Sayfa 142/165 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by Onuroksk Yazıyı Oku
    Selam abi özelden mesaj attım şişede ulaştımı acaba
    Kime attın

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Kasvet ‘ e atmıştım ama yanlış attım sanırım foruma alışamadım yeniyiz

3. Sessiz tahtalara bayılıyorum

4. İnvesting e git yorumlar kismina bu hateki orda gor curcuna herkez 16 15 ten kucaga almis
     Alıntı Originally Posted by kasvet Yazıyı Oku
    Sessiz tahtalara bayılıyorum
    GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Gün, hafta, ay düşeni kırdı. Benim için trend herşeydir. O tarafı bilmem, benim için gösterge hisse net topiği.. Yıllardan beri baskı var hissede, küfrettire küfrettire sağdılar hisseyi. dışarıda çok fazla lot olduğunu sanmıyorum... Maliyet 9.40
     Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    İnvesting e git yorumlar kismina bu hateki orda gor curcuna herkez 16 15 ten kucaga almis

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by kasvet Yazıyı Oku
    Sessiz tahtalara bayılıyorum
    Sen yazınca ses oluyor tabi tahta da hareketleniyor. Yatırım teşvik belgesi onaylanmış bu arada

7. Tamamen tesadüf Teknik/Trend benim için herşey. 10 yıldır kağıdın içinden geçtiler. Baktılar kalanlar inatçı, vermiyorlar, ürkütme için halka açık olmayan patronlara ait hisseleri satılabilir hale GETİRTTİLER.. (Ama satamazlar, bana göre tamamen göz korkutma. %51 kaybedilirse şirket elden gider) Patronların rızası+ kazancı olmadan hareket gelmez. Aynı durum Kent gıda da oldu. 40-50 bin lot piyasada dönen lot varken, biri 3 milyon lotçuk hissesini satılabilir hale geldi. Sonu malum Kağıt 180 liradan 3.500 TL ye gitti, bölünmemiş hali Bununda artık zamanı geldi. Mızrak çuvala sığmaz oldu. Aşağı veremezler, millet pirhana gibi bekliyor...Artık üçün beşin hesabını yapmadan, kalanını yolda toplayıp, paraya kıyıp deh demeleri lazım. Yoksa kendileri kaybeder...Bunca yılın çabası, uğraşı, birikimi heder olur. (TABİ BANA GÖRE)

Yatırım tavsiyesi değildir...
     Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Sen yazınca ses oluyor tabi tahta da hareketleniyor. Yatırım teşvik belgesi onaylanmış bu arada

Son düzenleme : kasvet; 12-10-2020 saat: 22:28.

8.  Alıntı Originally Posted by kasvet Yazıyı Oku
    Tamamen tesadüf Teknik/Trend benim için herşey. 10 yıldır kağıdın içinden geçtiler. Baktılar kalanlar inatçı, vermiyorlar, ürkütme için halka açık olmayan patronlara ait hisseleri satılabilir hale GETİRTTİLER.. (Ama satamazlar, bana göre tamamen göz korkutma. %51 kaybedilirse şirket elden gider) Patronların rızası+ kazancı olmadan hareket gelmez. Aynı durum Kent gıda da oldu. 40-50 bin lot piyasada dönen lot varken, biri 3 milyon lotçuk hissesini satılabilir hale geldi. Sonu malum Kağıt 180 liradan 3.500 TL ye gitti, bölünmemiş hali Bununda artık zamanı geldi. Mızrak çuvala sığmaz oldu. Aşağı veremezler, millet pirhana gibi bekliyor...Artık üçün beşin hesabını yapmadan, kalanını yolda toplayıp, paraya kıyıp deh demeleri lazım. Yoksa kendileri kaybeder...Bunca yılın çabası, uğraşı, birikimi heder olur. (TABİ BANA GÖRE)

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Patronun biri 50 bin TL lik bakın lota vursan 4 bin lot yapar bunu kap haberi yapmışlar yani dediğin doğru satamiyor lar. Korku için yapabileceği şey 4 bin lot satmak, baskıyla olmayacağını gördü. umarım sözünü dinler

Sayfa 142/165 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •