Sayfa 738/821 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788 ... SonSon
Arama sonucu : 6562 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Mehmet Teksoy
    Yatırımcı İlişkileri Bölüm Görevlisi
    [email protected]

Betül Madenüs
    Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi
    [email protected]

Sirkete yazdim, bazi sirketler onceden KAP'a hangi gun bilancoyu gondereceklerini bildiriyorlar biz de her gun ekran karsisinda bilanco beklemiyoruz dedim.
    Bu kurumsalligi Hekts yonetiminden de bekliyoruz diye ekledim.

Sizler de yukaridaki gorevlilere bu talebimizi iletiniz.

Syg,
    Sayın dudu, bu son çeyrekte efk'nın yine güzel geleceğini düşünüyorum ama net kar finansman giderlerinin artmasından dolayı çok çok düşük geleceğini düşünüyorum. Acaba sizin görüşünüz nedir?

2. bilanço tarih belirsizliği hektaş,ın kurumsal kimliğine yakışmıyor,bu olmaz,olmamalı ne yani yatırımcı her gün ekranamı bakacak bilanço geldimi gelmedimi diye bu olmadı yazık günah

20 EMA'dan destegi aldik...

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

Alıntı Originally Posted by himone Yazıyı Oku
    Sayın dudu, bu son çeyrekte efk'nın yine güzel geleceğini düşünüyorum ama net kar finansman giderlerinin artmasından dolayı çok çok düşük geleceğini düşünüyorum. Acaba sizin görüşünüz nedir?
    Her sey mumkun...
    O kadar kisa vadeli bakmiyorum..

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

20 EMA'dan destegi aldik...

Syg,
    Teşekkürler dudu bey

Saygılar.
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Mehmet Teksoy
    Yatırımcı İlişkileri Bölüm Görevlisi
    [email protected]

Betül Madenüs
    Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi
    [email protected]

Sizler de yukaridaki gorevlilere bu talebimizi iletiniz.

Syg,
    Sayın dudu,

bende mail yolladım şuanda.

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Sayın dudu,

bende mail yolladım şuanda.
    Bana gelen cevabi mail su sekilde..

Kamuyu Aydınlatma Platformu'nun (KAP) internet sitesinde her 3 aylık dönem için şirketlerin solo ve konsolide mali tablo açıklama şekillerine yönelik “Finansal Rapor Tarihleri”nin yayınlanmasına yönelik listeler açıklanmaktadır. Şirketimiz için söz konusu 12 aylık 2019 mali tablosunun açıklanma tarihi en geç 10 Mart 2020 olarak belirlenmiştir. Anılan finansal raporlar Bağımsız Denetim Kuruluşumuz tarafından denetlendikten ve yetkili kurullarımızca onaylandıktan sonra KAP’ta açıklanacaktır.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Hektaş Ticaret T.A.Ş.

Yatırımcı İlişkileri Birim Yöneticiliği

ilginçtir gubrf hektasdan geri idi 2,5 tl fark attı bedelli kısım hariç

Sayfa 738/821 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •