Sayfa 127/165 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1. (Acele etme elindekilerin hepsinide çıkma sonra çok üzülürsünüz bekleyin en geç 12.ayda çok eğlenecegiz �� ben demirbaş olacağım. Bir arada şirketi arayıp hisse geri alımında bir sorun mu var diye soracağım �� nede olsa demirbaş ortağım ��)

Sayın alabao böyle söyleyip te elinizdekilerin yarısını verdiğinize sizin kadar üzüldüm. Nede olsa hissede emeğiniz büyük. Ben şahsım adına size çok teşekkür ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    (Acele etme elindekilerin hepsinide çıkma sonra çok üzülürsünüz bekleyin en geç 12.ayda çok eğlenecegiz �� ben demirbaş olacağım. Bir arada şirketi arayıp hisse geri alımında bir sorun mu var diye soracağım �� nede olsa demirbaş ortağım ��)

Sayın alabao böyle söyleyip te elinizdekilerin yarısını verdiğinize sizin kadar üzüldüm. Nede olsa hissede emeğiniz büyük. Ben şahsım adına size çok teşekkür ederim.
    Bende üzüldüm teşekkürler

3. 7.5 ye kadar yolu gözüküyor en azından ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Burak17 Yazıyı Oku
    7.5 ye kadar yolu gözüküyor en azından ytd
    öyle olursa sayılabilir yapılan 4 milyon lot satılır bu kadar hızlı 7,5 sağlıklı olmaz çok mağdur çıkar ben iki haneleri suriyede masa kurulup halepteki fabrika çalışmaya başlarsa olur diye bekliyordum. Hemen 7,5 olursa bilemiyorum. Hayirlisi artık

5. Bende dün çoğunu bügün kalanını sattım bitti.Kendime üzüldüğüm kadar inan size üzüldüm.Ama şuda var.Şükredin hepsini satmamışsınız. Ya nasılsa düşecek herzamanki gibi deyip satsaydınız. Kısmette bukadar varmış.

6.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    Bende dün çoğunu bügün kalanını sattım bitti.Kendime üzüldüğüm kadar inan size üzüldüm.Ama şuda var.Şükredin hepsini satmamışsınız. Ya nasılsa düşecek herzamanki gibi deyip satsaydınız. Kısmette bukadar varmış.
    Aynen artık yeni hissede bekliyorum.😀 Ekgyo baktım çiti ve deutS bank piyasadaki 1 milyar 800 milyonun 980 milyonu adamlardaymis 2,5-3 liradan düşmüş 1,2 lere krizden çıktığımız an ederini tekrar bulur dedim attım kenara, eğer hatek tekrar 4,5 Lara gelirse çokta şaşırmam yine biraz alırım diye takipteyim..

7.  Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    Aynen artık yeni hissede bekliyorum.�� Ekgyo baktım çiti ve deutS bank piyasadaki 1 milyar 800 milyonun 980 milyonu adamlardaymis 2,5-3 liradan düşmüş 1,2 lere krizden çıktığımız an ederini tekrar bulur dedim attım kenara, eğer hatek tekrar 4,5 Lara gelirse çokta şaşırmam yine biraz alırım diye takipteyim..
    Bende dün thy aldım. 11.86 bakıp durdum gittim dün aksamüstü 11.99 dan aldım.neyse şükür iyi kar açıkladıda hatekten kaçırdığımın az bişeyi gelmiş oldu.

8. Hatek 6 dan döndükten sonra 5.28 kapanış yapmış. tekrar 6 ya gitmiş.Ne tesadüf bugun gene 5.28 kapatmış.Valla yarın gene 6 olursa hiç şaşırmam.hatta üstüne bile sasırmam.ytd.

Sayfa 127/165 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •