Sayfa 3/974 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7786 madde; 17 - 24 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ONDOKUZ19 Yazıyı Oku
    Form tecrube ve bılgı paylasımı olmaktan cıkmiş bırbırıne hakeret etme satasma mekanı olmus ky nın yararına olumlu hıc bır gelışme yok hayırlı kazanclar

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın ondokuz güzel söylüyorsun ama malum ruh hastası ve yatırımdan çok at yarışı oynayan sürekli kötümser ve karamsarlığa sürükleyen kendiyle çelişen yalan yanlış yanar döner malum şahıslara tepkinizi göstermediğiniz sürece tecrübeli ve aklınaşında gerçek yatırımcıları burada bulmanız çok zor,zaten o tarz yorum yapanları da patron yada spek adamı diye karalayıp itibarsızlaştırma çabasında olanların seviyesinde yorumlara devam !

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!

Geldiler. Hisseyi 5 üstünden pazarlamaya çalışanlar geldiler. Büyük çaba gösteriyorlar. Oyun bitti diyorlar şimdi de. Ama biz biliyoruz amaçlarını.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Minik Hissedar Yazıyı Oku
    Nicomedia, burası ekonominin kalbi.
    Daha nice kağıtlar ve konular konuşuluyor.
    Nakit ve canlı para burada.
    Bir sözle kuyum mağazası kurulur 5 kuruşsuz.
    Bir sözle de mal verilmesi kesilir.
    Dostlarımız, Dostluklarımız özeldir.
    Biz nasıl girdik kiler'e?
    Sohbette.
    Al dediler, ver dediler.
    Neden diye sorma, güven dediler.
    Soru şu olmalı; nasıl girdin hisse net'e neden ifşa ediyorsun?
    Arkadaşlar hatırlar beyefendinin birisi vardı çok kaybetmişti. Feryat figandı. Ona çok üzüldüm ve artış/azalış vakitlerini fikrimce yazdım.
    Malın 3/2'sini tutun dedim ve bu müptezeller yine saldırdı. Tabi düşüş yaşandı. Amacım ortalamalarını düşürmekti. Neden 3/2 tahtaya yatırımlar istediklerini aldıkları veya verdikleri noktada bir an olsun beklemezler. Vurur geçerler.
    Neyse konu uzun.
    Şimdi ne olacak?
    Grubun biri malı der etti ve etmeye devam ediyor, alan mal sahibi yeni.
    Yani zamanı çok veya yok.
    Alan abiler daha büyük ve daha güçlü.
    Buradan da çıkarılacak sonuç şu büyük ve güçlü olması tahtanın gelecek vaat ettiğini gösterir. Riskli kısımda şu; patronların vakti ve parası yani maddi ve manevi dayanma gücü çok.
    Oyunu kurabilecek kadar büyük değilsen, oyunu kuralına göre oyna.
    Buradan hepinize mutlu yıllar diliyorum.
    Artık bu kadar sık yazmayacağım.
    İyi olanlar kazansın, müptezeller ve müsveddeler layığını bulsun.
    Hoşcakalın.

Yazdıklarım, tavsiye veyahut öneri değildir. Aklını kullan.
    Sn. Minik hissedar verdiğiniz bilgiler için teşekkürler 😊 gayet güzel aciklamissiniz. Aynı gemideyiz tüm hissedarlar olarak. Herkese bol kazançlar..

Yatırım tavsiyesi değildir..

4. Dünkü ortak satışı tahminimiz doğru çıkmış.. Nahit Kiler ve Kiler Holding satış yapmış.. Nahit Kiler'in de faaliyet raporunda görünenden daha fazla hissesi varmış demek.. Kiler Holdingin satış yapmasıda enterasan tabii..ü

Bu arada Ümit Kiler ve Vahit Kilerde satış yapmış.. Toptan satışa geldik anlayacağınız..

Artık tahtayla oynar dururlar. Galipten beter olmasın tahta. Uzun süre toplayacaklar gibime geliyor.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Walter White Yazıyı Oku
    Dünkü ortak satışı tahminimiz doğru çıkmış.. Nahit Kiler ve Kiler Holding satış yapmış.. Nahit Kiler'in de faaliyet raporunda görünenden daha fazla hissesi varmış demek.. Kiler Holdingin satış yapmasıda enterasan tabii..ü

Bu arada Ümit Kiler ve Vahit Kilerde satış yapmış.. Toptan satışa geldik anlayacağınız..
    Hocam uste minik herseyi anlatyo son mesajinda.patronlarin dayanma gucu yok maddi olarak.mecbur mali bosaltiyorlat galiba.birde patrin satisi oldugunu nasil anladiniz.bir aciklamami dustu

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Minik Hissedar Yazıyı Oku
    Nicomedia, burası ekonominin kalbi.
    Daha nice kağıtlar ve konular konuşuluyor.
    Nakit ve canlı para burada.
    Bir sözle kuyum mağazası kurulur 5 kuruşsuz.
    Bir sözle de mal verilmesi kesilir.
    Dostlarımız, Dostluklarımız özeldir.
    Biz nasıl girdik kiler'e?
    Sohbette.
    Al dediler, ver dediler.
    Neden diye sorma, güven dediler.
    Soru şu olmalı; nasıl girdin hisse net'e neden ifşa ediyorsun?
    Arkadaşlar hatırlar beyefendinin birisi vardı çok kaybetmişti. Feryat figandı. Ona çok üzüldüm ve artış/azalış vakitlerini fikrimce yazdım.
    Malın 3/2'sini tutun dedim ve bu müptezeller yine saldırdı. Tabi düşüş yaşandı. Amacım ortalamalarını düşürmekti. Neden 3/2 tahtaya yatırımlar istediklerini aldıkları veya verdikleri noktada bir an olsun beklemezler. Vurur geçerler.
    Neyse konu uzun.
    Şimdi ne olacak?
    Grubun biri malı der etti ve etmeye devam ediyor, alan mal sahibi yeni.
    Yani zamanı çok veya yok.
    Alan abiler daha büyük ve daha güçlü.
    Buradan da çıkarılacak sonuç şu büyük ve güçlü olması tahtanın gelecek vaat ettiğini gösterir. Riskli kısımda şu; patronların vakti ve parası yani maddi ve manevi dayanma gücü çok.
    Oyunu kurabilecek kadar büyük değilsen, oyunu kuralına göre oyna.
    Buradan hepinize mutlu yıllar diliyorum.
    Artık bu kadar sık yazmayacağım.
    İyi olanlar kazansın, müptezeller ve müsveddeler layığını bulsun.
    Hoşcakalın.

Yazdıklarım, tavsiye veyahut öneri değildir. Aklını kullan.
    Eline agzina saglik hocam.her bilgi degerlidir.arkadaslar bilsin.asil nasil olusuyor fiyat ve hareketler.

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. https://www.kap.org.tr/ satım bildirimleri patır patır düşmeye başlamış

Sayfa 3/974 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •