Sayfa 880/902 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890 ... SonSon
Arama sonucu : 7215 madde; 7,033 - 7,040 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Dostum hisseleri degerlendiriken 1 yillik 3 yilllik 5 yillik 10 yillik grafiklerine bak.klgyo 2011 de 8 sene once 6 liradan halka acildi.simdi fiyati 1.80 tl )) ornek olarak vakko dedigin icin veriyorum vakko 0.80 kurustan 9 yilda 3.70 gelmis.vakko gibi 250 hisse daha var saglam buyuyen.vakko alin demiyorum yanlis anlamayin.hissenin dogru patronlar haram lokma yemeyen olursa sizde orta vadede borsada kazanirsiniz.
    bizim vahit haram yemez
    Beddua hiç almaz
    Daha yeni hacca gidib bütün aldığı kul haklarını temizledi
    Suratları kösele gibi olmuş
    Hadi bizi kandırdında allahıda mı kandırdığını sanıyorsun sahtekar
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

3. +++ ne olacak halin?

4. Ne oldu şimdi?

5. Son iki gündür yüksek hacimli işlemler dikkat çekici, sanki teknik olarak da hazırım diyor hisse.
    Böyle iskontolu hisselere faiz kararı öncesinde ağalar mı el atıyor acaba, takip edelim bakalım.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Son iki gündür yüksek hacimli işlemler dikkat çekici, sanki teknik olarak da hazırım diyor hisse.
    Böyle iskontolu hisselere faiz kararı öncesinde ağalar mı el atıyor acaba, takip edelim bakalım.

bawer dostum karelden sonra yine burada mı buluştuk... merkez bankası faizi düşürme kararı aldı..bu durum gyo sektörüne yarayacaktır...ayrıca kilergyo geçen günkü sert çıkışının düzeltmesini neredeyse bitirmek üzeredir...kilergyodan yeni bir atak bekliyorum..

bakalım nasibimizde neler olacak ?? ben de merak ediyorum..
    ALLAH ım bize adaletinle değil,merhametinle muamale et..bize dünyada ve ahirette güzelikler nasip et
    satacaksan sabah sat , alacaksan akşam al, çıkacaksan cuma çık...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bawer dostum karelden sonra yine burada mı buluştuk... merkez bankası faizi düşürme kararı aldı..bu durum gyo sektörüne yarayacaktır...ayrıca kilergyo geçen günkü sert çıkışının düzeltmesini neredeyse bitirmek üzeredir...kilergyodan yeni bir atak bekliyorum..

bakalım nasibimizde neler olacak ?? ben de merak ediyorum..
    Eeeeh ne demişler...
    'Hacı hacıyı mekke'de, hoca hocayı tekkede, devamını biliyorsun zaten dostum.

Ben de faizlerin düşürülmesinden sonra sektörde ve beraberinde hisselerinde bir canlanma beklediğim için KLGYD ve TRGYO hisselerini portföye dahil ettim.
    Somut koşulların somut tahlillerini yapmak lazım. Kısmetimizde varsa burdan da alacağız inşallah dostum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Eeeeh ne demişler...
    'Hacı hacıyı mekke'de, hoca hocayı tekkede, devamını biliyorsun zaten dostum.

Ben de faizlerin düşürülmesinden sonra sektörde ve beraberinde hisselerinde bir canlanma beklediğim için KLGYD ve TRGYO hisselerini portföye dahil ettim.
    Somut koşulların somut tahlillerini yapmak lazım. Kısmetimizde varsa burdan da alacağız inşallah dostum.
    Aklın yolu birdir demişler. ..geçmişte bu hisseyi 5 in üzerinde satmiş idim..o vakit gyo lara kdv indirimi bitince hisseyi kalıcı terk etmiştim. .bu gün ise orta ve uzun vadeli olumlu bakiyorum..ancak sabrım çok da yoktur..ne kadar tutabilir im bilmiyorum...

Ama bir şekilde bu hisseden de bal almak istiyorum..meyvesi pişmiş olmalı. .bakalım nasip te neler olacak ???

Sayfa 880/902 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •