Sayfa 52/262 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Sindoma temel & teknik analiz

1. öZL den çok karel soranlar var hafta içi onunla ilgili beklentimizi topiğinde yorumladım.
    Topiği yeni takip eden arkadaşlar çizdiğimiz tahtalarla ilgili özl den sorular sormuşlar arkadaşlar ben tahtaları topiği ilk açtığımda belirttim yaklaşık 3 ay oldu .
    Hafta sonları grafları güncelliyorum.

2. Odas la ilgili de şunu söyleyecem düzeltmesi ni yapıyor.
    Buralardan tepki olabilir 7.85 geçmediği sürece bu hareketler tepki de kalır.

3. Hocam elinize sağlık.. Sizi sasanın meşhur hareketlerinden beri takip ediyorum.. Orda sizi baya kızdırdılar. Ben hala sasadayım maliyetim çok düşük.. Bedelsizi görmek istiyorum. Ama sasa hakkında görüşlerinizi çok merak ediyorum ara sıra paylaşırsanız sevinirim. İyi akşamlar.. Saygılar.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by SASALI45 Yazıyı Oku
    Hocam elinize sağlık.. Sizi sasanın meşhur hareketlerinden beri takip ediyorum.. Orda sizi baya kızdırdılar. Ben hala sasadayım maliyetim çok düşük.. Bedelsizi görmek istiyorum. Ama sasa hakkında görüşlerinizi çok merak ediyorum ara sıra paylaşırsanız sevinirim. İyi akşamlar.. Saygılar.

Sasa da Allah bereket versin güzel kazandım.
    O topiği takip ettiyseniz söylediklerimizin büyük bir bölümü çıkmıştır.
    Dediğiniz gibi üzerime gelenler oldu , bakın madem takipteydiniz o saldıranlar şuanda gelip yazıyormu bak ben orada yorumlama yapmıyorum.Yok yazmıyorlar onların işi benimleydi birilerine uşaklık yapıp kayboldular.
    Şimdi 2.00 lira dan yola çıktığında ne dediysem arkasındayım yabancı olayına tamamen patrron veya tahtatayı teslim ettikleri kişilerin oyunu.
    ilk 8.00 lere çıktığında alan türkısh coni nasıl sattıysa , Aynı coni 12.50 beri satıyor bu satışı yaparken tahta bozmadan belirli bant aralığından satıyor.Yani yukarı harekette burdaki kurumlardan sattıklarını yabancı ya geçmiş gözüküyordu şimdide buradaki kurumlarına yeniden dağıtıyor.
    Soru şu 27 sinde açıklanancak teşvik sasa nın ne kadarının içinde .Bunu önümüzdeki günler belli eder.
    10.01 - 9.12 aşağıda takip edilecek bantlar.
    yukarda 10.57 düşeni kırıp çoklu kapanışlar yaparsa 11.03 -11.40 - 11.76 takip edilecek bantlar.

5.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    Sasa da Allah bereket versin güzel kazandım.
    O topiği takip ettiyseniz söylediklerimizin büyük bir bölümü çıkmıştır.
    Dediğiniz gibi üzerime gelenler oldu , bakın madem takipteydiniz o saldıranlar şuanda gelip yazıyormu bak ben orada yorumlama yapmıyorum.Yok yazmıyorlar onların işi benimleydi birilerine uşaklık yapıp kayboldular.
    Şimdi 2.00 lira dan yola çıktığında ne dediysem arkasındayım yabancı olayına tamamen patrron veya tahtatayı teslim ettikleri kişilerin oyunu.
    ilk 8.00 lere çıktığında alan türkısh coni nasıl sattıysa , Aynı coni 12.50 beri satıyor bu satışı yaparken tahta bozmadan belirli bant aralığından satıyor.Yani yukarı harekette burdaki kurumlardan sattıklarını yabancı ya geçmiş gözüküyordu şimdide buradaki kurumlarına yeniden dağıtıyor.
    Soru şu 27 sinde açıklanancak teşvik sasa nın ne kadarının içinde .Bunu önümüzdeki günler belli eder.
    10.01 - 9.12 aşağıda takip edilecek bantlar.
    yukarda 10.57 düşeni kırıp çoklu kapanışlar yaparsa 11.03 -11.40 - 11.76 takip edilecek bantlar.
    Teşekkür ederim hocam.. Evet ne dediyseniz çıktı gerçekten. Şu yabancı aldatmacasını sizden Sonra anladım. Ama satışları karşıladığı görülüyor. Ve patron hisse alım açıklaması ile Gaza bastı. Kendi çalıp oynuyor asıl olayın paylaşımdaki hisse sayısının az olması kaynaklı olduğunu düşünüyorum..

6. Bulut Hocam, kozaa gunluk ve haftalık grafik. Haftalık ta macd 0 yakın yerden dönerse kulp yapıp , üst yeşil bandı kıracak gibi . Ne dersin?

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Günlük te biraz daha git gel yapması gerek .
    Biraz daha pişsin.

8.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    Günlük te biraz daha git gel yapması gerek .
    Biraz daha pişsin.
    Hocam kozaa pistiginde bı grafik yorumu bekleriz

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 52/262 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •