Sayfa 114/262 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 905 - 912 arası.

Konu: Sindoma temel & teknik analiz

1. Üstad peki bu kara bulutlar dağıldıktan sonra hemen yapışmamız gereken tahtalar hangileri olmalı?

2.  Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    Üstad peki bu kara bulutlar dağıldıktan sonra hemen yapışmamız gereken tahtalar hangileri olmalı?
    hikayesi olan,badem sporun ilgisi olan, döngüsel hareket edecek, xu30 tahtalarından seçersiniz.
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    pıst 100 yorumu isteniyor arkadaşlar ben uyarımı ayın 22 sinde yaptım kanal çalışması ile gösterdim 1820 önümüzdeki günlerde takip edilecek bant grafta belirttim.
    belirttiğim bant 1826 gördük
    şuanda o bölgeden tepki geldi.
    aşağı kırarsa diğer bant güncellediğimiz grafta mevcut.

4. Kredili ve kaldıraçlı piyasada terse kalanlar ve vadenin son günleri olması vade taşınmaları zor günler olacak oyuncular için.

5. putin Avrupayı ve ABD yi terste bıraktı , 2 bölgeye saldıracağı düşünülen putin olayı 4 koldan ukraynaya girerek değişik hamle yaptı.
    Amacı rejim değişikliği bana göre nato diye birşey varsa bir an önce sovyetlerden ayrılan diğer ülkeleri natoya almalı ve çizgisini çekmeli,putin dersine çalışmış hem finansal anlamda , hem jeopolitik, hem askeri bu yüzden kremlin yaptırımlara hazırız diyor.

6. Putin tüm olacakları göze almadan bu işe girişmiş olamaz. Ya da bilemiyoruz belki de ileri vadede Rusya büyük bir tehditi bertaraf etmeye çalışıyor. Akşam yaptırımlar açıklanacakmış gene Bakalım...

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Putin tüm olacakları göze almadan bu işe girişmiş olamaz. Ya da bilemiyoruz belki de ileri vadede Rusya büyük bir tehditi bertaraf etmeye çalışıyor. Akşam yaptırımlar açıklanacakmış gene Bakalım...

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yaptırımları göze almış , dolar rezervleri ve altın rezervlerini 1.5 senedir yükseltmiş zaten,
    burada önemli olan en kısa zamanda ukraynadaki rejim değişikliğini yapıp kontrol altına almak olacak, çünkü savaş ne kadar uzarsa hem ekonomisine , hem askeri anlamda maliyeti artıcak.

8. Sputnik Türkiye
    @sputnik_TR
    ·
    17d

Rusya devletine bağlı medya
    Rusya Savunma Bakanlığı: Rus güçleri Donbass'ta Ukrayna'ya ait bir askeri helikopter ve 4 Bayraktar İHA düşürdü https://tr.sputniknews.com/20220224/...054184044.html

Sayfa 114/262 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •