Sayfa 121/165 İlkİlk ... 2171111119120121122123131 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 961 - 968 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Arkadaş 40 günde yüzde 12 kazanacak bir durum yok.bu kağıt bu fiyatlardan temettü verirse 350 ye düşer.yani kagidin fiyatı birde temettü rakamı bugünkü fiyatı verecek .tabiki 4 temmuzda fiyat neyse o rakamdan değerlenecek...birde bu adamlar 390 404 aralığında 121.500 lot hisse geri alımı yaptı bu kadar lot al kağıt yerinden bile kalkmadı hayret....ytd
    Genelde temettü zamani yaklaşırken millet saldiracak vereceği temettü den daha fazla yukselecek anlasilan biz buranin bekleyenleri olacağız muhtemelen 4,9-5 de temettü verilecek sonra fiyat 4,4 lara gelecek oradan temettü icin alanlar satacak ve 4,1-4,2 arasi duracak sonra sirletin alimlari kalirsa o yukseltir yada 2.ceyrek kari filan iyk gelirse yükselir gibi geliyor bekleyip göreceğiz ben biraz biraz satip alirim ama 8-10 arasını gormeden full cikmam ama kar yone 15 lerde olursa hepten yapisir kalirim bankadan %20 alacağıma buradan %10 lara raziyim hayirlisi bakalim.

2. Temettü ve hisse geri alımı olan hissemizin maaşallahı var . Patronlarımıza buradan selam çakıyorum. Pek kıymet verdiğiniz bir yatırımcınız olarak sizlere saygılarımı iletiyorum. Yıllar oldu aşırı hareketli hissemiz sekteyi kalp ettirecek bizleri. Şirinler çizgi filmindeki uykucu şirin gibiyiz sayenizde. Bir babalık yaparsınız artıkın. Selamlar saygılar.

HATEK haftalık portföye eklenmiştir.

4. Temettuyu 10 gün kaldı...son gün 3 temmuz ...ytd

5. 4 temmuzda temettüler dağıtılacak...ytd

6.  Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    4 temmuzda temettüler dağıtılacak...ytd
    En azından cebimize sickak para girer yine bekleriz

7. Nakit temettü sonrası hisse fiyatı ne olur?

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sıcak para kadar hisse fiyatı düşer temettü günü! Bu şirketin halka arzında fiyatlamalar/piyasa değeri yanlış hesaplanmıştır. Tıpkı Ostim gibi...ya şirket sahipleri/yöneticileri ya da arama aracılık eden kuruluşlar vatandaşları/yatırımcıları kandırmışlardır. Daha ilk temettüsünü verecek yani istikrarlı temettü verme ve yatırımcıyı ikna etme konusunda ilk yılı bu yıl. Akıllı yatırımcı, kurt yatırımcı ve yabancı yatırımcı üst üste her yıl temettü veren şirketlere yatırım yapar. (Sadece temettü konusunda naçizane düşüncelerimdir.)

Sayfa 121/165 İlkİlk ... 2171111119120121122123131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •