Sayfa 718/767 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728 ... SonSon
Arama sonucu : 6133 madde; 5,737 - 5,744 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Ada32 Yazıyı Oku
    Sayın dudu kendi deli dunyamda uydurduklarım ucuk kacık seyler beni adam yerine koyupta dikkate almayın ben adam değilim ben bir hiçim saygılar
    Estagfurullah da birileri gaza gelip de alir malir sonra vebal altinda kalmayasin diye bir uyarayim dedim.
    Gecen sene ki bilancolardan cikartilan ortalama gubre fiyati 1.5 TL daha yeni Bagfas CAN icin 0.77 TL anlasma yapti.
    Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

2. Tesekkurler sagolun

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bilgi birikimi de bilesik getiri gibi...
    Surekli okumak gerekiyor.

Syg,
    Sayın dudu bizimle tecrübelerinizi paylaşmanız biz gençler açısından büyük şans teşekkür ederiz. Arada böyle yol gösterici enstrümanları bizimle paylaşınız

Saygılar.
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

4.  Alıntı Originally Posted by Ada32 Yazıyı Oku
    Sevgili tektaş paydaşlarım şöyle Bi esti bende bişeyler yazayım dedim öncelikle sabrınız için hepinize tesekkur ediyorum 300bin ton organik gubre kg 10 tlden 3milyar TL 100bin ton orgamineral gubre kg 20tlden 2milyar TL toplam 5 milyar TL bunun tohumu var yemi var ilacı var bunları katmıyorum su andaki ciro beklentisi 800 milyon TL demem oki tektasın yolu uzun bu yazdıklarım kendi paranoyak dünyamın hayal ürünleridir dikkate almayın benim lafımla hareket etmeyin yatırım tavsiyesi asla değildir saygılar
    Fazla uçmuş sun..
    Organomineral kg fiyatı şuan 1.9 civarındadır..
    2020 de 1.2 mlr TL ciro beklentisi var....
    Yani yaklaşık 250 mln kar gelir... Hbk 1.1 TL olur....
    2021 de Nisan ayı gibi Niğde yatırımlarının devreye girmesi ile ciro 2 mlr TL civarı olur....
    Ben bu yönetime güveniyorum.... Yeni yatırımlar gelecektir diye düşünüyorum....
    Buda fk yı 12 altına indiremez..
    Bu seneki hedef fiyatım 15.....
    Ekstra bir durumda bu rakam değişebilir tabii...
    Bu sene 1c sonrası gelecek bilanço ile hissenin yönü belli olur....
    Sonuç :yönetime güven gerisini merak etme sen 😀😀

5. Hayallerimle yasıyorum tektas yatırımcılarına selam olsun hayırlı bol kazanclar

6. Roketus papirus

7. Haydi tektaşım cık zirvelere kimse cesaret edemesin sana dokunmaya

8. Dağcılık sporu iyidir gerçi sn katti dağ kelebek kombini yapıyordu ben beceremiyorum kusura bakmayın

Sayfa 718/767 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •