Sayfa 102/165 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 809 - 816 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1. Ben aynı surundrmeyi gedizde yaşadım.mali toplayıp uçtu
    Buda onu taklit ediyo. Çok daha iyi olcak bu topluyorum 65 altından

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bugün de 3.56 - 3.60 arasında kumbaraya attık. Yarında alıp alım defterini kapatırım. Epeyce aldık. Hayırlı olur inşallah. Vade sorunum yok. Ytd.

3. hissede bilinçli satış baskısı var bilanço ıyı gelecek olsaydı satın alması gerekirdi ters buyuk çanak yapacak gibi gözüküyor hıssenın gıtmesı için olumlu haberleri iç eddiler yatırımcısına sü,rekli zarar edirmiş sahiplerinin umurlarında olmayan bi tahta kımseye alın dıyemem alanı verem eder..tahtanın sahibini tokatlayacak adam gibi spek lazım ki yatırımcısına umut versin .bir çok hisse geberikken ilgi çekmez .....

4. spk ya suç duyurusunda bulunulması gereken bı thta defter degeri 10 üzeri ama yıllardır yatırımcısını üzmüş bir çok iştiraki olmasına ragmen kar düşük gösterilmiş iştiraki ni satıp yatırımcısına dagıtmak yerine kasasında tutmayı tercih edmiş her guzel haberi yatırımcıya hisse kakalamak için kullanmışlar hısseyı 3,50lerden satan ın kar satışı yaptıgına ınanmıyorum spk nın ıncelemesi lazım kim ndn malıyeti altında satış yaparak hisseyi düşürü,yor...

5.  Alıntı Originally Posted by ardaxy Yazıyı Oku
    spk ya suç duyurusunda bulunulması gereken bı thta defter degeri 10 üzeri ama yıllardır yatırımcısını üzmüş bir çok iştiraki olmasına ragmen kar düşük gösterilmiş iştiraki ni satıp yatırımcısına dagıtmak yerine kasasında tutmayı tercih edmiş her guzel haberi yatırımcıya hisse kakalamak için kullanmışlar hısseyı 3,50lerden satan ın kar satışı yaptıgına ınanmıyorum spk nın ıncelemesi lazım kim ndn malıyeti altında satış yaparak hisseyi düşürü,yor...
    Nerdeydin 14 aydır ? Ne hissettin bu yorumu yazdin yada direk yaz ya hangi aracı kuruma çaliştigini

6. Haber akisi gelmeye başladı araci krum kp leri sayaha indi hisse dususteyken ortada yoklar pessa valaa

7. Varlık satışı yaptı biraz nakit sağladı ama hala kısa dönemli borçlarını karşılamadan uzak,.. Borçları karşılamak için bedelli sermaye artışı mı yapacak veya başka varlık mı satacak veya refşnansnan mı sağlayacak, bunların belli olmağı gerek...

8. izleyici sayısı arttıgına gore sazanlar hısseye atlamış olmalı hatek pişmanlıkdır ne haber geldıyse ıçıne eddıler tahtada at koşturan spege biri haddını bıldırmedıkce küçük yatırımcının ekmek yemesi çok zordur

Sayfa 102/165 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •