5 oldu yabanci takasindaki artis, son virmanlar, takaslar geliyor sanirim... kagit ciddi bir konsolidasyona ugradi.. ilk 5 disindakilerden ciddi mal aldilar... alan yabanci gorunuyor ve ben en az 1-2 sene tutacaklarini dusunuyorum....

Yonetime, hakim ortaga ve tabii sirketin sektordeki yerine guveniyoruz..
    Levent'in dedigi esas kirilma 2020 ve sonrasinda olacak lafi bosa degil, adam dediginin arkasinda duruyor..

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul / Montreal
    Gönderi
    8,611
    https://www.iha.com.tr/haber-euroche...-vardi-722574/

1 yillik sure dolmus olmali...

Yenilendi mi ne oldu?

Sirkete mail atip sordum...

Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul / Montreal
    Gönderi
    8,611
    Hektaş, Eurochem ile Türkiye' de teknolojik gübrelerin tedarik, pazarlama ve satışı ile ilgili iş birliğine gitti

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Üretim ve dağıtım anlamında dünyanın lider gübre firmaları arasında yer alan Eurochem ve Türkiye'de tarım sektöründe lider konumda olan Hektaş, Türkiye' de teknolojik gübrelerin tedarik, pazarlama ve satışı ile ilgili iş birliğine gitmiş ve bu kapsamda 18.04.2018 tarihinde bir anlaşma yapmışlardır. İş birliği süresi bir yıl olup, bu süre karşılıklı mutabakat ile uzatılabilecektir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/677883

Bu da kap aciklamasi o tarihteki...

Syg,

7. Yön bekliyor gibi. Umudumuz yukarılar ama 2 li dipte istiyor mu göreceğiz. 14,81 üstünde kalması iyi olacak
    yatırım tavsiyesi değildir.

Citi nerdesin canım. Çık sahneyee.

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e, cenneti vaad etmeseydi şayet, rabbine bile etmezlerdi secde.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 511/532 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •