Sayfa 157/165 İlkİlk ... 57107147155156157158159 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1. Sanırım arkadaşın lafı zorunuza gitti. Patron iltisaklı gruptan olduğun o kadar net ki. Kabak gibi çıktın meydana. Sayın Q sullivan ın yazdıklarının, Noktasına virgülüne katılıyorum. Doğru söylüyor, az bile söylüyor. Ahlaksız bir spek, ahlaksız aç ve doyumsuz bir patron zihniyeti var. 20-25-30 maliyetli insanlar var onlar içinde iki kelime beklerim sizden. Spek ve patronların kul hakkına girmesi için düşüncenizi de bekleriz! Patronların ardı ardına gün aşırı 40 50 bin lot satışlarını bildirdikleri kap haberlerini nasıl yorumluyorsun? Sizin ekibin isteği üzerine yapılan satışlar!!!!.
     Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    kardeş 1 senelik geriye doğru okudum formu..hep 2 grup var ,hep patronlar şöyle böyle..senden başka yazanda yok.o gruplardan birisin herhalde muhtemelen..maliyetlerinden bahsetmişsin bir yerde..çok düşük.Allah daha çok kazanç versin..hatek in 1 yıllık değer aralığına baktım 11,15 den 30,44 tl ye çıkmış..3 katı nerdeyse ..senin maliyetlerde düşük elinde kaldıysa 5-6 katı da sen ekmek yedin..daha pisletme yemek yediğin kabı..başka yerde tatmin et kendini..kul hakkına girme..işin gücün rast gelsin

2. 18 şubat 2021 endeks 154 bin hatek 30 tl
    08 Kasım 2021 endeks 160 bin hatek 17 tl de tırmalıyor.
    Hırsız patron, hırsız spek. Kul hakkı!!!!!!

3. Yok nisanda expoymus yok araliga ertelenmis yok turkiye tekstil sektoru olucakmis yok fransada otelleri varmis sanki hatekin istirakinde yok alkol uretimi yapicakmis ced raporu bekleniyormus diye diye twitirda ballandirdilar 20 lerde kagit 17 lerde surunuyor 30 ile 20 arasi mallananlar cabasi yukari giderken .kagit gittikce adam almis gittikce almis simdi yuklu girdim 50 bin lotum var diyor agliyor .patron gecen sene 4 milyon olan lotu 13 17 ve 23 lerden farkli ortaklardan mal cakarak 12 milyon yapmis kac defa kap atti yine de sig tahta. sadece sen degil bicok kisi 30 40 50 bin lot almis bukadar yuklu kagit gidermi bilemem allah yardimcimiz olsun

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ahlaksızlar 162 bin endekste kağıdı 16 50 ye verdi. Bunlarda Allah korkusu da yok...Hırsız patron, hırsız spek ve avanesi...

5.  Alıntı Originally Posted by ha gaYreT Yazıyı Oku
    Sanırım arkadaşın lafı zorunuza gitti. Patron iltisaklı gruptan olduğun o kadar net ki. Kabak gibi çıktın meydana. Sayın Q sullivan ın yazdıklarının, Noktasına virgülüne katılıyorum. Doğru söylüyor, az bile söylüyor. Ahlaksız bir spek, ahlaksız aç ve doyumsuz bir patron zihniyeti var. 20-25-30 maliyetli insanlar var onlar içinde iki kelime beklerim sizden. Spek ve patronların kul hakkına girmesi için düşüncenizi de bekleriz! Patronların ardı ardına gün aşırı 40 50 bin lot satışlarını bildirdikleri kap haberlerini nasıl yorumluyorsun? Sizin ekibin isteği üzerine yapılan satışlar!!!!.
    güzel kardeşim,
    benim hissem yok hatek te..araştırmak için baktım forma.zaten kafadan kul hakkı yedin gruplardan birine sokmakla..bir de o kadar netki diyorsun onlardan biri olduğun..tez canlı olma bu bir..
    1 sene de 3 katı gitmiş bir hisse de adam anladığım min 2 senedir bulunuyor.basit bir hesapla arkadaşın 1 lirası min 4,5 lira..2 sene önceki dolar kuruyla şimdikinin farkına bak,enflasyon dahil dolar bazlı bile 2,25 kat karda..bu iki..
    patrondan sekten bahsediyorsun,açığa satışlar sahte kademeler falan..bu heryerde var güzel kardeşim.açığa oynayan şirket lerden arçelik,tüpraş,hektaş hadi bunlar büyük de,aksa,kozal,egeen,jantsa,alcar...bunların aylık tahtalarına bak..bu işin tabiatı
    senin hatek de 1 senede 3 katı böyle yükseldi,yükselirken iyi..burası borsa kardeşim cami avlusu değil,tekke değil,medrese değil yani bu oyunlar var işin tabiatında bu üç..
    20-25 30 maliyetli arkadaşların kul hakkına gelince güzel kardeşim;
    hangi analizle neye dayanarak misal,f/k,pd/dd ve bence en önemlisi peg rasyonu ki şirketin ederinde olup olmadığını şaşmaz gösterir,incelemişlermi ki hatek gibi firmanın hissesini 30 liradan almışlar????hangi kul hakkı???hatek in son bilançoda peg rasyonu 1,57...yani peg 1 den düşükse şirket daha değerinde değil,1 de aşağı yukarı değerinde hele 1 den yukarıysa pahalı..hatek %60 pahalı güzel kardeşim..
    kıyas için:
    froto peg 0,13
    bossa peg 0,16
    arclk peg 0,29 gibi..bu üç..
    şimdi senin mantıkla kardeşim25 maliyetli arkadaşların kul hakkına gelelim..bu bahsi geçen arkadaş diyelim ki 1 e 3 kazandı ki kazandı.veriler var..böyle çıkıp formda ağlıyor zırlıyor ama bakma kazandı..her sene 3 katı gitsin?hersene 2 ye katlayalım?bu mu?hangi verilerle yada ele avuca gelen yatırımlarla yada hikayelerle bu firmanın her sene 2 kat 3 kat gideceğini sanıyorlar?
    al sana veriler;
    öz sermaye karlılığı %9 ki yuh...sadece bunu gören bu fiyattan almaz,devam edelim
    brüt kar marjı %24..kötü
    esas faaliyet karı %168 olumsuz
    ihracat oranı %83 olan bir firmanın verileri böyle olmaz!!!!net!!!! işten anlayan bunu görür güzel kardeşim..bu verilerle bu fiyatta olan bir kağıtta spek oynar bunu göreceksin,bu verilerle 1 senede 3 kat gitmiş hissede patron da cirit atar spekte.bu dört..
    Allah herkesin gönlüne göre versin..

6. Çok bilmiş. kağıt halka açıldığı 2011 yılında 10 liradan 30 TL ye gitmiş ve o tarihten beri (yıl 2021) millete kan kusturmuş 30 TL lerden3 TL lere basmışlar. Ne yapsınlar fiktif satış gösteren şirket patronlarına ve size! teşekkür mü etsinler ayıptır...Kul hakkıdır! Hırsızlıktır!!!!
     Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    güzel kardeşim,
    benim hissem yok hatek te..araştırmak için baktım forma.zaten kafadan kul hakkı yedin gruplardan birine sokmakla..bir de o kadar netki diyorsun onlardan biri olduğun..tez canlı olma bu bir..
    1 sene de 3 katı gitmiş bir hisse de adam anladığım min 2 senedir bulunuyor.basit bir hesapla arkadaşın 1 lirası min 4,5 lira..2 sene önceki dolar kuruyla şimdikinin farkına bak,enflasyon dahil dolar bazlı bile 2,25 kat karda..bu iki..
    patrondan sekten bahsediyorsun,açığa satışlar sahte kademeler falan..bu heryerde var güzel kardeşim.açığa oynayan şirket lerden arçelik,tüpraş,hektaş hadi bunlar büyük de,aksa,kozal,egeen,jantsa,alcar...bunların aylık tahtalarına bak..bu işin tabiatı
    senin hatek de 1 senede 3 katı böyle yükseldi,yükselirken iyi..burası borsa kardeşim cami avlusu değil,tekke değil,medrese değil yani bu oyunlar var işin tabiatında bu üç..
    20-25 30 maliyetli arkadaşların kul hakkına gelince güzel kardeşim;
    hangi analizle neye dayanarak misal,f/k,pd/dd ve bence en önemlisi peg rasyonu ki şirketin ederinde olup olmadığını şaşmaz gösterir,incelemişlermi ki hatek gibi firmanın hissesini 30 liradan almışlar????hangi kul hakkı???hatek in son bilançoda peg rasyonu 1,57...yani peg 1 den düşükse şirket daha değerinde değil,1 de aşağı yukarı değerinde hele 1 den yukarıysa pahalı..hatek %60 pahalı güzel kardeşim..
    kıyas için:
    froto peg 0,13
    bossa peg 0,16
    arclk peg 0,29 gibi..bu üç..
    şimdi senin mantıkla kardeşim25 maliyetli arkadaşların kul hakkına gelelim..bu bahsi geçen arkadaş diyelim ki 1 e 3 kazandı ki kazandı.veriler var..böyle çıkıp formda ağlıyor zırlıyor ama bakma kazandı..her sene 3 katı gitsin?hersene 2 ye katlayalım?bu mu?hangi verilerle yada ele avuca gelen yatırımlarla yada hikayelerle bu firmanın her sene 2 kat 3 kat gideceğini sanıyorlar?
    al sana veriler;
    öz sermaye karlılığı %9 ki yuh...sadece bunu gören bu fiyattan almaz,devam edelim
    brüt kar marjı %24..kötü
    esas faaliyet karı %168 olumsuz
    ihracat oranı %83 olan bir firmanın verileri böyle olmaz!!!!net!!!! işten anlayan bunu görür güzel kardeşim..bu verilerle bu fiyatta olan bir kağıtta spek oynar bunu göreceksin,bu verilerle 1 senede 3 kat gitmiş hissede patron da cirit atar spekte.bu dört..
    Allah herkesin gönlüne göre versin..

7.  Alıntı Originally Posted by ha gaYreT Yazıyı Oku
    Çok bilmiş. kağıt halka açıldığı 2011 yılında 10 liradan 30 TL ye gitmiş ve o tarihten beri (yıl 2021) millete kan kusturmuş 30 TL lerden3 TL lere basmışlar. Ne yapsınlar fiktif satış gösteren şirket patronlarına ve size! teşekkür mü etsinler ayıptır...Kul hakkıdır! Hırsızlıktır!!!!
    cahille sohbeti kesmek lazım..işin gücün rast gelsin..

8. Geçiyordum, uğradım, üşenmedim 1 yıl geri dönüp okudum Sonra Cahil!!!! Kul hakkının gerçek muhteviyatını, anlamını, önemini! biliyorsanız eğer, milleti soymayı bırakırsınız. Ama para tatlı, yemez, bunu düşünecek yada bilecek kadar insan değilsiniz... Patron ve tahtadaki hırsız ekip. Kul hakkından bahseden arsızlar...

Sayfa 157/165 İlkİlk ... 57107147155156157158159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •