Sayfa 156/165 İlkİlk ... 56106146154155156157158 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1. Bizim aç patronlar seviyesiz hareketlere devam ediyor....

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

2. Eşşeğin bi tarafına su kaçırdı bu arap patronlar...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3. O kadar ahlaksız bir yönetimi var ki yeminle insanı borsadan soğutur... 11 yıldır insan kendinden olana!!! kendi hissesine nasıl tecavüz eder, canlı örneği hatek...

4. 09/11/2021 9aylık bilançonun son günü.Beklentileriniz nedir bilançodan arkadaşlar....

5. yatırımcı umutsuz herhalde .ses seda yok.O zaman bende uyuyayım..

6. Kardeş bilanço milanço hikaye, ş.sizlerin istedikleri mal gelmedi, birde tahtaya başka bir grup dadandı, patron iltisaklı grup diğer grupla savaş halinde. Patron iltisaklı grubun yapmadığı pislik kalmadı. Ortak satışları senaryosu mu dersin, ortakların yönetim kurulunda suriyedeki fabrika iç savaş nedeni ile çalışmıyor, zarar gösteririz bak haaa tehdimi, ne istersen var bu ahlaksızlarda. (Gösterilecek zarar Sanırım 40 milyon TL idi)

7. Dediğin çok doğru.İyi gelen bilançosu,1 ay sonra Hatay'da başlayacak expo varken yürümemesi bencede tamamen patron kaynaklı.
    Ama ben zamanında cimbetonda o hatayı yaptım 30,00 TL civarı aylarca süründürdü.Hepimiz bıkıp verdik.Sonra 530,00 TL gördü.En iyisi günlük takip etmemek.Günlük takip ettiğin an bişekilde elinden kaptırıyorsun...

8.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Kardeş bilanço milanço hikaye, ş.sizlerin istedikleri mal gelmedi, birde tahtaya başka bir grup dadandı, patron iltisaklı grup diğer grupla savaş halinde. Patron iltisaklı grubun yapmadığı pislik kalmadı. Ortak satışları senaryosu mu dersin, ortakların yönetim kurulunda suriyedeki fabrika iç savaş nedeni ile çalışmıyor, zarar gösteririz bak haaa tehdimi, ne istersen var bu ahlaksızlarda. (Gösterilecek zarar Sanırım 40 milyon TL idi)
    kardeş 1 senelik geriye doğru okudum formu..hep 2 grup var ,hep patronlar şöyle böyle..senden başka yazanda yok.o gruplardan birisin herhalde muhtemelen..maliyetlerinden bahsetmişsin bir yerde..çok düşük.Allah daha çok kazanç versin..hatek in 1 yıllık değer aralığına baktım 11,15 den 30,44 tl ye çıkmış..3 katı nerdeyse ..senin maliyetlerde düşük elinde kaldıysa 5-6 katı da sen ekmek yedin..daha pisletme yemek yediğin kabı..başka yerde tatmin et kendini..kul hakkına girme..işin gücün rast gelsin

Sayfa 156/165 İlkİlk ... 56106146154155156157158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •