Sayfa 153/165 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1. Terbiyessizler yine kap gönderdi. 45 bin lot satmış huri...Aşağı indirmek için pisliğe devam. Hani ihtiyaçtan sattılar desem, hepsinin aynı andamı ihtiyacı oldu! İnşallah yeni grup bu terbiyessizlik yapanların yanına bırakmaz...

Patronlar siz hissenizde operasyon yapacağınıza işinizi yapsanız!!! Bizde sizin ortağınızız, bu kadar yamuğa pes....

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

2. Yalnız dikkat etsin patronlar. El kayar 60 bin yerine iki sıfır fazla yazarlarsa satışa, fabrikanın anahtarını teslim ederler! Doğusan boru Halil Güvener anahtarı teslim almıştı zamanında

3. Coni abdoo da 60 bin satmış... Sat sat sıkıntı yok Gün gelir anahtarı teslim edersiniz! legal-illegal yaptığınız o kadar bariz kiii..

Bide temettü veriyonuz bravo lot başına net 40 kuruş.. 1000 lotu olan 400 TL alacak . yanlış görmedi isem..

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

4. Bugün satan ortak cemile Satın satın sıkıntı yok. Anahtarı teslim edin defolun... ortaklar şirketine bu kadar ihanet eder. Canlı yaşıyoruz... Azimle satın %50 altına düşün diyecem ama benim görüşüm cep to cep. 2.grup yemez bunları BENCE...

5. Ooo ortak huri de 60.000 adet vermiş. kap saati! 17:18... artarak devamını bekliyoruz...Anahtarı teslim edene dek devam! vermezseniz ..... siniz....cep to hangi cebe

6.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Ooo ortak huri de 60.000 adet vermiş. kap saati! 17:18... artarak devamını bekliyoruz...Anahtarı teslim edene dek devam! vermezseniz ..... siniz....cep to hangi cebe

Üstadım , bunlar göz göre göre , anahtarı başkasına vermezler sanırım. Başka şeyler vardır, bilemiyorum.
    Bu arada , olan bize oluyor, Maliyet 25 TL. nin üzerinde. Günden güne eriyoruz.
    Bu gün dahil , toplam kaç lot satış oldu.

7. Sizin maliyet yüksek te kalmış. Benim 9.5-10 arası. Valla gördüğüm patronlar bir oyuna aletler. Kağıdın yükselmemesi için ısrarla günde 2 kez kap yolluyorlar. Hisseler bence legal-illegal yapılıyor. Böyle karlı şirketi satacak kadar aptal olduklarını sanmıyorum. Gördüğüm, izlediğim, tahmin ettiğim kağıtta 2 grup tepişiyor. Patron ayaklı grup fiyatı baskılayabilmek için patron satışı oyunu oynuyor. Yaşayıp öğrenicez. Hayırlısı diyelim hayır olsun.
     Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Üstadım , bunlar göz göre göre , anahtarı başkasına vermezler sanırım. Başka şeyler vardır, bilemiyorum.
    Bu arada , olan bize oluyor, Maliyet 25 TL. nin üzerinde. Günden güne eriyoruz.
    Bu gün dahil , toplam kaç lot satış oldu.

8.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Sizin maliyet yüksek te kalmış. Benim 9.5-10 arası. Valla gördüğüm patronlar bir oyuna aletler. Kağıdın yükselmemesi için ısrarla günde 2 kez kap yolluyorlar. Hisseler bence legal-illegal yapılıyor. Böyle karlı şirketi satacak kadar aptal olduklarını sanmıyorum. Gördüğüm, izlediğim, tahmin ettiğim kağıtta 2 grup tepişiyor. Patron ayaklı grup fiyatı baskılayabilmek için patron satışı oyunu oynuyor. Yaşayıp öğrenicez. Hayırlısı diyelim hayır olsun.

Hissenin fiyatı yükselirse , patron için daha iyi olmaz mı ?
    Hem ileride , daha yüksek fiyattan satma şansları olur.

Sayfa 153/165 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •