Sayfa 2/878 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7021 madde; 9 - 16 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Yüzdeoncu, çok bilen ama ne bildiğini dahil anlayamadığımız, çok konuşup boş konuşan müptrzelleri de dinleyelim. Heyecanlı oluyor.
    1 kere dahi olsa hedef tutturdukları yok.
    Eşşek bile borsa da oynasa, en az 1 kere tutturur canım.

Yazdıklarım, tavsiye veyahut öneri değildir. Aklını kullan.

Bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usülsüz diye başlayan Can YÜCEL sözünü bilen var mı arkadaşlar. Can YÜCEL diyor ki yahu küfür etmeden bu kadar iyi aile çocuğunu nasıl anlatayım diyor. Ne güzel diyor. Minnetle anıyorum Can Babayı.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Mart ayı sonuna kadar genel kurul yapacak, orada karın durumuna karar verecektir. Sermayeye ekleyebilir ,geçmiş yıllar zararlarına mahsup edebilir (var mı bakmadım), yada dağıtabilir. Genelde kuruldan önce bunun kokusu çıkar.
    Ancak dünkü işlemler çok garipti, bu sene hisse devri olan gyo ya denk geldim ve ciddi düşüş gördüm, 8 kademe çok ilgimi çekti paylaşılan pastayı görünce, ben devir olduğunu düşünmüyorum ama müşteri bulunmasını memnuniyetle karşıladım
    Ben de olumlu olumsuz tüm yorumları okuyorum, sadece birinin adamı yada bir grubun üyesi olarak hissedersem dikkate almıyorum...

4. Oyakta 3.2 milyon civari daha lot var.bakalim bugun bosaltmaya devam edecekmi.

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Minik Hissedar Yazıyı Oku
    Yüzdeoncu, çok bilen ama ne bildiğini dahil anlayamadığımız, çok konuşup boş konuşan müptrzelleri de dinleyelim. Heyecanlı oluyor.
    1 kere dahi olsa hedef tutturdukları yok.
    Eşşek bile borsa da oynasa, en az 1 kere tutturur canım.

Sn. Minik hissedar burada gorusunu cozemedigim üyesiniz. Kasım ayı gibi burada yazmaya başladınız sanırım. 5,25 maliyetim var dediniz. Sonraki günlerde tahminlerinizin tuttuğunda oldu. Şayet paylaşmak isterseniz sizin klgyo hikayemiz dinlemek isterim 😊 nasıl bu hisseye bulastiniz.

Yatırım tavsiyesi değildir..

6.  Alıntı Originally Posted by ideall35 Yazıyı Oku
    Bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usülsüz diye başlayan Can YÜCEL sözünü bilen var mı arkadaşlar. Can YÜCEL diyor ki yahu küfür etmeden bu kadar iyi aile çocuğunu nasıl anlatayım diyor. Ne güzel diyor. Minnetle anıyorum Can Babayı.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İdeall kardeşim terbiyesiz olan küfür eden değil küfürü hakedendir

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!

7. Form tecrube ve bılgı paylasımı olmaktan cıkmiş bırbırıne hakeret etme satasma mekanı olmus ky nın yararına olumlu hıc bır gelışme yok hayırlı kazanclar

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Nicomedia, burası ekonominin kalbi.
    Daha nice kağıtlar ve konular konuşuluyor.
    Nakit ve canlı para burada.
    Bir sözle kuyum mağazası kurulur 5 kuruşsuz.
    Bir sözle de mal verilmesi kesilir.
    Dostlarımız, Dostluklarımız özeldir.
    Biz nasıl girdik kiler'e?
    Sohbette.
    Al dediler, ver dediler.
    Neden diye sorma, güven dediler.
    Soru şu olmalı; nasıl girdin hisse net'e neden ifşa ediyorsun?
    Arkadaşlar hatırlar beyefendinin birisi vardı çok kaybetmişti. Feryat figandı. Ona çok üzüldüm ve artış/azalış vakitlerini fikrimce yazdım.
    Malın 3/2'sini tutun dedim ve bu müptezeller yine saldırdı. Tabi düşüş yaşandı. Amacım ortalamalarını düşürmekti. Neden 3/2 tahtaya yatırımlar istediklerini aldıkları veya verdikleri noktada bir an olsun beklemezler. Vurur geçerler.
    Neyse konu uzun.
    Şimdi ne olacak?
    Grubun biri malı der etti ve etmeye devam ediyor, alan mal sahibi yeni.
    Yani zamanı çok veya yok.
    Alan abiler daha büyük ve daha güçlü.
    Buradan da çıkarılacak sonuç şu büyük ve güçlü olması tahtanın gelecek vaat ettiğini gösterir. Riskli kısımda şu; patronların vakti ve parası yani maddi ve manevi dayanma gücü çok.
    Oyunu kurabilecek kadar büyük değilsen, oyunu kuralına göre oyna.
    Buradan hepinize mutlu yıllar diliyorum.
    Artık bu kadar sık yazmayacağım.
    İyi olanlar kazansın, müptezeller ve müsveddeler layığını bulsun.
    Hoşcakalın.

Sayfa 2/878 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •