Sayfa 700/826 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon
Arama sonucu : 6602 madde; 5,593 - 5,600 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    1 Erkenden yatırıma başla.
    2 Düzenli olarak yatırım yap.
    3 Uzun vadeli düşün.
    4 Sabırlı ol.
    5 Dış oynaklıktan etkilenme(gürültü yapanlar mı, dış siyaset mi? anlamadım).
    6 Vızırtı yapma Sessizlik iyidir.
    7 Araştırmayı bırakma.

Abi sınıf öğretmeni olarak az da rehberlik konusunda tecrübemiz var. İnsanlar kısa süreli yatırımlar yapabilir, kazancı ve sosyal çevresi farklı olabilir, ihtiyacı olan para ile yatırım yapabilir. Şahsen tecrübem artıyor ve elimden geldiğince dilimin döndüğünü bana soranlara anlatıyorum. Uzuncu olma yolunda çok yardımcı oluyorsun. Tarlayı muhafaza et ve kirana odaklan doğru firmada isen devam et zihniyeti aşıladın eyvallah. Ytd

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Sakin demistim..
    Lutfen..
    Cok rica, istirham ediyorum..
    Tedirgin olan satip ciksin..
    Geriye de bakmasin.
    En iyi yatirim gece rahat uyutan yatirimdir..

Syg,
    Sayın dudu,

direkt nokta atışı

Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    1 Erkenden yatırıma başla.
    2 Düzenli olarak yatırım yap.
    3 Uzun vadeli düşün.
    4 Sabırlı ol.
    5 Dış oynaklıktan etkilenme(gürültü yapanlar mı, dış siyaset mi? anlamadım).
    6 Vızırtı yapma Sessizlik iyidir.
    7 Araştırmayı bırakma.

Abi sınıf öğretmeni olarak az da rehberlik konusunda tecrübemiz var. İnsanlar kısa süreli yatırımlar yapabilir, kazancı ve sosyal çevresi farklı olabilir, ihtiyacı olan para ile yatırım yapabilir. Şahsen tecrübem artıyor ve elimden geldiğince dilimin döndüğünü bana soranlara anlatıyorum. Uzuncu olma yolunda çok yardımcı oluyorsun. Tarlayı muhafaza et ve kirana odaklan doğru firmada isen devam et zihniyeti aşıladın eyvallah. Ytd

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    5. Oynakliktan, inis cikislardan etkilenme
    6. Parazitten, dikkatini dagitan seylerden yani (medya, haber, dedikodu v.s) etkilenme, kulaklarini tika bu tip seylere
    7. Yolundan sasma..

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

4.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    sayın dudu,

direkt nokta atışı

[ımg]https://i.hizliresim.com/eovyeb.jpg[/ımg]
    hektaş yatırımcısını tebrik ve takdir ediyorum ..hissede elbet gelecek alınır lakin burda 2021 bitti tabi bana göre uzun da taşınacak nadide bir hisse

5.  Alıntı Originally Posted by HEYECAN Yazıyı Oku
    hektaş yatırımcısını tebrik ve takdir ediyorum ..hissede elbet gelecek alınır lakin burda 2021 bitti tabi bana göre uzun da taşınacak nadide bir hisse

Sayın HEYECAN; 2021 yıl sonu satın alındı bu fiyatlarla demek istiyorsunuz sanırım,yanılıyormuyum?..Bana göre diye de eklemişsiniz,saygı duyarım bu düşüncenize ama çok iddialı buldum bu sözünüzü..Bana göre ise,FAVÖK marjına göre 2019 yıl sonu ancak satın alındı diye düşünüyorum..Saygılarımla..

AL YA DA SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

6.  Alıntı Originally Posted by efe09 Yazıyı Oku
    sayın heyecan; 2021 yıl sonu satın alındı bu fiyatlarla demek istiyorsunuz sanırım,yanılıyormuyum?..bana göre diye de eklemişsiniz,saygı duyarım bu düşüncenize ama çok iddialı buldum bu sözünüzü..bana göre ise,favök marjına göre 2019 yıl sonu ancak satın alındı diye düşünüyorum..saygılarımla..

Al ya da sat tavsiyesi değildir..
    valla ben azçok bilançodan anlar ve tahminimide geleceğe eklerim bak bakalım pdd ne olmuş fk ne olmuş neyi almışlar ondan sonra yaz bu hisse defter değerinin 8 katına çıkmış bu nedemek biliyormusun

Alıntı Originally Posted by efe09 Yazıyı Oku
    Sayın HEYECAN; 2021 yıl sonu satın alındı bu fiyatlarla demek istiyorsunuz sanırım,yanılıyormuyum?..Bana göre diye de eklemişsiniz,saygı duyarım bu düşüncenize ama çok iddialı buldum bu sözünüzü..Bana göre ise,FAVÖK marjına göre 2019 yıl sonu ancak satın alındı diye düşünüyorum..Saygılarımla..

AL YA DA SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR..
    Nicki gibi heyecan yapiyor diyorsunuz..

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

8.  Alıntı Originally Posted by dudu Yazıyı Oku
    nicki gibi heyecan yapiyor diyorsunuz..

syg,
    dudu bey hektaş yatırımcısını övüyoruz arkadaş anlamıyor ne diyeyim ya hu bu hisse taşınırsa 2022-2025 vs vs ok sıkıntı yok ama kısada diyorum 3/6 ay arkadaş anlamıyor

Sayfa 700/826 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •