Sayfa 126/165 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1. Gene geldi 4 liraya. 0 a 0 elde var 0 ...Bukağıt işin b.kunu çıkardı.Bidaha çıkınca satıcam diyorum gene satmıyorum. 4.20 olsun çıkıcam busefer.

2.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    Gene geldi 4 liraya. 0 a 0 elde var 0 ...Bukağıt işin b.kunu çıkardı.Bidaha çıkınca satıcam diyorum gene satmıyorum. 4.20 olsun çıkıcam busefer.
    Hergun 4,2 ye satış koy 1 haftada mutlaka gider 😀 ben toplayiciyim

3. Halen 4.20 görülmedi ama . Operasyonun durduğu bölgeye en yakın hatek. en avantajlıda hatek olmalı. Normalde yarın tavan çekmesi lazım . 4 lira görülse iyidir bizim borsada )

4. Acile etme daha yüksekten daha satabilirsin gibi

5.  Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    Acile etme daha yüksekten daha satabilirsin gibi
    Sattım dün 4.29 dan düşünce geri aldım. Almasam daha iyiymiş hehalde patronlar ben alabao kaldık kagıtta .neyse bekleyelim bakalım nasılsa arada çıkıp düşüyor.gene çıkacak bigün

6.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    Sattım dün 4.29 dan düşünce geri aldım. Almasam daha iyiymiş hehalde patronlar ben alabao kaldık kagıtta .neyse bekleyelim bakalım nasılsa arada çıkıp düşüyor.gene çıkacak bigün
    Acele etme elindekilerin hepsinide çıkma sonra çok üzülürsünüz bekleyin en geç 12.ayda çok eğlenecegiz 😀 ben demirbaş olacağım. Bir arada şirketi arayıp hisse geri alımında bir sorun mu var diye soracağım 😀 nede olsa demirbaş ortağım 😀

7. Gözün aydın Alabao. Bundan sonrası için ne düşünüyosun.

8.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    Gözün aydın Alabao. Bundan sonrası için ne düşünüyosun.
    Allah kahretmesin ben bugün 4,4 civarında duracak diye 4,4-4,5-4,6-4,7-4,8 den yarıdan fazlasını verdim geri alamadım tekkeyi bekleyeni oyuna getirdiler. Habere göre gidecek haber nedir daha öğrenemedim. Cuma günü firmayı aradım geri alımda sorun varmı diye onlarda yıl sonuna kadar alınacak kararda değişiklik yok dediler pazartesi zıpladı ben nirelere gidem. Geri gelsede alıp iki haneleri beklesem 😭

Sayfa 126/165 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •