Sayfa 148/165 İlkİlk ... 4898138146147148149150158 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1. Dün , saat 16,30 dan sonra , 14,60 TL, fiyatlardan , aralıklı olarak 100 er 200 er almaya başladım. Ben aldıkça , fiyatı düşmeye başladı. Hissenin fiyatı , 14,55 e , oradan 14.50 ye , sonra 14.45 e kadar düştü.... O, düşdükçe , ben aldım. Ben aldıkça , o düşdü. Spek , çıldırmış gibiydi. Hazır alıcı varken , fırsat , bu fırsat , satayım diye mi düşündü , yoksa başka bir düşünceyle mi bunu yaptı anlayamadım...Sonuçta , gün sonunda 14,55 TL. Maliyetle 4000 Lot hisse almış oldum.
    Eğer , speğin hisselerini aldıysam ve onlar hisseyi ucuzdan toplama hesabı yaparken , arada ben bu hisseleri çarptıysam , beni iyice Me letmeden hisseyi yükseltmezler. Ama , bunu göze aldım.
    Düşük sermayeli hisseleri uçurtup , fezaya gönderdiler. Bunun da sermayesi düşük ve pd/dd si 1 in altında. Ayrıca yüklü bedelsiz verme potansiyeli de var.
    Kimbilir , belki de uçma sırası buna gelmiştir. Sabırla , beklemek lazım.

Ayrıca , bu hisse , 8 Haziran 2011 de 32,80 TL. li fiyatı da görmüş ve o günkü sermayesi , bugünkü kadarmış , yani bölünme olmamış.
    Son düzenleme : By Akıl; 09-01-2021 saat: 14:09.

2. 09-06-2011, 11:0 fatih deveci

Tam entegre olan Hateks tekstil ihracatçılığı yapan büyük bir üretim şirketidir. Şirektimiz 1973 yılında Antakya (Antioch), Hatay Tukiye de kurulmuştur.

İhraç edilen ana ürünlerimiz Havlu, Bornoz, Paspas, Pamuktan ve Pamuk karışımlı iplikler, boyanmış Gazeli ve Merserize ipliktir.

Tüm aşamalar, en iyi pamuk lifinin satın alınmasından son ürüne ve paketlenmesine kadar tek bir çatı altında yapılmaktadır.

Entegrasyon, ürün kalitemiz ve servisimizdeki temel noktadır. Pamuk lifleri bünyemizdeki iplik eğirme bölümümüzde eğrilmekte ve ayrıca tüm dokuma, boyama bitim ve konfeksiyon işlemleri fabrikamız bünyesinde yapılmaktadır.

Aynı iplikler ayrıca ihraç edilmekte, yerli ve yabancı dokuma endüstrisini de içerisine alan uzun süreli çalıştığımız müşterilerimiz, yüksek kalite değerindeki ürünlerimizin garantisidir.

Tam entegre ürün zincirimizde kapasite ve yenilik bakımından sürekli olarak geliştirilen son teknoloji ürünü modern makineler (ortalama 3 yıllık) kullanılmaktadır.

Havlu ve bornozların kumaş testleri ve konfeksiyondan paketlemeye kadar olan sürekli kalite kontrolleri müşteri memnuniyeti ve geliştirilmiş bir kaliteyi garanti eder.

Üretim araçlarımız ve sipariş yönetim sürecimiz, her kesimden müşterilerimizin (toptan satış firmalarından büyük çaplı perakendecilere ve büyük marketler zincirlerine veya Avrupa ve Kuzey Amerika'da bulunan ünlü tekstil markalarına dek uzanan bir yelpaze ile) taleplerini karşılayabilecek düzey ve yeterlilikte esnekliğe sahiptir.

30 yıla dayanan tecrübemiz ile hem yurtiçi hem yurtdışı tekstil endüstrisine yaptığımız hizmetler ile ana hedefimiz; Üstün nitelikli ve eğitilmiş personelimiz ve tümüyle bütünleşmiş felsefemiz ile İhracat pazarında yüksek kaliteli üretici olarak bilinmektir.

Ürettiği ve sattığı ürünler :

bebekler için örülmemiş giyim eşyası
    bebekler için örülmüş giyim eşyası
    bukleli tüylü mensucat - örme
    dış yüzleri plastikten, dokumaya elverişli maddelerden çantalar
    diğer basılı eşya
    diğer bezler, örtüler
    diğer elyaftan hazır eşya halinde olmayan dokumalar - yer için
    diğer mefrusat eşyası
    diğer pamuk döküntüleri
    ditme sonucu döküntüler
    dokumaya elverişli diğer bitkisel lifler
    dokunmuş etiket, marka vb.eşya - parça, şerit, sekıllı kesılmıs
    erkek için bornoz, robdosambr, fanila, atlet vb.
    ışık, ısı, elektrıge duyarlı kağıt, karton imali için kağıtlar
    iplik döküntüleri - lif döküntüleri dahil
    kadın için elbıseler
    kadın için etekler, pantolon etekler
    kadın için lizoz, bornoz, sabahlık, külot, slip, fanila, kaşkorse vb.
    kadın için örme etekler, pantolon etekler
    kağıt ve kartondan diğer ambalaj kutuları, plak posetleri
    kağıt, kartondan etiketler
    korseler, korse pantolonlar, sütyenli korseler vb.
    masa örtüleri - pamuktan
    meslekı kıyafetler, önlükler, koruyucu elbiseler vb. - erkek
    naylon, poliamid iplikler - 50 den fazla bükülü, tek kat
    örme mensucat - elastomerik veya kauçuk iplik=>%5, en=<30 cm
    örme, diğer tüylü mensucat
    pamuk - karde edilmiş, penyelenmiş
    pamuk ipliği - pamuk ağırlıkça < % 85 (pd)
    pamuk ipliği - pamuk ağırlıkça => %85 (pd)
    pamuktan dikiş iplikleri (pd=perakende satışa hazır değil)
    pamuktan havlu cinsi bukleli mensucat - ağartılmamış
    pamuktan havlu cinsi bukleli mensucat - diğer
    pamuktan yatak çarşafları
    plastikten çanta, torba, külah
    plastikten heykelcikler ve diğer süs eşyası
    plastikten kutu, sandık, kasa vb muhafaza eşyası
    sicim, kordon, ıp, halat
    tabanı kauçuk, plastik, yüzü dokuma maddesi terlikler vb.
    tuvalet ve mutfak bezleri
    yüzü deri diğer ayakkabılar
    yüzü dokumaya uygun, dış tabanı ahşap, mantar, diğer maddeden terlik vb.

ihracat yaptığı ülkeler:

ABD, Almanya, Avustralya, Avusturya, Bangladeş, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Fas, Finlandiya, Fransa, Güney Kore, Hollanda, Hong Kong, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, Kanada, Kuveyt, Litvanya, Lübnan, Macaristan, Malezya, Pakistan, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovenya, Suudi Arabistan, Tunus

2011 yılında , bir arkadaşımız , yukarıdaki bilgileri paylaşmış.

Burada , dikkatimi çeken bir nokta da , şirketin , İngiltere ye de ihracat yapıyor olması. İngiltere ile , geçen haftalarda yapılan , serbest ticaret anlaşması , Hatek in de işine yarayacaktır diye düşünmekteyim.
    Malum , Psdtc hissesi , İngiltere ile Türkiye arasında yapılan ticaret anlaşmasının da etkisiyle 17 TL. lerden , bir anda 28.80 TL. leri gördü.
    Son düzenleme : By Akıl; 09-01-2021 saat: 14:51.

günlük al-sat

1 aralık 8 ocak al-sat

4. 2011 de patron 30 lu fiyatlardan millete yapıştırmış. O tarihte endeks yaklaşık 60 bin civarı imiş, şuan 154 bin. Kağıt 9 yıldır düşüş trendin de yada yatayda tutulmuş. Hisseye yapışan yatırımcıları dökmek için yapmadıkları pislik kalmamış. En son yaptıkları pislik patronların hisseleri satılabilir hale getirmeleri. Sıkıyorsa satın...Tabi bu sefer yiyen yatırımcı yok. Bide satış yapıyorum ayağı, legal cepten illegal cebe. Aga bu ayakları yemez artık insanlar.

Ben bile 1**** lota geldim (9 TL maliyetli 5 haneli) ve bu yatırdığım para yok saydığım para. .iksen satmam. İster 1 e düşür ister 40 a çıkar. Borsada gitmeyen ender kağıtlardan, millet ucuz kağıt peşinde, geri zekalı olan ancak buralarda baskı yapar. Böyle bir konjektür ü kaçırmak üzeresiniz, paşa gönlünüz bilir.

Bir de dolar bazlı bakar isek zirvesi bugün itibari ile 150 TL ye gelir. + üzerinde şimdilik yaklaşık 15 bedelsiz var. Bir çok düşük lotlu hisse tarihi zirvesini 2 ye 3 e katladı. Çok ölücüsün be patron. Yatacak yerin yok artist!!!
     Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Dün , saat 16,30 dan sonra , 14,60 TL, fiyatlardan , aralıklı olarak 100 er 200 er almaya başladım. Ben aldıkça , fiyatı düşmeye başladı. Hissenin fiyatı , 14,55 e , oradan 14.50 ye , sonra 14.45 e kadar düştü.... O, düşdükçe , ben aldım. Ben aldıkça , o düşdü. Spek , çıldırmış gibiydi. Hazır alıcı varken , fırsat , bu fırsat , satayım diye mi düşündü , yoksa başka bir düşünceyle mi bunu yaptı anlayamadım...Sonuçta , gün sonunda 14,55 TL. Maliyetle 4000 Lot hisse almış oldum.
    Eğer , speğin hisselerini aldıysam ve onlar hisseyi ucuzdan toplama hesabı yaparken , arada ben bu hisseleri çarptıysam , beni iyice Me letmeden hisseyi yükseltmezler. Ama , bunu göze aldım.
    Düşük sermayeli hisseleri uçurtup , fezaya gönderdiler. Bunun da sermayesi düşük ve pd/dd si 1 in altında. Ayrıca yüklü bedelsiz verme potansiyeli de var.
    Kimbilir , belki de uçma sırası buna gelmiştir. Sabırla , beklemek lazım.

Ayrıca , bu hisse , 8 Haziran 2011 de 32,80 TL. li fiyatı da görmüş ve o günkü sermayesi , bugünkü kadarmış , yani bölünme olmamış.
    HİÇ KİMSEYE AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR.YATIRIMINIZI KENDİ HÜR İRADENİZ İLE YAPINIZ. EV-ARABA ALIRKEN Kİ HASSASİYETİ HİSSE ALIR SATARKEN DE GÖSTERİN...

kuşta emine söyledi...
    16,80 oldu...
    şirket sahipler hop dedi
    ortaklar 300 bin lot civarı malı verdiler...

ya danışıklı yaptılar....
    yada emine ve tayfası hayırdır dedi..
    bir adım geri çekildiler...

bakalım kuşçu emine ve tayfası sözüne sahip çıkacak mı...

arkadaş bunları demek istedi...

tl ve dolar bazlı...

7. Cepten yazıyorum Grafikler için tşk.

HİÇ KİMSEYE AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR.YATIRIMINIZI KENDİ HÜR İRADENİZ İLE YAPINIZ. EV-ARABA ALIRKEN Kİ HASSASİYETİ HİSSE ALIR SATARKEN DE GÖSTERİN...

şimdi....
    cuma günkü o hareketi gördüm..
    o by akıl ın anlarrığı gibi oldu oldu da ona denk geldi..çünkü bende bana denk geldi zannediyorduum ama öyle değil...
    günlükçülerine kar yazdırmak için philiip in aldıklarını alttan sattırtıp kendilerine kar yazdırttılar..kural bu...
    14,44 e kadar verip hem günlüçülerine karı yazdırtılar...

Sayfa 148/165 İlkİlk ... 4898138146147148149150158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •