Sayfa 702/825 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon
Arama sonucu : 6597 madde; 5,609 - 5,616 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. GAP'ı kapatıverelim

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    GAP'ı kapatıverelim
    iyi olurdu..

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

Asels in o soluksuz yükselişinin 2. Halka arza talep yaratmak için olduğu gün gibi aşikar idi. Emin değilim ama tahminimce varlık fonu eliyle yapılan çok bariz bi manipülasyon vardı orada.

Onunla hektas kıyaslaması yanlış bence.
    Aselsin 10 yillik grafiğini al. Ortalamalardan düz çizgi çiz. Balonu daha rahat görürsünüz. Sonra da aynı grafik üzerinde 2. Halka arzla ilgili işlemleri. Neyin ne olduğu daha açık çıkar ortaya.
     Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    Asels soluksuz yukselisinde de boyle guzel hikayeler yerli milli savunma, soyle gelece donuk boyle siparisler vs anlatiliyordu her yerde, sonrasi malum.
    SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    iyi olurdu..

Syg,
    sayın dudu gap kapatmak iyidir mesela 8.87 -8.89 arasında birde 8.88 var bide bu aselsancı arkadaşlar var burda aselsanda koptuğu zaman 2-3 yerde gap vardı kapamadan 40 lı rakamlara gitti 6 ay sonra en dipteki gap ın bayağı bir altına indi grafikte mevcut bakacak arkadaşlar bakabılır sağlıklı olan her fiyattan işlem görmesidir bu gün kapamazsa belli bir sürede kapatır

5. Gapı kapatacak diye bir şart yoktur,tüm hisselerde incelendiğinde geçmişlerinde gapı kapatmadan kopup giden yüzlerce senet vardır,konjonktur gereği,kriz veya hisse ile ilgili olumsuz bir haberde düşüşlerde gapın oraları görmesi,orada işlem yapılmadığından değildir.O an veya günün şartlarından kaynaklıdır.

Aselsanda da durum aynen böyledir,spekulatörler yukseltip malı kynin eline verdi,bu boşaltma sırasında gapı düşündüğünden gapı doldurmak için o kademelere inmedi,hemen hemen ilk kalkış noktalarını gördüğü için gapı kapatmış görüntüsü verdi.

Satisini ve karini her sene x2 yapacak beklentisi olan bir sirket icin benim de kendi capimda mutevazi fiyat hedeflerim vardi..
    Mesela 2020 sonu 15TL 2021 sonu 30TL gibi...
    Bu iki sene kritik iki sene, iki buyuk yatirimi bitmis olacak.
    Daha simdiden 11 gorunce ASELS ornegini yasamis birisi olarak insan urkuyor gercekten.
    Yukarida verdigim rakamlar herhangi bir hedef, bir yatirim tavsiyesi olarak kesinlikle algilanmamali..
    Temel verilerine paralel bir fiyatlama olarak dusunulmeli...

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

Alıntı Originally Posted by HEYECAN Yazıyı Oku
    sayın dudu gap kapatmak iyidir mesela 8.87 -8.89 arasında birde 8.88 var bide bu aselsancı arkadaşlar var burda aselsanda koptuğu zaman 2-3 yerde gap vardı kapamadan 40 lı rakamlara gitti 6 ay sonra en dipteki gap ın bayağı bir altına indi grafikte mevcut bakacak arkadaşlar bakabılır sağlıklı olan her fiyattan işlem görmesidir bu gün kapamazsa belli bir sürede kapatır
    Heyecana gerek yok..
    Sakin sakin bekliyoruz iste.
    Ama dunku yukseliste benim bildigim tanidigim bir cok kisi en azindan bir kismini dayanamayip sattilar..

Syg,

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Heyecana gerek yok..
    Sakin sakin bekliyoruz iste.
    Ama dunku yukseliste benim bildigim tanidigim bir cok kisi en azindan bir kismini dayanamayip sattilar..

Syg,
    Ben de dayanamayanlardanım... Ama kendimi çok suçlu hissediyorum; emeklilik planlarıma ihanet etmişim gibi bir his var... Bu halet-i ruhi ile yarın hepsini geri alabilirim...
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

Sayfa 702/825 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •