Sayfa 144/165 İlkİlk ... 4494134142143144145146154 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1. Vay be, bir anda endeks kağıdı oluverdi! speck debelenip durma. Mal lığın lüzumu yok.

2.  Alıntı Originally Posted by higuita Yazıyı Oku
    Vay be, bir anda endeks kağıdı oluverdi! speck debelenip durma. Mal lığın lüzumu yok.
    Akd yabancı ya bak

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Akd yabancı?
     Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Akd yabancı ya bak

4.  Alıntı Originally Posted by higuita Yazıyı Oku
    Akd yabancı?
    Takas kardeş takasta yabancı 0.3 den %1 e yaklaştı

5. Bu tahtada yabancı olma ihtimali, Marsa insan gönderilme ihtimalinden daha zayıftır. (Bana göre) Onlar pala bıyıklı yabancıdır.

Şu olabilir, yukarıda arkadaş bahsetmiş, ortaklık felan diye, zaten şirket sahipleri de hisselerini satılabilir duruma getirmiş, yeni ortak alımı olabilir. Belki.

6.  Alıntı Originally Posted by higuita Yazıyı Oku
    Bu tahtada yabancı olma ihtimali, Marsa insan gönderilme ihtimalinden daha zayıftır. (Bana göre) Onlar pala bıyıklı yabancıdır.
    Niye böyle düşündün pd/dd 0.88 yani bu fiyat makul dur

7. Derinliği olmayan bir hissede (eğer şirkette ortaklık yada tamamını alım düşünmüyorlar ise bulunmazlar) imkansız demeyeyim ama, çok zor. Yıl sonu bilanço önemli. Pd/dd yi koruyabilecek mi? Şirket sahiplerinin hisselerini satılabilir duruma getirmeleri bana göre sadece kafa karışıklığı yaratıp, hisseye yapışan çoook eski ortaklarını yollamak istemeleridir. Hoş çok fazla kalan da olduğunu tahmin etmiyorum. 10 yıldır dümdüz etmişler hisseyi. Grafik resmen ağlamış.
     Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Niye böyle düşündün pd/dd 0.88 yani bu fiyat makul dur

8. SON ÇARE EXPO 2021 OLABİLİR!
    Endeks dışı hisseler tarihi zirvelerini geçip yeni zirveler yaparken Hatek halen 2011 zirvesinin (30 TL) uzaklarında seyrediyor. Üstelik ederi olan kıymetli bir şirket. EXPO 2021 Nisan ayında Hatay da başlayacak ve 6 ay sürecek. Hatek yatırımcısının 2021 de yüzünün gülmesini temenni ediyorum.
    YTD.

Sayfa 144/165 İlkİlk ... 4494134142143144145146154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •