Sayfa 2/16 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 128 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Gelecek Vaad Eden ve Yüksek Getiri Getirebilecek Altcoinleri Tanıyalım

1. Kendi çapımda yaptığım araştırmalar sonucunda Binance den almak üzere 4 coin belirledim
    GVT-MOD-NEBL-STRAT olmak üzere 4K parayı eşit olarak üleştirdim...daha da bakmam YTD olamaz ya tutarsa hesabı
    Tarih 28.12.2017
    GVT - 6,98 usd
    MOD- 3,02 usd
    NEBL-5,90 usd
    STRAT - 11,17 usd
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,780
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Tüm bu altcoinlerin karşılığı BTC mi olmak zorunda? Eğer böyle ise BTC nin gümlemesi durumunda hepsi gümleyecek yanlış mıyım?
    BTC...Daha ucuz ise ETH daha da ucuz ise Wave ve Doge karsılıktır.
    BTC gümler ise ilk once BTC de kalanlar (satamayanlar, satmayacak olanlar) yatırım yapacak yer bakarlar. Artık duruma göre coinlere yatırım yaparlar. Bu anlarda BTC düşer iken altcoininiz yükselmiyor ise sıkıntı büyüktür.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3. Artık nasibimizde ne varsa göreceğiz 2-3 sene sonra ne olur ne gider aldım attım kenara, ayrıca işlemlerden yüksek komisyon kesiyorlarmış onu da anlamış olduk

4.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Artık nasibimizde ne varsa göreceğiz 2-3 sene sonra ne olur ne gider aldım attım kenara, ayrıca işlemlerden yüksek komisyon kesiyorlarmış onu da anlamış olduk
    Nebl, aldıklarınız içinde geleceği en parlak coin bence. Cüzdanda stake de yapabiliyorsunuz. Binance'de alım yapacaksanız mutlaka binancenin kendi tokeni olan bnb'den 5-10 adet alıp, kullanıcı ayarlarından da fee ücretini bnb ile al sekmesini "on" yapmanız yararlı olur. Bu şekilde komisyon %50 düşük ödersiniz.

5. aynen sayın enfarktus onu sonradan okudum komisyonu yarı yarıya azaltabilirmişiz

6.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Bu aralar Navcoin'de de hareketlenmeler var. Bitcoinle aynı jenerasyondan. Yeni bir yapılanmaya gidiyor. Bir ara alıp cüzdanda stake yapmayı denemiştim. Bunun dışında altı ay içinde değerlenmesini beklediğim temel coinler Neo, Waves, Komodo, Asch ve Stratis. Bu saydıklarımı araştırmanızı öneririm.
    Sn. Enfarktus asch olan borsalara trden uyelik acik mi acaba. Coinmarket dan baktim ama acik degil sanirim denemedim yani uyeligi

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. kesinlikle DOGE sonra IOTA

8.  Alıntı Originally Posted by Meursault Yazıyı Oku
    Sn. Enfarktus asch olan borsalara trden uyelik acik mi acaba. Coinmarket dan baktim ama acik degil sanirim denemedim yani uyeligi

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Asch'ı kucoin borsasından eth ya da btc ile alabilirsiniz. Hacmi çok yüksek değil ama yine de hiç yoktan iyidir.
    https://www.kucoin.com/#/?r=E36JO_ (refli)

Sayfa 2/16 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •