Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
Alabao bayadır hatekte bekliyorsun.Senın adına sevindim. Bugün güzel çıkış olmuş.Umarım 4.40 üstü verip aşağıdan geri almışssındır.Ben arada alıp sattım ama sen uzun zamandır burdasın.Sence ne yapacak devammı edecek yukarı yoksa herzamanki gibi çok çıkıp döndüğü günün devamında 2 3 gün aşağımı?
Dün akşam 4,4 -4,5 -4,6-4,7 satış koymuştum. Sabah 4,2 yi görünce biraz verdim. Sonra 4,05 den yerine koydum. 4,3 u görünce dayanamayip yine sattım 4,2 den yerine koydum 4,4 dakiler de gidince 4,3 ve 4,2 den yerine koydum ve hisse mi azaltmadan günü tamamladım abicigim ben her para bulduğumda anı düşüşlerde alıp biriktiriyorum. İki haneye kadar buradayim anı cikislarda biraz satip geri yerine koyuyorum. Ben yılın başında hatekin yanında İşbir ise biriktiryordum140 lardan İşbir i alıp biriktirmeye başladım çok alamadım aldiklarimida çıkışlarda satıp düşüşlerde yerine koyuyordum fiyat 200 olduğunda elimde kalmadı şimdi İşbir 355 lira hatta 395 i gördü yani bu kez kaybetmeyecegim elimde kalacak daldan Dala yerine tekkeyi bekleyeceğim. Bir İşbir faciası daha yaşamak istemiyorum. Buda İşbir gibi karlı ve potnsiyelli. Hisse 20 lira olsa kimse hak etmiyor diyemez.