Sayfa 259/262 İlkİlk ... 159209249257258259260261 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: Sindoma temel & teknik analiz

1. Birde rica edicem özlden vıop pozisyonu ile ilgili var mı yok diye sormayın , o alan daha hızlı ve daha stratejiye dayalı olduğu için yorumlama yapmak istemem.
    basit olarak şöyle anlatayım ve bir daha sorulmasın çoğu enstrümanı kullanıyorum oyunun içinde.
    tup den örnek vereyim geçen ayın 28-30 arasında spotta portföye girdi , biliyorsunuz ben olaya teknik bakıyorum çoğu zaman teknik olarak aşağı yönlü hareket ediceğini gördüğüm tahtayı pozisyon kapatıp şortlarım şartlar uygunsa ama bu pozisyonlar buraya yazılmaz , özellikle 19 aralıkta çok kişiyi vıop ta sıfırlattılar , alanda daha çok daraldı bu yüzden bu konuda yardımcı olamıyacam.
    FORMASYON AVCISI -53

2. pıst 100 deki düzeltme nereye kadar olur beklentimde soruluyor .
    2250-2280 bandı , bu hafta sayılmazsa 6-7 hafta içinde beklediğim bantlar.
    Son düzenleme : sindoma53; 29-04-2022 saat: 12:15.
    FORMASYON AVCISI -53

3. Akbank da 8.80 bandına kadar bir salınım o bantı takip edicez.
    altı kapanışlarda formasyonlu hedef vericem.
    FORMASYON AVCISI -53

4. Endeks ağırlığı olan diğer tahtaların saatlikleri bozuluyor.
    FORMASYON AVCISI -53

5. kchol,kuş saatlikte sata düşmemek için bu bar savaşı yapılıyor.
    sıkıntı yok seve seve olmasada ................. geliceksiniz benim alacağım bantlara,arkada süreyi verdik
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    kchol,kuş saatlikte sata düşmemek için bu bar savaşı yapılıyor.
    sıkıntı yok seve seve olmasada ................. geliceksiniz benim alacağım bantlara,arkada süreyi verdik
    kuş spot pozisyonumu tutuyorum bir süredir. çok volatil tahta, senin de dediğin gibi bademlerin bu yıl ana tahtalarından. geçen yıl ana tahta ereğliydi.
    spotta pozisyon taşımak kolay ama viop da uzun zamandır serengeti de aslanların arasındaki ceylan misali ürkeğim
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    kuş spot pozisyonumu tutuyorum bir süredir. çok volatil tahta, senin de dediğin gibi bademlerin bu yıl ana tahtalarından. geçen yıl ana tahta ereğliydi.
    spotta pozisyon taşımak kolay ama viop da uzun zamandır serengeti de aslanların arasındaki ceylan misali ürkeğim
    ben vıop ta vur kaç yapıyorum yine tahtalar arası
    FORMASYON AVCISI -53

8. Mansur Yavaş
    @mansuryavas06
    ·
    1 sa
    Bayramda hiçbir ailemizin karanlıkta kalmaması için sosyal yardım alan ve elektriği kesik olan 221 hanemizin 141.624,48 TL tutarındaki elektrik borcunu ödedik.

Hiçbir ev bayramını karanlıkta geçirmeyecek, biz buradayız.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 259/262 İlkİlk ... 159209249257258259260261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •