Sayfa 125/165 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    Alabao bayadır hatekte bekliyorsun.Senın adına sevindim. Bugün güzel çıkış olmuş.Umarım 4.40 üstü verip aşağıdan geri almışssındır.Ben arada alıp sattım ama sen uzun zamandır burdasın.Sence ne yapacak devammı edecek yukarı yoksa herzamanki gibi çok çıkıp döndüğü günün devamında 2 3 gün aşağımı?
    Dün akşam 4,4 -4,5 -4,6-4,7 satış koymuştum. Sabah 4,2 yi görünce biraz verdim. Sonra 4,05 den yerine koydum. 4,3 u görünce dayanamayip yine sattım 4,2 den yerine koydum 4,4 dakiler de gidince 4,3 ve 4,2 den yerine koydum ve hisse mi azaltmadan günü tamamladım abicigim ben her para bulduğumda anı düşüşlerde alıp biriktiriyorum. İki haneye kadar buradayim anı cikislarda biraz satip geri yerine koyuyorum. Ben yılın başında hatekin yanında İşbir ise biriktiryordum140 lardan İşbir i alıp biriktirmeye başladım çok alamadım aldiklarimida çıkışlarda satıp düşüşlerde yerine koyuyordum fiyat 200 olduğunda elimde kalmadı şimdi İşbir 355 lira hatta 395 i gördü yani bu kez kaybetmeyecegim elimde kalacak daldan Dala yerine tekkeyi bekleyeceğim. Bir İşbir faciası daha yaşamak istemiyorum. Buda İşbir gibi karlı ve potnsiyelli. Hisse 20 lira olsa kimse hak etmiyor diyemez.

Alabağ, doğru ; hisse ucuz ama piyasa aktörleri yüzünden cezalı! Bir kaç yılı var...(Y.T.D.)

3.  Alıntı Originally Posted by kendihalindeo Yazıyı Oku
    Alabağ, doğru ; hisse ucuz ama piyasa aktörleri yüzünden cezalı! Bir kaç yılı var...(Y.T.D.)
    Hissenin varlıkları hayali olmadığı için hiç sorun değil ucuzsa alırım yatırım yapıyorum. Ruslar filan Suriye'de savaş bitti sonrası ne yapacağız biz onun derdindeyiz filan dedi işsizlik olacak diyorlar ve ve hatekin orada fabrikası boş duruyor bunlara bir teşvik verilirse faaliyete geçerse sen o zaman gör cümbüşü hisse 30 lira olur millet hala ucuz der. Adamların kocaman fabrikası orada halep te boş duruyor. Şirket kendi hissesini ucu diye alıyor daha ne olsun valla kaç yıl olursa olsun sorun değil paranın yarısını bunda tutuyorum. Bence pazartesi salı kalıcı bir atak yapabilir gibi geliyor. Bence bir miktar alıp kenara atın

4. Ben bi olayı anlayamadım.Cuma günü binlerce lot işlem oluyor 4.11 4.14 arası bekliyor.Borsa kapanacak doğru dürüst işlem olmadan 4.20 kapattı.Hiçmi 4.16 17 18 19 da satıcı yoktu.Eksi kapattırmadılar. Bencede pazartesi güzel bi gün olacak hatek için.Belki 4.40 lar gene görülür.

USD bazlı zirvesi daha da yüksek ama dediğim gibi bu hisse cezalı!. Ayrıca civarı gibi çok hareketli. Olmip, Tektur, Avtur dayım. Buna seneye zaman ve tasarruf ayırırım. Geçensene bu zamanlar 2 günde 4 den 6,80 e gitti ve yine 4'ün altına geldi. O az alıp kenara atanlar hiçbirşey anlamadı. En fazla böyle bir hareket yapar yükselen BİST de. Satışa değil de yüksekten kucağa alım şoku verir. Bu arada da diğerlerindeki fırsatlar da alır başını gider... (Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir. Muhakeme ve mantık kullanma içindir.)

6.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    Ben bi olayı anlayamadım.Cuma günü binlerce lot işlem oluyor 4.11 4.14 arası bekliyor.Borsa kapanacak doğru dürüst işlem olmadan 4.20 kapattı.Hiçmi 4.16 17 18 19 da satıcı yoktu.Eksi kapattırmadılar. Bencede pazartesi güzel bi gün olacak hatek için.Belki 4.40 lar gene görülür.
    Bu hissede ne zamandır belli kademelerde hisseyi topluyorlar, şirket hisse alımına ara verdi ve yıl sonuna kadar alımı bitirmek zorunda sanki birileri piyasada hareketli lotlari toplayacak ve son zor hisseleri şirket yüksek fiyatlardan alacak ve 12. Ayda çok iyi sayilari göreceğiz diye düşünüyorum ama bu fiyat kalıcı olur mu bilemiyorum. En kötü gelecek yıla 6 ile girecegiz. (Tabi ani yükseliş 10 gibileri görecek diye düşünüyorum çünkü ortada hisse kalmayacak gibi merakla bekliyorum)

Olmip de toplaya toplaya hisse bırakmadılar piyasada. (Teb son açıklamasıyla %92 küsüre ulaştığını KAP'ta bildirdi!) Fiyat 3,68 Alabağ Sizin tezleriniz de güzel ancak benim görüşüme göre bir kaçyıl sonra olabilecek hareketler. Sektör olarak Tekstil furyası başlamalı...Suriye'deki yatırımı o kadar ciddi paralarla olmamış geçmiş'te. Yazmış bulundum sonra yazılanları görüşüme/tecrübelerime ve araştırmalarıma göre yorumlamaya çalıştım. Bu şirket'i incelerken yukardaki ve bahsettiğim şirketler yanında Anel Elektrik, Hürriyet, Emlak Konut'a da bakmak'ta fayda olabilir. Anele'de kısmen cezalı olabilir. 🙆 (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir)

8.  Alıntı Originally Posted by kendihalindeo Yazıyı Oku
    Olmip de toplaya toplaya hisse bırakmadılar piyasada. (Teb son açıklamasıyla %92 küsüre ulaştığını KAP'ta bildirdi!) Fiyat 3,68 Alabağ Sizin tezleriniz de güzel ancak benim görüşüme göre bir kaçyıl sonra olabilecek hareketler. Sektör olarak Tekstil furyası başlamalı...Suriye'deki yatırımı o kadar ciddi paralarla olmamış geçmiş'te. Yazmış bulundum sonra yazılanları görüşüme/tecrübelerime ve araştırmalarıma göre yorumlamaya çalıştım. Bu şirket'i incelerken yukardaki ve bahsettiğim şirketler yanında Anel Elektrik, Hürriyet, Emlak Konut'a da bakmak'ta fayda olabilir. Anele'de kısmen cezalı olabilir. 🙆 (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir)
    Valla hisse hareketinde bir gariplik var, beni suphelendiren arka arkaya hergun alındı.temettü alındıktan sonra hisse geri alımı durdu ve yılın sonuna az kaldı. Bir günde 1200 000 işlem oldu bunun 200 bini acikciydi zaten piyasada 4 milyon lot var, önceki harekette 500 bin civariydi sanki deprem gibi ve asil bir hareket olması lazım gibi, tabi bunlar hayal bakalım gerçekte ne olacak 😀 birisi belirgin bir toplamada yapmadı zaten ama ilk 5 kurum dışında sadece 1 milyon lot var yani hisse beyaz gibi bir hareket yapabilir mi ? o kadar yapmasada sadece ve sadece defter deerini 2 ye katlasa bile hareket büyük olur. Tabi o zaman patronların satilabilir yaptığı 4 milyon lot devreye girer ihtimal olasilik çok . Yani dikkat etmek lazim. Ben bekleyiciyim acele yok ytd

Sayfa 125/165 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •