Sayfa 3/16 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 128 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Gelecek Vaad Eden ve Yüksek Getiri Getirebilecek Altcoinleri Tanıyalım

1.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Kendi çapımda yaptığım araştırmalar sonucunda Binance den almak üzere 4 coin belirledim
    GVT-MOD-NEBL-STRAT olmak üzere 4K parayı eşit olarak üleştirdim...daha da bakmam YTD olamaz ya tutarsa hesabı
    Tarih 28.12.2017
    GVT - 6,98 usd
    MOD- 3,02 usd
    NEBL-5,90 usd
    STRAT - 11,17 usd
    Acemi şansı herhalde iki günde neredeyse %70 kazandırdı MOD bi ara %140 olarak gördüm
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

2. Binancede TRX almıştım ayrıca
    0.00000237 den şimdi baktım trx fiyatı 0,00001097 fark %365 bir haftada
    Ama güven duygusu oluşmadığı için küçük miktarlar yatırdım o da bişey kazandırmıyor. Büyük oynamak cesaret ister o da ben de yok

3.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Nebl, aldıklarınız içinde geleceği en parlak coin bence. Cüzdanda stake de yapabiliyorsunuz. Binance'de alım yapacaksanız mutlaka binancenin kendi tokeni olan bnb'den 5-10 adet alıp, kullanıcı ayarlarından da fee ücretini bnb ile al sekmesini "on" yapmanız yararlı olur. Bu şekilde komisyon %50 düşük ödersiniz.
    Sayın Zor, Neblio için güzel bir gün, erken satmadınız umarım!

4. Ben de bir miktar ile gireceğim ama o kadar seçenek var ki?

Varsa dipte veya düzeltme yapan hatta primlenmemis önerebileceğiniz alt çözümler var mı?

Alıp borsa mantığı ile iki üç ay bekleyebilirim

5.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Sayın Zor, Neblio için güzel bir gün, erken satmadınız umarım!
    Maalesef bakmayacam dediğim halde ziyadesiyle bulaşmış bulunmaktayım
    O yazdıklarımdan en az Strat kazandırdı o da %50 ...
    Alsat yapıyorum kendimce. %100 primlendi yatırdığım para ama rakam düşük olunca pek kıymeti yok.
    Kucoin adlı siteye üye oldum KCS alıp bekletecem 1-2 sene. Özel promosyonları var
    Referansım https://www.kucoin.com/#/?r=7QPy5M

6. RaiBlocks (XRB)'yi mutlaka inceleyin. 2018'in yıldızı olabilir. Block-Lattice teknolojisi kullanarak çok hızlı şekilde (10 saniye) tamamen ücretsiz transfer seçeneği sunuyor. Bitcoin'in yüksek transfer ücretleri ve yavaşlığına karşı Rai iyi bir seçenek olabilir.
    https://www.youtube.com/watch?v=o8aLOAWiDio

7. upcoin.com/?ID=c54ab61a

buda yeni ve bayagi iddiali bir site.
    uye olana 500 amerikan panginotu hediye ediyorlar , alim satimlarda kullanmalari icin.
    Ayrica alim satimlarda baska indirimleride olacakmis.

Dolar patlar, Turkiye batar diyenlere inat sonuna dek Turk varliklarina yatirim, sonsuza dek Turkiye Cumhuriyeti...

8. https://www.rutheneum.com

bir bakın derim ...

Sayfa 3/16 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •