Sayfa 163/165 İlkİlk ... 63113153161162163164165 SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1. Yeminle zavallısınız

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

2. Ha ha haaa Gerzekçe hareketler...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3. Manyak manyak işler

4. Kendi çalıyor kendi oynuyor. Kademeler boş, kendi satıyor, kendi alıyor, cep to cep....Arada kaptırdıklarını çok arayacan mal spek. Ha ha haaa..... (Biraz sesli güleyim).....Baskı yapıyor diyecem ama onuda bilmiyor...

5. Tahtacı ve patronlar bu şarkı size gelsin.

https://youtu.be/3_dOrv9Eqos
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Manyak manyak işler

6. Ha haaa.... Aşağı vermek için bu ne heves....Hisse endeksten önce aşağı koşuyor, birden endeks hissesi havasına büründü. Aşağılık pis mahluklar. Ha ha haaaaa...

7. Biraz yokladım, rahatsız oldular Verin verin aşağıda bekliyorum.

8. Listemden ciktin.bedelsiz onayi sonrski tavandan verdim hepsini.
    Umdugugum kadar kazananadim 9 maliyetle bikac alsat .
    Hatek cikti listemden Despec e gectim

SM-G985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 163/165 İlkİlk ... 63113153161162163164165 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •