Sayfa 110/165 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 873 - 880 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by NESLİ Yazıyı Oku
    hazırdır o alınacaklar emın ol.1.250.000 lot alacak olsalar su tahtada tahta tavan tavan gıder....
    Oglen bır ara baktım kademede 236 lot vardı...
    Merak etme o acıkcılar alacaklarınıda satacaklarınıda ayarlamıslardır bugunden..virman denen birsey var...virmanla ne acıklar kapanıyor bır gorsen ıkı dakıkada....
    Patronun 5 milyon lotu eriteceklerse bulurlar ama o zaman biraz daha yukari gitmesi lazim patronlar 5 milyon lotu defter degerin altina vermek istemezler heralde bu adamlar 200 milyon ihracat yapıyor

2. Patladi ;)

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 4.30 dan daldik. Belki bidaha indir kaldir yaparlar

4.  Alıntı Originally Posted by emrehazirci Yazıyı Oku
    4.30 dan daldik. Belki bidaha indir kaldir yaparlar

Sen şanslısın ben 5 lerde girmiştim 10 olmasini bekleyecegim arada bir miktari ile sat geri al yapıyorum maliyet düşürüp kar alip bekliyorum inşallah ederini bulup üstüne bile gider

5.  Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    Sen şanslısın ben 5 lerde girmiştim 10 olmasini bekleyecegim arada bir miktari ile sat geri al yapıyorum maliyet düşürüp kar alip bekliyorum inşallah ederini bulup üstüne bile gider
    Basladigi yere dondu zaten..daha asagi nereye gelcek..acik satanlar yerine koysun 2 gun sonra gene 4.50 ustune atar

6.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    bugün hateki çıkmış görünce eski hisseme bakıyım dedim.4.25 ten döndü gene.2 3 ay önce sattım.çok beklemiştim.o zamanda böyle bi an çıkar gidiyor sanırsın hatta 4.40 olduğunda tavan olmuş bozup dönmüştü.3.6- 3.7 ye kadar düşmüştü.sonra gene aşağı gider.1 ay kadar sonra bidaha adamlar ayda 1 % 8-10 alıp kaçıyor.başka bişi yok.
    3.67 den 4.40 tavan olup dönmüştü.hemde 3.5e düşmüştü. 1bucuk ay sonra ve daha sonralarıda kapanış yaptığı yere kadar çıkıp döndü.aynı şeyi yaparsa 4.44 e kadar çıkar tabi nerden döner bilmiyorum.belki 4e düşecek.1 2 aysonra felan 4.44 olur ama şimdi düşüş nerde durur bilmiyorum..benim nacizane tavsiyem çok düştü diyip girmeyin.çünkü hatek her sert çıkıştan sonra çoook düşüyor.

7.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    3.67 den 4.40 tavan olup dönmüştü.hemde 3.5e düşmüştü. 1bucuk ay sonra ve daha sonralarıda kapanış yaptığı yere kadar çıkıp döndü.aynı şeyi yaparsa 4.44 e kadar çıkar tabi nerden döner bilmiyorum.belki 4e düşecek.1 2 aysonra felan 4.44 olur ama şimdi düşüş nerde durur bilmiyorum..benim nacizane tavsiyem çok düştü diyip girmeyin.çünkü hatek her sert çıkıştan sonra çoook düşüyor.
    Şirket e bakinca bu nasil olur diyorum adamlar urettiklerinin %90 nini ihraç ediyor üretim yetersiz deyip artirmak için izin alıyorlar ve hisse mal varlığının yatisi etmiyor eğer 3 aylık bilanço da kar gelirse ne yapacaklar anlamıyorum bi yerde patlayacak o zaman ben hissede olacağım normal şartlarda bir hisse senedi kendi hisse sayisi kadar kar yaparsa defter değerinin 2-3 kati olmasi gerekir ama bu kari surekli hale getirdigini göstermesi gerekir onu ispatladiginda inşallah burada olacağım sizide beklerim

8.  Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    Şirket e bakinca bu nasil olur diyorum adamlar urettiklerinin %90 nini ihraç ediyor üretim yetersiz deyip artirmak için izin alıyorlar ve hisse mal varlığının yatisi etmiyor eğer 3 aylık bilanço da kar gelirse ne yapacaklar anlamıyorum bi yerde patlayacak o zaman ben hissede olacağım normal şartlarda bir hisse senedi kendi hisse sayisi kadar kar yaparsa defter değerinin 2-3 kati olmasi gerekir ama bu kari surekli hale getirdigini göstermesi gerekir onu ispatladiginda inşallah burada olacağım sizide beklerim
    beklersen üşürsün hareket yap...

Sayfa 110/165 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •