Sayfa 150/165 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1. Öngörü süper 14 ocak 2021 kağıt 14.52 TL , 21 ocak 2021 kapanış 22.32 TL
     Alıntı Originally Posted by rehavet Yazıyı Oku
    2011 de patron 30 lu fiyatlardan millete yapıştırmış. O tarihte endeks yaklaşık 60 bin civarı imiş, şuan 154 bin. Kağıt 9 yıldır düşüş trendin de yada yatayda tutulmuş. Hisseye yapışan yatırımcıları dökmek için yapmadıkları pislik kalmamış. En son yaptıkları pislik patronların hisseleri satılabilir hale getirmeleri. Sıkıyorsa satın...Tabi bu sefer yiyen yatırımcı yok. Bide satış yapıyorum ayağı, legal cepten illegal cebe. Aga bu ayakları yemez artık insanlar.

Ben bile 1**** lota geldim (9 TL maliyetli 5 haneli) ve bu yatırdığım para yok saydığım para. .iksen satmam. İster 1 e düşür ister 40 a çıkar. Borsada gitmeyen ender kağıtlardan, millet ucuz kağıt peşinde, geri zekalı olan ancak buralarda baskı yapar. Böyle bir konjektür ü kaçırmak üzeresiniz, paşa gönlünüz bilir.

Bir de dolar bazlı bakar isek zirvesi bugün itibari ile 150 TL ye gelir. + üzerinde şimdilik yaklaşık 15 bedelsiz var. Bir çok düşük lotlu hisse tarihi zirvesini 2 ye 3 e katladı. Çok ölücüsün be patron. Yatacak yerin yok artist!!!

HİÇ KİMSEYE AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR.YATIRIMINIZI KENDİ HÜR İRADENİZ İLE YAPINIZ. EV-ARABA ALIRKEN Kİ HASSASİYETİ HİSSE ALIR SATARKEN DE GÖSTERİN...

Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Öngörü süper 14 ocak 2021 kağıt 14.52 TL , 21 ocak 2021 kapanış 22.32 TL
    İyi de bu kadar/böyle yazmanızdaki maksat nedir.?! Yazdıklarınızı okuyanlar: Almışsa satmasınlar mı? Satmışlarsa daha yukardan geri mi almaya çalışsınlar? Almayanlar tavanlara alım mı yazsın? Satmayı düşünenler (sizin gibi!) vaz mı geçsin?

2 yıl önce 4-5 TL da iken, "cezalı bir kaç yılı daha var bana göre" yazdığımı hatırlayanlar olacaktır. 1-2 yılı o zaman çok görmeyip alanlar bu fiyatlardan satanlar da ; para lazım değil gelecek bilançosuna ve şirkete güveniyorum satmayacağım diyenler de hayrını görsün. (Bugün, PD/Dd'ne göre 0,50 lerde olan başka hisselere de şimdi en fazla bir kaç yılı var diyorum ama al-sat-tut demiyorum! farkındalık olsun diye yazdım) Hayırlı geceler.

3. Yukarıda yazılan dan ne çıkardınız? Sizi de tebrik ederim bu arada 1-2 yılı daha var dediğiniz için. Şimdi 50000 e gidecek dese bekleyecek misiniz? Satış yerini de bi zahmet kendiniz belirleyin. Sizin gibi satmayı düşünen demişsiniz, bunu hangi kelime/cümleden çıkardınız. Polemik olsun diye yazmadım ama bu öfke niye?

Alıntı Originally Posted by kendihalindeo Yazıyı Oku
    İyi de bu kadar/böyle yazmanızdaki maksat nedir.?! Yazdıklarınızı okuyanlar: Almışsa satmasınlar mı? Satmışlarsa daha yukardan geri mi almaya çalışsınlar? Almayanlar tavanlara alım mı yazsın? Satmayı düşünenler (sizin gibi!) vaz mı geçsin?

2 yıl önce 4-5 TL da iken, "cezalı bir kaç yılı daha var bana göre" yazdığımı hatırlayanlar olacaktır. 1-2 yılı o zaman çok görmeyip alanlar bu fiyatlardan satanlar da ; para lazım değil gelecek bilançosuna ve şirkete güveniyorum satmayacağım diyenler de hayrını görsün. (Bugün, PD/Dd'ne göre 0,50 lerde olan başka hisselere de şimdi en fazla bir kaç yılı var diyorum ama al-sat-tut demiyorum! farkındalık olsun diye yazdım) Hayırlı geceler.

Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Yukarıda yazılan dan ne çıkardınız? Sizi de tebrik ederim bu arada 1-2 yılı daha var dediğiniz için. Şimdi 50000 e gidecek dese bekleyecek misiniz? Satış yerini de bi zahmet kendiniz belirleyin. Sizin gibi satmayı düşünen demişsiniz, bunu hangi kelime/cümleden çıkardınız. Polemik olsun diye yazmadım ama bu öfke niye?
    1-öfke yok
    2-Ben, Hatek e 4'lerdeyken bir kaç senesi var demiştim. (Pd/Dd:0,35 lerdeydi geçmiş yazılarıma bakılabilir. )
    3-Satmayı düşünenler demişim; satmasınlar mı? (Sizin gibi!) demişim. (Parantez içinde ve sonunda da ! işareti olan "sizin gibi" yi niye ( ) içine aldığımı ve sonuna ! işareti koyduğumu kendi yazdıklarınız içinde arayın .... Satmayacaksınız ya hani. Öfke yok, yazımda uslubunuza dikkat çektim. Hatek'in nereye gideceğini ben sizin gibi! öngöremem. "Alırken kazanmak isteyen taraftayım." Çünkü, alırken kazananlar nerden satarsa satsınlar kâr yazarlar portföylerine. Alırken kazananların Sabır/risk algısı ve yatırımcı profiline bağlı (Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir. Farkındalık olsun...)

5. Bu hissenin müdavimi , kasvet kardeşimiz , hiç yorum yazmaz oldu. Doğrusu , yorumlarını dikkatle okuyup , yararlanmaktaydım.

6. Niye , bu hisseye kimse yorum yazmıyor. Ky. nin elinde bu hisseden , hiç mi yok
    Bu hisseyi taşıyan , bir ben mi kaldım ?
    Değerli yalnızlık mıdır bu ?

7. Sent from my iPhone using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Belki bir eksiklik , ama grafiklerden hiç anlamıyorum.
    Yorumlarsanız, allah razı olsun derim.

Sayfa 150/165 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •