Sayfa 9/165 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 65 - 72 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

4. çok dandik bi takas olmuş. ama hisseyi taşımışlar bu bakımdan iyi
    yatırım tavsiyesi olarak almayınız. sadece beni baglar.

5. Tavana bir yazayim dedim bana sürpriz yaptı.
    Guleyim mi aglayayim mi bilemedim😄😄

LG-E986 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Arkadaşlar takaslar çok güzel. hisseyi toplayan galip olabilir.brüt takasa giren 3 hissede yakalaninca galip yatirimlarina metro yatirim üzerinden değil işyatirim üzerinden devam etme karari aldiğini twitter da biri paylaşmişti. Bu iyiye işaret maldan çikmak için 5 in üzerine taşiyacaktir.zaten alimlarda ky alimi değildi yüklü yüklü aliyorlardi küçük yatirimci o kadar cesaret edemez kanisindayim.kesinlikle yatirim tavsiyesi değil kişisel kanaatimdir.

7.  Alıntı Originally Posted by Bayrak_31_16 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar takaslar çok güzel. hisseyi toplayan galip olabilir.brüt takasa giren 3 hissede yakalaninca galip yatirimlarina metro yatirim üzerinden değil işyatirim üzerinden devam etme karari aldiğini twitter da biri paylaşmişti. Bu iyiye işaret maldan çikmak için 5 in üzerine taşiyacaktir.zaten alimlarda ky alimi değildi yüklü yüklü aliyorlardi küçük yatirimci o kadar cesaret edemez kanisindayim.kesinlikle yatirim tavsiyesi değil kişisel kanaatimdir.
    Galibi nerden çıkardın.Eğer dediğin gibi galipse kağıdın ruhuna fatiha.Galip kendi kağıdı dışındaki kağıttların gözünün yaşına bakmaz.alcateli brute soktu,ozgyo da millete birkaç yaptı,atlas ta indir kaldir indir kaldir milleti hapsetti bedelli açıkladı,daha niceleri.Birde kagit için iyi gibi lanse etmeniz yok mu.Her iş yatirimdan işlem yapacak galip olacak diye birşey yok.5 un üzerine çıkar ama merak etme galip cikarmaz.su an kagitta herşey olabilir.Kagidi biraz cikarip bilanço kotu gelecekse milletin kafasına vurabilirler.Yada bilanço iyi gelecekse artirabilirler.Bu kagitta herşey olur.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Bayrak_31_16 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar takaslar çok güzel. hisseyi toplayan galip olabilir.brüt takasa giren 3 hissede yakalaninca galip yatirimlarina metro yatirim üzerinden değil işyatirim üzerinden devam etme karari aldiğini twitter da biri paylaşmişti. Bu iyiye işaret maldan çikmak için 5 in üzerine taşiyacaktir.zaten alimlarda ky alimi değildi yüklü yüklü aliyorlardi küçük yatirimci o kadar cesaret edemez kanisindayim.kesinlikle yatirim tavsiyesi değil kişisel kanaatimdir.
    Birde takas çok dandik.Hisseye yeni giren by yok .Paslasmışlar kendi aralarında malları.İyi olan tek şey hisseyi taşımışlar

Sayfa 9/165 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •