Sayfa 137/165 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1. Fiili dolaşım oranının %41 olarak değiştiği şeklinde , bu gün bir , KAP haberi gelmiş.

2. Selâmun aleyküm arkadaşlar buraya ilk yorumum uzun vadeli yatirim yapmak ve düzenli her ay alim yapmak için bu hisseyi belirledim kendime
    Hedefim 8 yıl beklemek.... bazılarınıza komik, zor ,imkansiz... olarak gelebilir her ay maaşımdan 500 -1000 tl arası hisse ekleyecegim
    Bu benim içinde zor olacak ama kendime söz verdim. Hisse ile ilgili cok güzel beklentilerim var .... İlk alışım 25.000 Tl. buda tarihe not olarak burda kalsin ara ara yazarım
    Allah bol kazanç nasip eylesin

Uzun zaman sonra güzel fiyatlara gelirse benim içinde bir anı olsun

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Aleyküm selam kardeş. 10 yıldır yatan hisse. 9-10.5 arası bende alımlarımı tamamladım. Arsayı aldım, imarı bekliyorum. Bistte geçmişte ciddi prim yaptırılan şirketler genelde 5-12 yıl arası nadasa bırakılır. Taramam sonucu bu hisseninde zamanının yaklaştığını hissettiğim için maliyetlendim. Allah utandırmasın. Özsermayesi güçlü olduğu için beni ayrıca cezbetti...

4.  Alıntı Originally Posted by kasvet Yazıyı Oku
    Aleyküm selam kardeş. 10 yıldır yatan hisse. 9-10.5 arası bende alımlarımı tamamladım. Arsayı aldım, imarı bekliyorum. Bistte geçmişte ciddi prim yaptırılan şirketler genelde 5-12 yıl arası nadasa bırakılır. Taramam sonucu bu hisseninde zamanının yaklaştığını hissettiğim için maliyetlendim. Allah utandırmasın. Özsermayesi güçlü olduğu için beni ayrıca cezbetti...
    bende almıştım ama borsada kottan çıkmış batak tekstil hisselerinin oldukça fazla olması uykularımı kaçırıyor, aldığımı yukarı yaparsa 11-12 gibi veririm ama daha fazla da alım yapmam, tekstil her zaman risk içerir, yine de çok dikkatli olmak lazım. bol kazançlar.
    YTD

5. Tut tut sen daha burada. Bedelsizler den çıkan buralara da gelecek. Ben dahil ciddi takviye yapacam. Sabret!

Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by kasvet Yazıyı Oku
    Tut tut sen daha burada. Bedelsizler den çıkan buralara da gelecek. Ben dahil ciddi takviye yapacam. Sabret!

Yatırım tavsiyesi değildir.
    O zaman bu zaman herhalde City ve deutche yi görünce haftalikta lotlarimi attırdım

M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hayırlı işler olsun dostlar
    DUYGULARLA OYNAMAK KÖTÜDÜR.
    Mesleğine ya aşık olacaksın yada muhtaç

8.  Alıntı Originally Posted by Paslıçivi27 Yazıyı Oku
    Hayırlı işler olsun dostlar
    Hoşgeldin Antepli

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 137/165 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız