Sayfa 750/818 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800 ... SonSon
Arama sonucu : 6544 madde; 5,993 - 6,000 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by westice26 Yazıyı Oku
    üretimin 5 katına çıkacağını söylüyor yönetim ona göre fk yı düşünüp hesap edin.
    kaynağını söyleyebilirsen çok mutlu olurum ilgili haberin paylaşabilirmisin

2.  Alıntı Originally Posted by cottono Yazıyı Oku
    kaynağını söyleyebilirsen çok mutlu olurum ilgili haberin paylaşabilirmisin
    FNC Niğde yatırımları ile üretimin 4,7 kat artacağına dair KAP Bildirimi
    https://www.hektas.com.tr/uploads/ma...2135037865.pdf

Ayrıca Adana organomineral yatırımı ile ilgili olarak 30.09.2019 tarihli Faaliyet Raporunda yer alan bilgi de aşağıdaki gibidir.
    9. İşletmenin Gelişimi
    2019 Eylül sonu itibariyle, Gebze üretim tesisimizde 11.106.192 kg üretim, FNC Niğde üretim tesisimizde 3.383.581 kg
    üretim gerçekleşmiştir. Gebze ve Niğde üretim tesislerimiz toplamında kg üretimimiz bir önceki yıla kıyasla %15,7
    oranında artışla 14.489.773 kg olarak gerçekleşmiştir.
    Adana organomineral üretimimiz bir önceki yıla kıyasla %279 oranında artışla 24.042.700 kg olarak gerçekleşmiştir.
    Adana organomineral üretim tesisimizde kapasite artırım yatırımımız hedeflendiği üzere 2019 Eylül sonu itibariyle
    devreye alınmıştır. Yıllık 36 bin ton olan kapasitemiz 84 bin tona çıkarılmıştır. Adana organomineral tesisimizde, artan
    satış talebine dayalı olarak ek kapasite ihtiyacı doğmuştur. Mevcut yıllık 84 bin ton kapasitemiz, yapılmakta olan ek
    yatırımla yıllık 204 bin tona ulaşacaktır. Yatırımın devreye alınması Nisan 2020 olarak hedeflenmiştir. Sevkiyat
    miktarımız %217 oranında artışla 43.223.551 kg olarak gerçekleşmiştir.
    FNC üretim tesisimizde kapasite artırım yatırımları planlandığı üzere başlamıştır. İnşaat konusu işlerin 2020 Mayıs ayı,
    tüm makine ve teçhizat kurulumlarının 2021 Mart ayı itibariyle tamamlanması hedeflenmektedir.
    Umarım aydınlatıcı olmuştur.

3.  Alıntı Originally Posted by che big Yazıyı Oku
    Yorumunuz için teşekkür ederim...
    Efk daki düşüşü nasıl yorumlarsımız?
    Bir de, 4. Çeyrekte
    Karda ki ve satışdaki artışa rağmen favök ise 2018 aynı dönemine göre sadece 1.5 mln TL artmış olması size ne ifade eder...
    Rica ederim. Yıl sonu mali tablolar açıklandığı için ön değerlendirmeyi yıllık verilere göre yapmaya çalıştım. EFK' daki düşüşün amortisman, ar-ge ve genel yönetim giderlerindeki artışın etkisi olduğunu düşünüyorum. Satış fiyatları elimizde olmadığından kar marjının etkisi konusunda net bir bilgi veremiyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by cemmer97 Yazıyı Oku
    FNC Niğde yatırımları ile üretimin 4,7 kat artacağına dair KAP Bildirimi
    https://www.hektas.com.tr/uploads/ma...2135037865.pdf

Ayrıca Adana organomineral yatırımı ile ilgili olarak 30.09.2019 tarihli Faaliyet Raporunda yer alan bilgi de aşağıdaki gibidir.
    9. İşletmenin Gelişimi
    2019 Eylül sonu itibariyle, Gebze üretim tesisimizde 11.106.192 kg üretim, FNC Niğde üretim tesisimizde 3.383.581 kg
    üretim gerçekleşmiştir. Gebze ve Niğde üretim tesislerimiz toplamında kg üretimimiz bir önceki yıla kıyasla %15,7
    oranında artışla 14.489.773 kg olarak gerçekleşmiştir.
    Adana organomineral üretimimiz bir önceki yıla kıyasla %279 oranında artışla 24.042.700 kg olarak gerçekleşmiştir.
    Adana organomineral üretim tesisimizde kapasite artırım yatırımımız hedeflendiği üzere 2019 Eylül sonu itibariyle
    devreye alınmıştır. Yıllık 36 bin ton olan kapasitemiz 84 bin tona çıkarılmıştır. Adana organomineral tesisimizde, artan
    satış talebine dayalı olarak ek kapasite ihtiyacı doğmuştur. Mevcut yıllık 84 bin ton kapasitemiz, yapılmakta olan ek
    yatırımla yıllık 204 bin tona ulaşacaktır. Yatırımın devreye alınması Nisan 2020 olarak hedeflenmiştir. Sevkiyat
    miktarımız %217 oranında artışla 43.223.551 kg olarak gerçekleşmiştir.
    FNC üretim tesisimizde kapasite artırım yatırımları planlandığı üzere başlamıştır. İnşaat konusu işlerin 2020 Mayıs ayı,
    tüm makine ve teçhizat kurulumlarının 2021 Mart ayı itibariyle tamamlanması hedeflenmektedir.
    Umarım aydınlatıcı olmuştur.
    teşekkür ederim sayın cemmer sağol varol

Gun sonu kapanis bu sekilde gorunuyor...

Hem gunun en yuksegi bir all time high oldu..

Hem de kapanis bir all time high olarak gerceklesti..

Yarin haftanin son gunu, bu itibarla haftalik kapanis da bir all time high olacaktir muhtemelen.

Benim beklentim kisa bir zaman zarfinda bir haber dusecegi seklinde..

Bu fiyatlama normal degil..

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

Tohum işi de iyice ısınmaya başladı.
    Hektaş olarak daha yolun başındayız.
    Tırlar dolusu tohum satacağımız günler de gelecek.

https://m.ensonhaber.com/ic-haber/ba...hum-aciklamasi

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

"Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

8. bir flama oluşumu var galiba

günlük macd 'de yukarı keserse süper olur

ytd

Sayfa 750/818 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •