Sayfa 101/165 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 801 - 808 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    388.599 lot
    1.567.307 TL

şu andaki işlem hacmi bu düşüşün geçici olduğunu söylüyor!
    gecici olabılır ama süründürücü olacagı kesın sanki şirket batmış spk ya şikayet etmek lazım

2. ayrıca bu satışdan gelecek para gelecek bılançoya yansımayabılır...

3. Kimse etkilenmesin ama aylardır hep böyle .Bi fırlıyor tavan veya yakın bi seviyeye.Peşinden tekrar 3.6 3.8 arasına.

4. Merhabalar bende aranıza katıldım. Bugün olağanüstü genel kurul açıkladılar
    30.11.2018 . Hayırlı olur inşallah.

5. Bugün de 3.60 a kadar aldık. Şimdilik yeterli . Ytd.

6. İyiki aldınız yoksa 3.5 olacaktı bugün demekki Bişey soracağım.Geçen haber geldi 4.40 tavan olup döndü.Üstelik hızlı döndü.Bu gelen haber 1 ay önceki haberin aynısı değilmi.Eğer aynısıysa niye geldi? Ben bunu düşünüyorum .Demekki haberi tekrar verip yukları taşıyıp hemde tavana kadar .yukardan mal sattılar.Çünkü bi hisse tavan olup bozup dönse bile yüzde 5 6 ekside olur .tekrar tavan fiyatı görülür vs. tabi eğer 2 3 gündür çok çıkmamışsa.Hatekte öyle bi çıkışta olmadı hatta düşüşteyken oldu.Dediğim gibi eğer aynı haberse resmen yukardan mal satmak için yapıldı.NOT: aynı habermi bilmiyorum.

7. Yok olan şöyleydi ilk haber satışın yapıldığı fakat tahsilatın 4de 1 hemen 4de 3 ude aralik gibi olacak demişti
    Son haberde ise devir işleminin onaylanıp tahsilatın tamamının hesaba geçtiği şeklinde idi.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by tipitip Yazıyı Oku
    Yok olan şöyleydi ilk haber satışın yapıldığı fakat tahsilatın 4de 1 hemen 4de 3 ude aralik gibi olacak demişti
    Son haberde ise devir işleminin onaylanıp tahsilatın tamamının hesaba geçtiği şeklinde idi.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkürler.Buda çok güzel satış fırsatı verdi.Hemde ne satış tavan.4.40 olan hisse 3.58.Bi oyundönüyor ama hayırlısı.

Sayfa 101/165 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •