Sayfa 878/878 İlkİlk ... 378778828868876877878
Arama sonucu : 7023 madde; 7,017 - 7,023 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Hissede kalanlar demir leblebi.onlari ezemezsin spek efendi.simdi pasa pasa yukselt.sende kazan.bizde corba paramizi cikartak.gidek baska yerde ekmegimizi arayak
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

2. Bak aylardir hisseyi 1 2 izleyen bile olmuyor.bosuna zaman kaybetmeyek.birbirimizi yipratmayak.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

4.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Şirket inşaatı devam eden yüklü projeler yükü altında. Bundan sonra bu şirkette izlenmesi gereken durum inşaatı devam eden projelerde üniteleri satabiliyor mu satamıyor mu!!

Sapphire deki ünitelerin satışının sekteye uğraması kötü oldu.

Üniteler satılmazsa büyük oranda bir bedelli sermaye artışı veya tahsisli sermaye artışıyla ortak bulma işleri olabilir
    Konut kredilerinin düşürülmedi konuta tekrar talebi artırdı haberlerini okuyoruz. Doğru mu acaba, doğru ise KilerGyo iyi bir satış ritmi yakalar mu acaba?

5. arkadaşlar son dakıkalardakı bu alımın sebebını bılen var mı

6.  Alıntı Originally Posted by newzzzzz Yazıyı Oku
    arkadaşlar son dakıkalardakı bu alımın sebebını bılen var mı
    bunlr bir ekip internet üzerinden investk be twiter a yazıp malı satıyorlar yarın gapli açılış oluyır %7-8 götürüp çakıyorlar. bu kezde böylemolur gibi sadece gedik sattıgı mal biraz fazla geldi bana mal yemişte olabilir o yüzden biraz daha yukarıyı zorlayabilir ama ben 94-95 den satış emri verdim bir miktar

Sayfa 878/878 İlkİlk ... 378778828868876877878

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •