Sayfa 119/262 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 945 - 952 arası.

Konu: Sindoma temel & teknik analiz

1. #Zelenskiy : “Yalnız kaldık. Kimse bizim için savaşmak istemiyor. Bizi #NATO'ya almak istemiyorlar, güvenlik garantisi vermekten korkuyorlar."

bu psikolojiyi ne kadar yöneteceği önemli ,
    ABD tarafından yürü arkanızdayız deyip savaşa sokulup sonra yalnız kalan ZELENSKİY,
    ben takdir ettim şuanki duruşunu , İngiltere kapısını açtı ama o halkının yanında.
    Abd ve Avrupa korkaklığını sonuna kadar kullanacak putin.
    Bu korkaklık belki ukraynayı ortadan böldürücek Rusyaya.
    FORMASYON AVCISI -53

2. VIOP vadeli endeks'i ilk çoşku'yu sindirmeye çalışıyor.
    bist için olumlu bir hava algısı var.

3. Temkinli olunmada fayda görüyorum .
    Normalde sert satışların geldiği günün bir gün sonrası kredili mallar kapanacağı için olumsuz hava bir müddet devam ederdi.

Borsa İstanbul'da dün yaşanan sert satışlar sonrası VİOP'da 562milyon TL teminat tamamlama çağrısı oluştu.
    Saat 15:00'e kadar bu eksi, para yatırılarak ya da pozisyon kapatılarak kapanacak.

14:00-15:00 arası oynaklık yaşanabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    pıst 100 yorumu isteniyor arkadaşlar ben uyarımı ayın 22 sinde yaptım kanal çalışması ile gösterdim 1820 önümüzdeki günlerde takip edilecek bant grafta belirttim.
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

22 sinde ihlal var diyip uyarıda bulunduğumuz grafın güncel hali .
    Arkadaşlar özl soruyorsunuz bakın topikte elimden geldiğince açık yazmaya çalışıyorum ,
    1820 verdik dün sabah , bir arkadaş 200 günlük ortalamayı konuşuyorlar dedi yanlış hatırlamıyorsam 1620 ler ,sonra akşam dolar bazlı bir graf attım TA yok diyenlerin beyinleri yansın diye bakın bu kadar net atışlardan sonra hala omu olur bumu olur diye sormayın herşey net bantına kadar yazdık dün.
    FORMASYON AVCISI -53

5. Teknik analizde geçmiş tecrübeler takılırsak bozulduğunu kabullenmeliyiz,
    dikkat etmemiz gerekenler yükselişler kısa vade için satış,
    düşüşler de ise ancak uzun vade için alım fırsatı olarak değerlendirmek bir tercihtir.

piyasada günlük trade ederken küçük peryotlara bakılır
    sert düşüş ve yükselişlerde büyük resime bakmakta fayda vardır. Çünkü günlük-haftalık-aylık grafiklerdeki destek dirençler öyle kolay kolay aşağı veya yukarı bozulmaz.

Takdir edersiniz ki faydalanan dostlar bu bilgileri gözden kaçırmamalı

6. Bu dönemler dalga boyu ve oynaklığın yüksek olduğu dönemlerdir.
    Unutmayın bizim borsa tamamen makina üzerine kurulu şuanda ,
    temkinli olmakta fayda var.Jeopolitik durum daha yeni sindirilmeli önümüzdeki hafta daha netlik kazanır piyasalar için.
    FORMASYON AVCISI -53

7. Şuanda karşılıklı makina hareketleri ile günlük hacim yapılıyor ,
    hafta sonu riskini almak istemeyenler, kapanışa onlar karar verecek.
    FORMASYON AVCISI -53

8. salı günü ereglı temettü açıkladıktan sonra piyasa profesyonelleri tarafından sürekli dillendirildi ve bu gün'de endeksin hamallığını üzerine alarak sırtına yük bindirildiğini biliyormusunuz?

Sayfa 119/262 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •