Sayfa 124/165 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon
Arama sonucu : 1315 madde; 985 - 992 arası.

Konu: HATEK - Hatay Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by kelaynak Yazıyı Oku
    Kademelerde ilginç haller var, yarın tavan olursa şaşırmam.Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR
    Bu yıl içinde birşeyler olacak bu bir tavan olmayacaktır. Yoksa daha öncede tavanı gördük şükürler olsun beklenti bir müddet tavan inşallah

2. Adamlar 5-10 bin lot için takla atıyorlar. Aşağıda da yukarıda da satan yok diyeceğim ama zaten dışarıda çok hisse yok ilk 5 kurum %90 nini almış bakalım neler olacak merak ile bekliyorum. Şirketin alımlara ara vermesi de çok ilginç

3. 4 liranın üstünden sürekli satış yapıyorlar.neden acaba.....küçük yatırımcılara mal satıp bedelli mi açıklayacaklar.

4.  Alıntı Originally Posted by ALBATROS07 Yazıyı Oku
    4 liranın üstünden sürekli satış yapıyorlar.neden acaba.....küçük yatırımcılara mal satıp bedelli mi açıklayacaklar.
    bedelli yapmak isteselerdi temettü odemezlerdi. zaten hissenin %80 ni patronların. beddelli yapsalar bile iyi birşeyler için yapılacak demektir. 4 liranın üstünde küçük yatırımcı almamıştır. dün 500 bin hacim bugün 50 binlot çok garip .inşşşşşaaaaalllllah zamanı gelmiştir ve çıkar

5. Gidecek olsa şimdiye kadar giderdi .Kaç kere çok çıkıp geri düştü.Bence bu son çıkış düşüş kötü bihareketti.Aynı gün çok düştü.ertesi gün 2000 puan çıkan borsada kımıldamadı.Bence asagı gidecek biraz daha. Geçen yazdığım gibi.1 ay sonra 4 lere çıkar.sonra tekrar 3.70 lere gelir.Aylardır aynı.ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by tokgönül Yazıyı Oku
    Gidecek olsa şimdiye kadar giderdi .Kaç kere çok çıkıp geri düştü.Bence bu son çıkış düşüş kötü bihareketti.Aynı gün çok düştü.ertesi gün 2000 puan çıkan borsada kımıldamadı.Bence asagı gidecek biraz daha. Geçen yazdığım gibi.1 ay sonra 4 lere çıkar.sonra tekrar 3.70 lere gelir.Aylardır aynı.ytd.
    Çıkıştan önceki günde yazmıştım bariz şekilde 3,8 sonraki gün 3,9 da bariz alımlar olmuştu yine 3,8 de aynı şekilde toplama var gibi dışarda pek bir hisse yok o yüzden bu durumlar yaşanıyor, şirkette alım yapıyordu o da durdu yani organize birşeyler olacak gibi, acabağı hisseyi şirket alımı ve birilerinin yardı mı ile yukarı sürüp o sırada patronlardan 2 tanesinin satılabilir hale getirdikleri hisseleri mi piyasaya surecekler hisse sayisi yaklaşık 4 milyondu yani kolay kolay satılmaz o yüzden birşeyler yapılması gerekir diye düşünüyorum.

7. Benden başka yazan yok, yoksa bu hisseyi sadece ben mi biriktiriyorum. Arkadaşlar çorbayı tek başıma icemem gelin oturun azicikta siz nasiplenin 😀 adam akıllı bir cikis yaparsada gelip fikir uretmeyin

8.  Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    Benden başka yazan yok, yoksa bu hisseyi sadece ben mi biriktiriyorum. Arkadaşlar çorbayı tek başıma icemem gelin oturun azicikta siz nasiplenin �� adam akıllı bir cikis yaparsada gelip fikir uretmeyin
    Alabao bayadır hatekte bekliyorsun.Senın adına sevindim. Bugün güzel çıkış olmuş.Umarım 4.40 üstü verip aşağıdan geri almışssındır.Ben arada alıp sattım ama sen uzun zamandır burdasın.Sence ne yapacak devammı edecek yukarı yoksa herzamanki gibi çok çıkıp döndüğü günün devamında 2 3 gün aşağımı?

Sayfa 124/165 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •