Sayfa 123/165 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 977 - 984 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1. Blançoyu inceleyen varmı acaba

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by yolcux Yazıyı Oku
    Blançoyu inceleyen varmı acaba

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yurt dışı satışlarda bir azalma var ama bakalim, şirketin hisse geri alımı yapmaya başlaması ile yukarı gider inşallah

3. Sanki Milletin elinden son kalan hisseleri topluyorlar, dün bariz 3,90 da bugün 3,8 de alıyorlar gibi ve epeydir şirkette alım yapmıyor, neler olacak çok merak ediyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    Sanki Milletin elinden son kalan hisseleri topluyorlar, dün bariz 3,90 da bugün 3,8 de alıyorlar gibi ve epeydir şirkette alım yapmıyor, neler olacak çok merak ediyorum.
    3.90 3.80 bu hafta 3.70 3.60 gidecek gibi.grafikte omuz baş omuz yaptı.(4 kapattığı zaman ) çıkacak diye aldım. Sanırım çok kişi aldı.Çünkü işlem adedi artmıştı o günler. çıkmayıp aşağı dönünce 3.90 lardan satmak lazımdı.Daha aşağı gider bence.5 e gittiğinde bile 3lere düşmüştü. düşünce iyi düşüyor sonra geri çıkıyor nasılsa bekleyez.

5.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    3.90 3.80 bu hafta 3.70 3.60 gidecek gibi.grafikte omuz baş omuz yaptı.(4 kapattığı zaman ) çıkacak diye aldım. Sanırım çok kişi aldı.Çünkü işlem adedi artmıştı o günler. çıkmayıp aşağı dönünce 3.90 lardan satmak lazımdı.Daha aşağı gider bence.5 e gittiğinde bile 3lere düşmüştü. düşünce iyi düşüyor sonra geri çıkıyor nasılsa bekleyez.
    Şirket hisse fiyatı düşük olduğu için geri alım yapma kararı aldi, bugün yarın tekrar alıma başlar diye düşünüyorum, ama fark etmez ben bu hisseden çift basamağa yakın çıkacağım.

6. Kademelerde ilginç haller var, yarın tavan olursa şaşırmam.Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

7.  Alıntı Originally Posted by kelaynak Yazıyı Oku
    Kademelerde ilginç haller var, yarın tavan olursa şaşırmam.Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR
    Uzun zamandır hatek alıp satan birisi olarak yazıyorum.Hatekin pek kademesi yoktur. 3.75 alış 3.90 satış fiyatı bile görülür.Hatek cok fazla böyle hareket yaptı bugüne kadar.Eski fiyattan 4.40 tavanı gorü 3.80e düştü.Bugünde benzerini yaptı..Daha önce aynı hareketleri tekrarlayıncada yazmıştım. Hep aynı şeyiyapıyor 1 ay sonra gene görür diye. Haklı çıkmıştım.Şimdi gene diyorum. 1 ay kadar sonra 4.10 görülür.Buarada böyle hareketten sonra 3-4 gün düştü herzaman.grafiklerde bakarsanız görünüyor.1. yıllık grafikte daha belli olur.

8.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    Uzun zamandır hatek alıp satan birisi olarak yazıyorum.Hatekin pek kademesi yoktur. 3.75 alış 3.90 satış fiyatı bile görülür.Hatek cok fazla böyle hareket yaptı bugüne kadar.Eski fiyattan 4.40 tavanı gorü 3.80e düştü.Bugünde benzerini yaptı..Daha önce aynı hareketleri tekrarlayıncada yazmıştım. Hep aynı şeyiyapıyor 1 ay sonra gene görür diye. Haklı çıkmıştım.Şimdi gene diyorum. 1 ay kadar sonra 4.10 görülür.Buarada böyle hareketten sonra 3-4 gün düştü herzaman.grafiklerde bakarsanız görünüyor.1. yıllık grafikte daha belli olur.
    Bu kez diğerlerinden farklı, işlem ortalaması 3,97 hacim 500 bin lot , sanki bir silkeleme hareketi oldu. İnşallah iki hanelere atma zamanı gelmiştir.

Sayfa 123/165 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •