Sayfa 770/820 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780 ... SonSon
Arama sonucu : 6554 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Physic Yazıyı Oku
    Bugün sabah saatlerinde Hektaş dan Gürkan bey iletişime geçti, Hektaş akıllı asistan ile ilgili olarak yaşadığım aksilik için.

Sağ olsun ilgili bir şekilde sorunu çözmek ve programı geliştirmek için her bir detayı öğrenmek istedi ve problemi hızlı bir şekilde çözdük

Öğlene doğru, Hektaş dan bir hanım iletişime geçti, ismini yanlış duymuş olabilirim, ama sanırım Verga dedi, Belma da olabilir, eğer okuyorsa kendsinden özür dilerim, yol gürültüsünden net duyamadım.

Yaşadığım aksaklıkları tek tek dinledi, söylediğim her firma ismini not aldı, bununla ilgili ne geliştirmeler yapabileceğimiz ve Hektaşımızı daha ileriye nasıl goturebilecegimiz hakkında iyi bir sohbet ettik.

Kendisi her önerimi dikkate alarak not aldı ve hızlı bir aksiyon alabilmek adına çözümleri tartıştık.

Kendisine hem samimiyeti , hem ilgisi, hem de hızlı bir şekilde dönüş yapmasından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Bitti mi? Bitmedi... Öğleden sonra kendisi de yine bir Bursalı olan, Hektaş dan ziraat mühendisi Ali bey iletişime geçti.

Sorunlarımı tek tek dinledi, benden fidanların detaylı fotoğraflarını istedi, hangi ilacı ne zaman ne kadar atacağıma kadar her bilgiyi benimle paylaştı sağ olsun

İlaçları nereden temin edeceğim konusunda yardımcı oldu, bana cep telefonu numarasını vererek, ne zaman bir sorunum olursa kendisi ile iletişime geçebileceğimi söyledi

Kendisine ilgisinden, hızlı dönüşünden, verdiği detaylı bilgilerden, ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Hektaş firmasını, bu değerli çalışanları bulup bünyesinde toplanmasından dolayı tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Dudu abinin de dediği gibi Hektaş daha iyi yerlere gelecek ve ömrümüz olursa eğer bizde bu değerin bir parçası olmaktan gurur duyacağız.

Ortağı olduğum firmanın bu denli ilgili alakalı olması beni çok gururlandırdı, yatırım miktarımı da arttırma kararı aldırdı.
    Bilgilendirme için teşekkürler.

Peki neden o kadar yere gittiniz ürünü bulamadınız buna bir cevap verdiler mi?
    Sabır acıdır.

2. HEKTS 2019/12 Bilanço Analizi ve Hedef Fiyat

https://tuncaytursucu.com/hekts-2019...e-hedef-fiyat/
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

3.  Alıntı Originally Posted by Physic Yazıyı Oku
    Bugün sabah saatlerinde Hektaş dan Gürkan bey iletişime geçti, Hektaş akıllı asistan ile ilgili olarak yaşadığım aksilik için.

Sağ olsun ilgili bir şekilde sorunu çözmek ve programı geliştirmek için her bir detayı öğrenmek istedi ve problemi hızlı bir şekilde çözdük

Öğlene doğru, Hektaş dan bir hanım iletişime geçti, ismini yanlış duymuş olabilirim, ama sanırım Verga dedi, Belma da olabilir, eğer okuyorsa kendsinden özür dilerim, yol gürültüsünden net duyamadım.

Yaşadığım aksaklıkları tek tek dinledi, söylediğim her firma ismini not aldı, bununla ilgili ne geliştirmeler yapabileceğimiz ve Hektaşımızı daha ileriye nasıl goturebilecegimiz hakkında iyi bir sohbet ettik.

Kendisi her önerimi dikkate alarak not aldı ve hızlı bir aksiyon alabilmek adına çözümleri tartıştık.

Kendisine hem samimiyeti , hem ilgisi, hem de hızlı bir şekilde dönüş yapmasından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Bitti mi? Bitmedi... Öğleden sonra kendisi de yine bir Bursalı olan, Hektaş dan ziraat mühendisi Ali bey iletişime geçti.

Sorunlarımı tek tek dinledi, benden fidanların detaylı fotoğraflarını istedi, hangi ilacı ne zaman ne kadar atacağıma kadar her bilgiyi benimle paylaştı sağ olsun

İlaçları nereden temin edeceğim konusunda yardımcı oldu, bana cep telefonu numarasını vererek, ne zaman bir sorunum olursa kendisi ile iletişime geçebileceğimi söyledi

Kendisine ilgisinden, hızlı dönüşünden, verdiği detaylı bilgilerden, ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Hektaş firmasını, bu değerli çalışanları bulup bünyesinde toplanmasından dolayı tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Dudu abinin de dediği gibi Hektaş daha iyi yerlere gelecek ve ömrümüz olursa eğer bizde bu değerin bir parçası olmaktan gurur duyacağız.

Ortağı olduğum firmanın bu denli ilgili alakalı olması beni çok gururlandırdı, yatırım miktarımı da arttırma kararı aldırdı.
    Sayın Physic, yaşadıklarını bizlerle paylaştığın için teşekkür ederiz. Böyle bir yaklaşımla karşılaşacağını tahmin etmekle beraber gerçekleştiğini görmek ayrıca sevindirici. Şirket akıllı tarımın yanında hizmet kalitesi anlayışını da benimsemiş ve buna uygun personelle çalışmaktadır. Böyle şirketlerde başarı kaçınılmazdır. Anlattıklarına bakılırsa, ismini hatırlayamadığınız bayanın ismi Derya olabilir. Çünkü beni arayan ve aynı şekilde ilgili olarak dinleyen ve karşısındakine ve fikirlerine değer veren biri.
    Özetle; doğru limana demir atmışız. Allah yolumuzu açık etsin.

4.  Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku
    HEKTS 2019/12 Bilanço Analizi ve Hedef Fiyat

https://tuncaytursucu.com/hekts-2019...e-hedef-fiyat/
    Tuncay Turşucu Hektaş incelemesinde son çeyrek kar marjlarının ciddi zayıflığından bahsetmiş, bilanço ve şirket konusunda deneyimli arkadaşlarımız bu zayıflamanın sebebine ilişkin yorumları olursa bizimle paylaşabilir mi?

Teşekkürler...

5.  Alıntı Originally Posted by westice26 Yazıyı Oku
    Bilgilendirme için teşekkürler.

Peki neden o kadar yere gittiniz ürünü bulamadınız buna bir cevap verdiler mi?
    Rica ederim, bana söylenen, o bölgede zeytincilik çok sık olmadığı için zeytin ilaçlarını bulmak zor olabiliyor, ana yine de o bölgede çalışmaların hız kazanacağı yönündeydi

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Yani Happy End...
    Sevindim bu ise..
    Syg,
    Evet Dudu abi happy end

Alıntı Originally Posted by che big Yazıyı Oku
    Öncelikle böyle bir bilgilendirmeyi burada paylaştığın için teşekkür ederim.....

Hektaş dan göz kamaştırıcı bir ilgi....
    Böyle bir şirketin yatırımcısı olmakla şimdi daha çok sevindim, gururlandım.....

Hektaş bana güven veriyorsun 👍👍
    Rica ederim, benim de güvenim bir kat daha arttı

6.  Alıntı Originally Posted by cemmer97 Yazıyı Oku
    Sayın Physic, yaşadıklarını bizlerle paylaştığın için teşekkür ederiz. Böyle bir yaklaşımla karşılaşacağını tahmin etmekle beraber gerçekleştiğini görmek ayrıca sevindirici. Şirket akıllı tarımın yanında hizmet kalitesi anlayışını da benimsemiş ve buna uygun personelle çalışmaktadır. Böyle şirketlerde başarı kaçınılmazdır. Anlattıklarına bakılırsa, ismini hatırlayamadığınız bayanın ismi Derya olabilir. Çünkü beni arayan ve aynı şekilde ilgili olarak dinleyen ve karşısındakine ve fikirlerine değer veren biri.
    Özetle; doğru limana demir atmışız. Allah yolumuzu açık etsin.
    sayın cammer97 sayın turşucunun son çeyrek bilançonun zayıfladığı hakkındaki yorumunuzu bekliyorum,açıklanan 37 milyon karın 28 milyonunun vergi gelirinden olduğunu ve kar marjının çok düşüklüğünden bahsediyor yorumlarmısınız sayın cemmer97 çok mutlu olacağım teşekkür ederim

Hayirli cumalar Allah şehitlerimize gani gani rahmet eylesin. Öleceksek 1 kere ölelim

8. bugün 8,5'tan almaya çalışacağım bi miktar.

demeye kalmadı 9 üzerine attı.

Sayfa 770/820 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •